O psie który jeździł koleją test pdf

Pobierz

rozmiar.. Mamy ponad 160.000 użytkowników.. Quizy sprawdzajace znajomosc lektur, cwiczenia jezykowe, ortograficzne, matematyczne, przyrodnicze nawiazujace do tresci przeczytanych.O psie, który jeździł koleją .. Quiz Zaznacz prawidłową odpowiedź: Title: lektury-o-psie-1.doc Author: R850 Created Date: 8/31/2012 1:06:42 PM .1.. W 1961 zginął potrącony przez pociąg i został pochowanySprawdzian z lektury -O psie, który jeździł koleją-.. Pies dostaje imię.. a) Marittima b) Marittia c) Morittima d) Merittima 3) Kto nazwał psa Lampo?biala plama.Zostal .O psie, ktory jezdzil koleja PDF do pobrania za darmo Pisarski Roman Opis W latach 50. ubieglego wieku zyl we Wloszech wyjatkowy pies.. Tomasz Pisarski.. Lista plików.. Komponenty wyświetlamy 33 mln razy dla 1,5 mln użytkowników miesięcznie.. Ta historia wydarzyła się we Włoszech, jest opowieścią o psie, który jak prawdziwy turysta potrafił podróżować koleją sam, po wielkim kraju.. str. 28, 29 odpowiednie fragmenty: Kto jest głównym bohaterem lektury?. Pewnego dnia.. Tak, pewnego dnia na wˇzBowej stacji Marittima w [rodkowych WBoszech oczekiwano na poci g, który szedB z Turynu do Rzymu.Temat: O psie, który jeździł koleją - TEST SPRAWDZAJĄCY.. W ramach przypomnienia posłuchaj audiobooka: Praca na ocenę: Rozwiąż w zeszycie test ze znajomości lektury: Roman Pisarski " O psie, który jeździł koleją" Wybierz właściwe odpowiedzi: 1..

O psie, który jeździł koleją.

Odszukaj w tekście literackim w podr.. rozwiazywales/as tego testu.. Chocia| dziwna, zdarzyBa siˇ naprawdˇ.. -"Elementarz odkrywców" PZ cz. 4 s. 46 -49, Z cz. 4 s. 50 51, M cz. 2 s. 72 - 73 d. polonistyczna--48test sprawdzający o psie który jeździł koleją.pdf (22 KB) Pobierz.. Chociaż ta opowieść jest dziwna, wydarzyła się naprawdę.. powiększ · Książki> Podręczniki szkolne, edukacja> Lektury, opracowania zadania sprawdzające - rebusy, łączenie punktów, krzyżówki i testy do uzupełniania.. Treść opracowania .. Kraj, w którym dzieje się akcja książki to:Temat dnia: Omawiamy lekturę R.Pisarskiego "O psie, który jeździł koleją".. Lampo zostaje członkiem kolejowej brygady.. Up next.Książka "O psie który jeździł koleją" to historia oparta na prawdziwych wydarzeniach, co sprawia, że jej czytanie staje się jeszcze większą przyjemnością.. Rezolutny pies Lampo posiadał pewną niesamowitą umiejętność - potrafił samodzielnie podróżować pociągiem.. Określ miejsce akcji, czasu i wskaż bohaterów lektury.. Pies odwiedza Piombino.. Balladyna: Juliusz Słowacki: Rozwiąż test: W pustyni i w puszczy: Henryk Sienkiewicz .. Rozwiąż test: O psie, który jeździł koleją: Roman Pisarski: Rozwiąż test: Dynastia Miziołków: Joanna Olech: Rozwiąż test: Janko .lektury Roman Pisarski O psie, ktory jezdzil koleja" Podkresl wlasciwe odpowiedzi:Preview this quiz on Quizizz..

Sprawdzian z lektury -O psie, który jeździł koleją-.

Podaję trzy argumenty uzasadniające tezę, że Lampo26 Questions Show answers.. Mieszaniec Lampo żył naprawdę.. Bˇdzie to zarazem opowie[ o wielkiej przyjazni.. Pies przyjeżdża do Marittimy.. Test sprawdzajacy znajomosc lektury klasy III "O psie, ktory jezdzil koleja" .O psie, który jeździł koleją.. 1) Podaj autora książki "O psie, który jeździł koleją" a) Radosław Pilarski b) Roman Pisalski c) Robert Wisarski d) Roman Pisarski 2) Podaj nazwę stacji, na którą przybył pies.. Rozwiaz test Jeszcze nie.. Najpopularniejsze lektury.. Jesli chcesz usunac testy, ktore opublikowales (lub testy, ktore .Plik Pisarski Roman O psie który jeździł koleją.pdf na koncie użytkownika moona74 • folder Książki • Data dodania: 20 lut 2013Temat: O psie, który jeździł koleją.. Historia ta wydarzyła się we Włoszech w latach 50. i stała się inspiracją dla Romana Pisarskiego.Czytałam pozycję "O psie, który jeździł koleją" jako dziecko z wypiekami na twarzy, miałam podobnego psiaka.. Pewnego dnia na stacji Marittima w środkowych Włoszech czekano na pociąg z Turynu.Więcej o 4free.PL 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy nieprzerwanie od 1998 roku.. Chocia Ŝ dziwna, zdarzyła si ę naprawd ę.1..

Autorem książki ,,O psie, który jeździł koleją" jest: answer choices.

ktory jezdziB kolej Test dotyczy ksi|ki O psie ktory jezdziB kolej.. Lampo podróżnik.. Lampo odprawia pociąg razem z zawiadowcą.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.lekturę "O psie, który jeździł koleją" Zdalne nauczanie- 02.06.2020 r. TEMAT DNIA: E Nasze podwórko Uważnie przeczytaj opowiadanie Marii Terlikowskiej "Drzewo do samego nieba" P. s.46---pokoloruj wyjaśnienia w ćw.4 na s.51.. przyja zni.. Samodzielnie podróżował pociągami, przez co stał się najczęściej opisywanym i fotografowanym psem tamtych czasów.. Lampo staje się znany.. Cel: Poznasz wydarzenia opisane we fragmencie lektury "O psie, który jeździł koleją" Nacobezu: Potrafię uporządkować wydarzenia zgodnie zchronologią ich występowania.. B ędzie to zarazem opowie ść o wielkiej przyja źni.. Określam uczucia, które wzbudziła we mnie historia Lampo.. Posłuchajcie dzi ś historii, która zdarzyła si ę we Włoszech.. B edzie to zarazem opowie sc o wielkiej.. Szkoda, że w dzisiejszych czasach już nikt nie tworzy tak pięknych, poruszających a zarazem pouczających pozycji dla najmłodszych czytelników.Test z tresci lektury o psie który jezdził koleja O psie, który jeździł koleją Romana Pisarskiego - Empik: 13 Wrz 2012 Przeczytaj recenzję O psie, który jeździł koleją Romana Pisarskiego..

O psie, który jak prawdziwy turysta, sam podró Ŝował kolej ą po całym kraju.

Pies podróżuje do Turynu.. 11.Title: O psie, który jeździł koleją Author: TestWiedzy.pl Keywords: testy, quizy, tset o dostojewskim Created Date: 7/31/2021 3:13:03 PMO psie, który jak prawdziwy turysta, sam podró| owaB kolej po caBym kraju.. A teraz z takim samym zachwytem książkę czyta mój syn.. Nad całością czuwa agencja interaktywna CATALIST, specjalizująca się w rozwiązaniach .Zaznaczaj prawidłowe odpowiedzi!O psie, który jeździł koleją.. Piotr Romanowski.Czy historia o Lampo jest prawdziwa?. typ pliku.. Test sprawdzający .. .doc.Jak dobrze znasz lekturę O psie który jeździł koleją.. Zawiadowca zaprzyjaźnia się z psem.. Pies jedzie do Rzymu.. sortuj według: nazwa..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt