Quiz w pustyni i w puszczy samequizy

Pobierz

Jeszcze nie rozwiązywałeś/aś tego testu.. Klasa 6 Polski.Test dotyczący lektury piątoklasisty W Pustyni i w Puszczy.. Przewiń.. Rozwiąż nasz quiz i przekonaj się, czy dokładnie przeczytałeś książkę!W pustyni i w puszczy DRAFT.. Lubię to Usuń polubienie.. Zobacz podobne quizy: #test #w-pustyni-i-w-puszczy .. monia871 zapytał(a) 10.11.2012 o 17:00: 1.. Zawiera 16 pytań.. Kategorie: Lektury, Quizy.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. test dodany 10 lat temu przez olka16049.Tam, w gronie testów poświęconych lekturom szkolnym, znajduje się test z lektury "W pustyni i w puszczy", co więcej, dla bardziej ambitnych jest też test z "W pustyni i w puszczy" na poziomie trudnym - to już zdecydowanie wyzwanie dla ekspertów!. Udostępnij.. Kraków dom Warszawa Następne.. Zobacz wszystkie wpisy.. by p_sokolowska91_67926.. Inne tryby testu.. W pustyni i w puszczy - przetestuj swoją wiedzę #test wiedzy, #test, #książki i komiksy, #lektury szkolne, #w pustyni i w puszczy, #test z lektury 4330 x, 2016-01-07 21:34:08Test z "W pustyni i w puszczy" pomoże ci przygotować się do sprawdzianu ze znajomości lektury!. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.. W pustyni i w puszczy - pytania z lekturyLista pytań dotyczących lektury W pustyni i w puszczy.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.W pustyni i w puszczy DRAFT..

Quiz "W pustyni i w puszczy" Labirynt.

2011-02-08 19:04:50; co to jest luela w ,, Pustyni i w puszczy '' 2010-11 .Test z wiedzy o lekturze ,,W pustyni i w puszczy '' 2015-01-25 19:31:23; Mam jutro test piątoklasisty.. Dla uczniów, którzy znaleźli powieść Henryka Sienkiewicza na liście .Test: W pustyni i w puszczy Opis testu: Szczegółowy test z lektury.. Wypełniając test wiedzy, nauczysz się nowych wiadomości na temat tej lektury i rozwiążesz test aby dostać szustkę #Test, #quiz, #nauka, #w pustyni i w puszczy 304 x, 2016-02-23 08:00:00Quiz W pustyni i w puszczy 28.. Zapraszamy!. Google Play App Store.Zobacz quiz: "W pustyni i w puszczy" Henryk Sienkiewicz.. Tagi: polskie lektury, sienkiewicz, szkoła.. a) Sueskiego b) Panamsiego c) Alberta 2) Jakiej narodowości byli rodzice Stasia?. Test Twojej wiedzy!. Rozwiąż quiz z lektury i sprawdź!W pustyni i w puszczy - Test wiedzy.. Klasa 5 Polski.. Nad całością czuwa agencja interaktywna CATALIST, specjalizująca się w rozwiązaniach .. ''W pustyni i w puszczy'' Henryka Sienkiewicza - quiz sprawdzający z lektury.. Podobne pytania.. 1) W zarządzie jakiego kanału pracowali panowie Rawlison i Tarkowski?. test znajomości lektur W Pustyni i W Puszczy x-D 2010-02-22 15:48:21; Co powinnam wiedzieć /umieć na test na kartę rowerową?. Rozwiąż test »..

W pustyni i w puszczy Test.

27amcia27 5 lat temu.. Mamy ponad 160.000 użytkowników.. a) matka - Francuzką, a ojciec Polakiem b) matka - Polką, a ojciec Rosjaninem c) oboje byli Polakami 3) Kto zaplanował .Więcej o 4free.PL 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy nieprzerwanie od 1998 roku.. 6 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. Jako Prawdziwi Quizowi Maniacy naprawdę znamy się na rzeczy i wiemy, które quizy są warte polecenia.. Mamy ponad 160.000 użytkowników.. Wypróbuj aplikację sameQuizy.. pytanie 1 z 10.Henryk Sienkiewicz, "W pustyni i w puszczy".. Wyprawa ze.. Quizowy Maniak.. Możesz sobie na szybko powtórzyć najistotniejsze fakty z lektury.Quiz - ''W pustyni i w puszczy'' - quiz.. Epoka: Młoda Polska (modernizm) Autor: Sienkiewicz Henryk.. Quiz wiedzy o lekturze "W pustyni i w puszczy" nadesłany przez Panią Julię Tańculę na konkurs "Kto pyta - nie błądzi".. Dobre 63.W pustyni i w puszczy - test znajomości lekturyTest znajomości lektury W pustyni i w puszczy.. Na tym, aby tata był z niego dumny.. Szybsza, lepsza, wygodniejsza.. Sprawdź się rozwiązując ten krótki test.. Redakcja: Streszczenia.pl.. Szkoła podstawowa Test z lektury "W pustyni i w puszczy" .Quiz W pustyni i w puszczy..

W pustyni i w puszczy.

Tutaj wybieramy i selekcjonujemy quizowe perełki.. W pustyni i w puszczy - Informacje.Rozwiąż quiz Eduelo i sprawdź swoją wiedzę ze szkoły.. Jeśli nie pamiętasz niczego z lat 90., nie dasz rady rozwiązać tego quizuWięcej o 4free.PL 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy nieprzerwanie od 1998 roku.. 46 Obserwuj autora.W pustyni i w puszczy.. Zawiera wszystkie powyższe pytania.. Rozpocznij quiz.. Komponenty wyświetlamy 33 mln razy dla 1,5 mln użytkowników miesięcznie.. Rozwiąż test.. Jak dobrze pamiętasz treść książki W pustyni i w puszczy?. 2010-05-11 16:05:08Plik test w pustyni i w puszczy.docx na koncie użytkownika bea28 • folder W pustyni i w puszczy • Data dodania: 28 mar 2011 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Dział - W pustyni i w puszczy quiz.. Ten quiz to doskonała powtórka przed sprawdzianem!. Zaznacz, aby zobaczyć wynik.. Jak dobrze znasz przygody Stasia i Nel?. Powinnam się bać?. To play this quiz, please finish .Test z lektury W pustyni i w puszczy Henryka Sienkiewicza.. Informacje.. Na tym, aby upolować rzadkie zwierzęta.. Quizy o lekturach "W pustyni i w puszczy"..

W pustynii i w puszczy.

Ta kultowa powieść autorstwa Henryka Sienkiewicza jest lekturą w 5 klasie szkoły podstawowej.. Ten quiz to doskonała powtórka przed sprawdzianem!Klasa 6 Polski.. Brakuje odpowiedzi.. 10 punktów do zdobycia!. Skomentuj.. Dokładniejszy niż streszczenie :) Liczba pytań: 89 Poziom: Trudny Rozwiązany: 8143 razy Średnia ocena:Test wiedzy na temat powieści W pustyni i w puszczy.. wg Oliwierplucienn.. Lektura: W pustyni i w puszczy.. Przecytaliście książke ,,W pustyni i w puszczy '' ?. Nad całością czuwa agencja interaktywna CATALIST, specjalizująca się w rozwiązaniach .Pytania na sprawdzenie znajomości lektury Henryka Sienkiewicza pt. 1.Akcja powieści rozgrywa się w: Amazonii.W Pustyni i w Puszczy Quiz Wiedzy..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt