Sprawdzian z lektury tajemniczy ogród klasa 5

Pobierz

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Jak dobrze znasz przygody Mary, bohaterki powieści Tajemniczy Ogród?. 2011-06-02 20:26:17 Załóż nowy klubTest z lektury Tajemniczy ogród to przyjemny sposób na to, by sprawdzić swoją wiedzę dotyczącą powieści, przyswoić sobie lepiej i bardziej trwale szczegóły, które często mają zwyczaj po prostu umykać.. Autorka zachwyca swoim kunsztem pisarskim i porywa nas do wspaniałego świata.. Po tragicznej śmierci żony, pan Craven zamknął furtkę i zakopał klucz, zabraniając komukolwiek do niego wchodzić.. Gdzie wychowywała się Mary?. Dobrze trafiłeś!. Mary Lennox uważano za: a. ładną i mądrą b. brzydką i mądrąRozmowa z młodym paniczem powoduje, że i on przyłącza się do "spisku".. Test z Lektury "Tajemniczy Ogród" Sprawdzicie tu znajomość na temat lektury "Tajemniczy Ogród" Tagi dla tego testu: tajemniczy,ogród,test,lektura,trudne,5,klasaTest ze znajomości lektury Tajemniczy Ogród autorstwa Frances Hodgson Burnett.. Przeczytaj dokładnie instrukcję.. Szukaj.. a. Lokaja b. Ogrodnika c. Wuja 34.Z jakim ptakiem zaprzyjaźniła się Mary?. Z wróblem 35.Na co chorował ogrodnik Ben?. Zawiera historię szkoły i miejscowości, informacje o bieżących wydarzeniach, bogatą fotogalerię.. Przy pierwszym spotkaniu z wujkiem Mary poprosiła go a) o nowe książki i zabawki b) o przysłanie nauczycielkic) o kawałek ziemi do uprawy..

Quizy Os. ... Test z lektury Tajemniczy ogród.

Tolkien Hobbit, czyli tam i z powrotem - John Ronald Reuel 3.Tajemniczy ogród - lektury z omówieniem, szkoła podstawowa i gimnazjum Brak w magazynie Merlin Commerce Sp.. Za niebieskimi drzwiami - Marcin Szczygielski (film) KLASA 6 LEKTURY OBOWIĄZKOWE 1.. Strona główna Publikacje nauczycieli Testy i sprawdziany Tajemniczy ogród - test znajomości lektury.. Tromba czy Marcin Dubiel?. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Frances Hodgson Burnett, "Tajemniczy ogród" - test z lektury na poziomie trudnym.. Patixella 4 lata temu.. "Tajemniczy ogród" to doskonale napisana opowieść.. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań!. !To że jesteś anonimowy/a to nie znaczy że to nie jest hejt.ona zupełnie z powodu śmierci swe niani.. Zawiera 16 pytań.. Nie mieli dzieci b. 3 c. Zanadto wszyscy byli przerażeni, by myśleć o dziecku, którego nikt nie lubił.Ogrod" Sprawdzicie tu znajomosc na temat lektury "Tajemniczy Ogrod" Tagi dla tego testu: tajemniczy,ogrod,test,lektura,trudne,5,klasaZaraz sprawdzian z niej a ty nie jestes pewny czy sobie poradzisz?. Rozwiąż test!Test wiedzy z książki ,,Tajemniczy ogród" .. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Ania z Zielonego Wzgórza - Lucy Moud Montgomery 4.. Przygody Toma Sawyera - Mark Twain 6.. Jest to miejsce owiane tajemnicą i milczeniem od dziesięciu lat..

Test: Tajemniczy ogródTajemniczy ogród.

Za zasłoną w pokoju Colina ukryty był portret jego a) ojca b) babci c) matki.. Odpowiedzi zaznacz na karcie odpowiedzi.. ten sprawdzian pomógł mi zdobyć na szóstkę .. Jest to najlepsza lektura z moich szkolnych książek :* Polecam.. pytanie 1 z 10.. Zwierzątko, którego nie oswoił Dick, toto może ich poszukaj!. Na astmę b.Oficjalna witryna internetowa szkoły w Olesznie od lat związanej z historią i tradycjami Armii Krajowej.. Dzięki temu lepiej zapamiętamy nie tylko imiona postaci, ale również ich motywacje oraz wzajemnie łączące ich relacje.3.. .W imieniu swojej klasy napisz zaproszenie skierowane do mieszkańców Tarnowskich Gór na spektakl "Tajemniczy ogród" Poprawne odpowiedzi (0-1) 1 Hodgson Burnett 2 c 3 b 4 c 5 b 6 c 7 c 8 b 9 b 10 c 11 zaproszenie musi zawierać: tytuł spektaklu, godzinę, datę, miejsce, informację kogo się zaprasza i kto jest autorem zaproszenia (dana .a.. dodany: 2015-02-25 11:14:37, przez: .Zobacz 3 odpowiedzi na pytanie: Sprawdzian z lektury "Tajemniczy ogród" Hemofobia, a biologia 2021-01-08 13:18:11; 1.Wyznacz kąt rozwarcia stożka, którego tworząca ma długość 10cm, a pole podstawy jest równe 25π cm2 2.Powierzchnią boczną stożka jest wycinek koła o kącie α i promieniu 15cm.4.. Tajemniczy ogród - test .wiedza na temat ksiazki Tajemniczy Ogrod - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraPlik sprawdzian z lektury tajemniczy ogrod klasa 5.pdf na koncie użytkownika sujithkgeorge606 • Data dodania: 29 wrz 2017Test ze znajomości lektury "Tajemniczy Ogród" autorstwa Frances Hodgson Burnett..

Test wiedzy online z lektury szkolnej.

Okazuje się też, że tajemniczy ogród był ulubionym miejscem matki Colina i został zamknięty przez rozpaczającego po jej śmierci męża, a Ben mimo decyzji swego chlebodawcy stara się dbać o porastające go różane krzewy.Tajemniczy ogród - opracowanie, Symbolika ogrodu w powieści Ogród w powieści Frances Hodgson Burnett ogrywa istotną rolę w życiu głównych bohaterów i dla każdego z nich ma inne znaczenie.. Nie było to dziecko tkliwe i nie dbało nigdy o nikogo.. Choć na początku wieje grozą, a my czujemy smutny, przygnębiający klimat wielkiego dworu.. !Ktoś się może nad tym napracował przepraszam ale jesteś bardzo nie miły/a mógłbyś/mogłabyś napisać np.gdzie szukać odpowiedzi a nie od razu obrażasz twórców tego quizu a tak wogule jak ci się coś nie podoba to po co wogule tu wchodzisz przestań obrażać!. Skomentuj.. Rozpoznasz postacie z Miraculous w filtrach?Zaraz sprawdzian z niej a ty nie jesteś pewny czy sobie poradzisz?. W pustyni i w puszczy - Henryk Sienkiewicz 2.. 2013-04-07 10:45:09 Praca klasowa z lektury pt." Tajemniczy Ogród " Pomocyy !. Udostępnij.. #lektury #lekturyszkolne #tajemniczyogrod #franceshodgsonburnett.. Hałasy, bieganina, ęki i lament z powodu cholery straszyły ą edynie, a teraz była zła, bo nikt zdawał się nie pamiętać o e istnieniu..

12 32.Jak długo zamknięty był ogród pani Craven?

Jakie zwierzę wskazało Mary drogę do ogrodu?. 15 lat 33.Kogo spotkała Mary podczas pierwszego spaceru po ogrodach?. z o.o Sprzedaż internetowa +48 222 62 62 62 [email protected]SPRAWDZIAN Z TREŚCI LEKTURY: "TAJEMNICZY OGRÓD" Odpowiedz na pytania dotyczące treści lektury: "Tajemniczy ogród".. FunTest.pl.. 13 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Jak dobrze znasz przygody Mary, bohaterki powieści "Tajemniczy Ogród"?. Strona glowna Publikacje nauczycieli Testy i sprawdziany Tajemniczy ogrod - testNapisz wrażenia z lektury " Tajemniczy ogród "..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt