Pan tadeusz test z odpowiedziami

Pobierz

Roksana 5 lat temu.. :) Tagi dla tego testu: język polski Adam Mickiewicz Pan Tadeusz Inwokacja Ksiąga PierwszaPan Tadeusz - test wiedzy.. Poniżej znajdują się cytaty z Pana Tadeusza.. Kto się pojedynkował?. Akcja Pana Tadeusza dzieje się w okresie pięciu dni roku 1811 i jednego dnia roku 1812. .. Pan Tadeusz - test trudny Trudniejszy test ze znajomości Pana Tadeusza.. Rozwiąż test » Jeszcze nie rozwiązywałeś/aś tego testu.. Test zawiera 7 pytań zamkniętych i 8 zadań otwartych.. Dzieło składa się z dwunastu ksiąg zawartych w dwóch tomach.. Jeśli potrzebujesz opracowania bądź testu z jakiejś lektury .Plik Sprawdzian z znajomości PANA TADEUSZA.doc na koncie użytkownika gabiszogun • folder Testy ze znajomości lektur • Data dodania: 10 wrz 2012Więcej o 4free.PL 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy nieprzerwanie od 1998 roku.. Historia szlachecka z roku 1811 i 1812.. Ważne wydarzenia dla kraju zwiastowało pojawienie się na niebie: a)komety, b)księżyca, c)słońca, d)gwiazd.. Komponenty wyświetlamy 33 mln razy dla 1,5 mln użytkowników miesięcznie.. Zdarzenia z życia Jacka Soplicy należą: (0 - 1) a) do akcji poematu - rozgrywają się "na naszych oczach" b) do przedakcji - poznajemy je z relacji bohaterów.. rozwiąż test ..

... test z pana tadeusza.

Błędnie rozwiązane zadania przepisywane są we właściwej formie do zeszytów 5.. Pytania i odpowiedzi do lektury Pan Tadeusz (90) Poniżej znajdziesz listę pytań z lektury Pan Tadeusz, które mogą Ci się przydać do powtórki.. Mamy ponad 160.000 użytkowników.. Napisz również, jak nazywamy zespół warunków i przyczyn, które się złożyły na powstanie utworu.. Praca domowa.a) postać Tadeusza b) postać Sędziego c) Soplicowo d) cały świat przedstawiony w epopei.. Zanim jednak przejdziesz do testu, upewnij się, że "Pan Tadeusz" nie jest Ci obcy.W związku z tym, skorzystaj z lekcji "Pan Tadeusz" streszczenie lektury .Jest to test sprawdzający znajomość lektury "Pan Tadeusz" oraz zagadnień językowych zgodnie z programem nauczania DKW-4014-72/99.. Tylko 1 osoba na 10 bezłędnie rozwiązała test z Pana Tadeusza.. Nad całością czuwa agencja interaktywna CATALIST, specjalizująca się w rozwiązaniach .. "Pan Tadeusz" - test wiedzy Lekcja "Pan Tadeusz - test" to coś, co przyda się każdemu uczniowi podczas przygotowywania się do sprawdzianu z lektury.Znajdziesz w niej najważniejsze informacje, które koniecznie należy powtórzyć.. Pan Tadeusz - test z problematyki.. Została zachowana oryginalna pisownia autora.. Czy wiesz, że spowiedź Jacka Soplicy nie była pisana 13-zgłoskowcem?Test wiedzy z literatury - Pan Tadeusz - II klasa gimnazjum..

Zawiera tylko te bardziej wymagające i szczegółowe pytania.Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.

Kogo ocalił Robak?. 18358 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Lektury_Szkolne Przygotowuję i opracowuję testy z lektur szkolnych, charakterystyki postaci i streszczenia.. Udostępnij.. a)Tadeusz z Hrabią, b)Hrabia z Rykowem, c)Sędzia z Rykowem, d)Płut z Tadeuszem.. Historia szlachecka z roku 1811 i 1812 Pan Tadeusz, czyli ostatni zajazd na Litwie.. Sprawdź swoją znajomość książki i rozwiąż test z lektury Pan Tadeusz Adama Mickiewicza.W Panu Tadeuszu występuje bohater zbiorowy - szlachta z Soplicowa i zaścianka.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Olimpiada w Soczi - podsumowanie Sprawdź, czy uważnie śledziłeś zmagania olimpijczyków.. Każdą z nich krótko opisz.Plik TEST ZNAJOMOŚCI "PANA TADEUSZA".pdf na koncie użytkownika fretkafredziu • folder Pan Tadeusz • Data dodania: 30 paź 2011.. Akcja jest wielowątkowa (miłość Zosi i Tadeusza, losy Jacka Soplicy, spór o zamek, plany Telimeny).. Tłem dla wydarzeń rozgrywających się w Soplicowie jest ważne wydarzenie historyczne - marsz wojsk napoleońskich na Moskwę.84% Test sprawdzający znajomość treści "Pana Tadeusza" 75% "Kamienie na szaniec" - test sprawdzający twoje wiadmości.. Mamy nadzieję, że po rozwiązaniu naszego testu sprawdzian z Pana Tadeusza okaże się dla .84% Test sprawdzający znajomość treści "Pana Tadeusza" 84% Test sprawdzający znajomość treści "Pana Tadeusza"..

Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.

Z wizytą w Soplicowie Test podsumowujący - wersja A Klucz odpowiedzi do zadańAktualna kategoria: Nauka » Język polski » Liceum - testy do lektur.. W teście Pan Tadeusz - test znajomości lektury znajdziesz następujące pytania: Pytanie 1: Po przyjeździe do Soplicowa, Wojski opowiada młodemu Tadeuszowi o: Pytanie 2:"Pan Tadeusz" - test online ze znajomości lektury w postaci Quizu.. a)Hrabiego, b)Tadeusza, c)Gerwazego, d)Wszystkie są poprawne.Pan Tadeusz --- Księga Pierwsza Ten test na pewno pomoże Ci się przygotować dobrze do sprawdzianu lub kratówki z tej lektury.. Skomentuj.. Pytania zawarte w teście.. 75% "Kamienie na szaniec" - test sprawdzający twoje wiadmości.. O autorze.. Testy: Lektury szkolne.. Łącznie można uzyskać 28 pkt.Pan Tadeusz Pytanie o podstawowe fakty.. 18358 .. TEST Z LEKTURY: Hobbit .Pan Tadeusz - test z treści.. Pan Tadeusz - test znajomości lektury.. Zestaw: "Pan Tadeusz" Statystyki zestawu: Ocena: 8 Zagłosowało: 242 Moje statystyki: nie jesteś zalogowany Zestaw ostatnio rozwiązywany przez: Julia Stącel (wynik: 0 %) Marta Rybińska (wynik: 4 %) Sylwia Drabik .Pan Tadeusz, czyli ostatni zajazd na Litwie.. Uczniowie samodzielnie sprawdzają sprawdzają swoje testy na podstawie kart odpowiedzi 4.. Przeznaczony jest dla klasy II gimnazjum.. We dwunastu księgach wierszem Pan Tadeusz, czyli ostatni zajazd na Litwie .Uczniowie otrzymują test i zapoznają się z jego formą, zadają pytania związane z pracą - test trwa 30min.. 73% Test z Kłamczuchy; 69% Test z MitówMickiewicz pracował nad dziełem przez okres prawie dwóch lat.. 84% Adam Mickiewicz "Pan Tadeusz" - test sprawdzający treść; 73% Test z Kłamczuchy; 69% Test z MitówTEST Z LEKTURY: "Pan Tadeusz".. Kim lub czym będziesz w następnym wcieleniu?. Drukuj test.. Możesz mieć problem już przy 5 pytaniu.1.. Ilość pytań: 20.. Quiz, który przeglądasz jest częścią serii.. Punktacja za zadania zamknięte /0-1 pkt/, za zadania otwarte /0-5 pkt/.. Wszelkie prawa zastrzeżone reklama, kontakt - Polityka cookies.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Który dom z The Sims 3 pasuje do Ciebie?. Uczniowie rozwiązują test 3.. Historia księdza Robaka należy: (0 - 1) a) do akcji b) do przedakcjiPan Tadeusz - Pan Tadeusz - test z treści.. Grupa I Podaj pełny tytuł Pana Tadeusza .. Z jakim fragmentem Pana Tadeusza kojarzą ci się słowa?. Poniżej przygotowaliśmy podstawowe pytania w postaci quizu online, które mogą pojawić się na sprawdzeniu z wiedzy na temat lektury Pan Tadeusz.. a) "Konia , zawołał Rejent, konia z rzędem I opiszę się jeszcze przed ziemskim urzędem, Iż ten pierścień Sędziemu w salirijum .c)Hrabia z Dobrzyńskimi, d)Legioniści.. Powiadom znajomego.. Napisz, z jakimi sytuacjami z akcji utworu kojarzysz przytoczone fragmenty..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt