Wypracowania felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi

Pobierz

"Felix,Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" emotki_123 1 miesiąc temu.. Udostępniamy tutaj dokładny opis oraz charakterystykę bohatera: jej powiązania i motywacje.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - czy warto przeczytać tą książkę?. 3/4 strony A4 jak chcecie to możecie więcej.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Udostępnij.. 5 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Net przypomniał sobie wtedy o Gangu Niewidzialnych Ludzi i zasugerował, że może Morten ich śledzi, poczeka aż odnajdą skarb; wtedy ich sprzątnie i zabierze kosztowności.. Zbadali go i był on świeży.. Przypomnijcie sobie najważniejsze informacje dotyczące lektury.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Nika zwróciła uwagę, że pod stołem leżał niedopałek papierosa.. Jaką tajemnicę ukrywała Nika?. 2012-10-01 15:47:03; Co uwarzasz o książce Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi?. Znajdziesz pod tym linkiem: Plan wydarzeń - to pomoże Ci lepiej zrozumieć dzieło.Temat: Zwykli - niezwykli bohaterowie "Felixa, Neta i Niki oraz Gangu Niewidzialnych Ludzi".. Link do lektury: Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych LudziTest z lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" (Rafał Kosik)..

Regulamin Polityka prywatności Polityka cookies Przegląd treści Dla rodziców Dla szk ...Felix , Net i Nika , oraz gang niewidzialych ludzi- test.

Felix, Net i Nika podejrzewali, że konsola służyła mu do sterowania robotami szpiegowskimi podobnymi do karaluchów.. 2 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Pomogą Wam w tym karty pracy, które otrzymaliście ode mnie w zeszłym tygodniu.. Część 3.. Udostępnij.. Wszystko co trzeba wiedzieć o utworze Felix, Net i Nika oraz Gang .Co wiesz o książce: "Felix, Net i Nika"?. Jego tata jest inżynierem - wynalazcą, konstruktorem, zaś mama - dyrektorem marketingu w bardzo dużym banku.Test z lektury ,,Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" .Net przejął po ojcu (a właściwie podkradł) program komputerowy "Manfred" (tata Neta, Marek Bielecki, uczestniczy w międzynarodowym programie ds. skonstruowania sztucznej inteligencji "AI" do codziennego zastosowania, m.in. do inteligentnego sterowania sygnalizacją świetlną w całym mieście).. Skomentuj.. Chciałabym napisac o Nice Mickiewicz z książki "Felix, Net i Nika" Żyby zajmowała ok .. Czy zdołasz odpowiedzieć na każde pytanie dotyczące przygód trójki gimnazjalistów?. Quiz w Poczekalni.. Netowi i Felixowi udaje się na chwilę zawiesić programy sterujące robotami Mortena i trochę zniszczyć.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Plan ramowy 1.. 0 Obserwuj autora Dodaj do ulubionychZapomniałeś, kim jest Nauczyciele i pracownicy szkoły, postać w lekturze Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi, Kosik Rafał?.

... @joana_potterhead_21 Lubie felix neta i nike ale miałam to w 6 klasie więc nwm po co ...Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test wiedzy.

Nie lubi swojego imienia.Podstawowe informacje o bohaterze Nika to 13-letnia uczennica klasy Ia gimnazjum w Warszawie, współtowarzysz przygód Felixa i Neta.. Test z części 1-2, czyli "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" i "Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa".POWIEŚĆ PRZYGODOWA: Bohaterowie zdobywają nowe doświadczenia, pokonują przeciwności losu., W książce występują liczne zwroty akcji i przygody., POWIEŚĆ SEINCE FICTION: Książka ukazuje możliwe zagrożenia związane z rozwojem technologii., Nauka i technika są rozwinięte bardziej niż w rzeczywistości., POWIEŚĆ MŁODZIEŻOWA: Utwór porusza problemy wieku dorastania .. Znudzony strażnik zamknął drzwi na klucz, ziewnął, leniwie podciągnął obwieszony bronią pas i sprawdził, czy wszystkie komputery zostały wyłączone oraz czy nikt niepowołany nie pozostał w budynku.Podstawowe informacje o bohaterze Felix Polon - bohater cyklu Rafała Kosika Felix, Net i Nika - ma 13 lat.. Bohaterowie korzystają z telefonów komórkowych, laptopów, mają dostęp do Internetu, pasjonują ich przygody Harry'ego Pottera, są świadkami lądowania łazika na Marsie.Masz problem ze zrozumieniem utworu Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi?. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Jako że Felix, Net i Nika nie są mu do niczego potrzebni, każe ich zabić - wszelkie urządzenia jakie były w pokoju, zaczęły się zmieniać w roboty, mające zabić trójkę bohaterów..

U góry znajdziesz quiz Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi - Test.Wypełnij ten test, i sprawdź ile wiesz o Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi!.

Felix i Nika nie skomentowali jego przemyśleń.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test z lektury.. Znajdziesz tutaj niezbędne informacje o autorze, charakterystykę postaci, dokładny opis czasu i miejsca akcji, szczegółowy plan wydarzeń oraz omówienie głównych wątków i motywów literackich pojawiających się w utworze.. Rodzice Niki nie żyją (jej mama zmarła, kiedy dziewczyna miała sześć lat, a tata zmarł 2 lata temu; jak mówiła - jej tata był akwizytorem).Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - Czas i miejsce akcji Akcja toczy się współcześnie.. Spotkanie w nowej szkole i .wypracowanie-felix,net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi; Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Uzasadnij, że lektura Felix, Net i Nika oraz Gang; Wypracowanie z lektury Felix net i nika oraz gang Niewidzialnych ludzi; Opisać jeden wynalazek z Felix Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi ( Lektura "Felix, Net i Nika oraz .1 Rafał Kosik Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi dla Jasia Przez szklane drzwi banku wyszedł ostatni klient.. 1585 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Udostępnij.. 2009-05-31 13:23:27; Odpowiedzi do '' Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi '' 2019-04-13 20:40:40Zapomniałeś, kim jest Morten, postać w lekturze Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi, Kosik Rafał?.

... 15/15 super quiz, jak dobrze że ludzie jeszcze robią quizy związane z lekturami ...Napisz charakterystykę Niki Mickiewicz z ksiązki "Felix, Net i Nika" "Ta osoba naprawdę mi imponuje" - napisz charakterystykę osoby rzeczywistej lub fikcyjnej, którą szczególnie podziwiasz.

Mieszka i uczy się w Warszawie.. Część 2.. Obecnie jest uczniem Gimnazjum im.. Skomentuj.. Skomentuj.. Część 1.. Liczy on obecnie (2019) piętnaście części.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Rozwiąż test!Test z lektury!. Adaptacja Powieść Rafała Kosika doczekała się adaptacji filmowej (2012).. Test składa się z 12 pytań.. Wydana została również w języku litewskim, węgierskim i czeskim.. Pojawiła się w siódmej części.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - streszczenie utworu Rafała Kosika.. Udostępniamy tutaj dokładny opis oraz charakterystykę bohatera: jej powiązania i motywacje.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Uzasadnij, że lektura Felix, Net i Nika oraz Gang; wypracowanie-felix,net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi; Felix net nika; Wypracowanie Felix Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi; Jakie e są fantastyczne i realne wydarzeniaz lektury Felix, Net i Nika oraz gang niewidzialnychNet nazywa go "warzywem wycieczkowym" i "W zimnej wodzie Kąpany".. prof. Stefana Kuszmińskiego.. - Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt