Tajemniczy ogród test quizme

Pobierz

Najnowsze quizy w dziale: Tajemniczy ogródTest z lektury "Tajemniczy ogród" (Frances Hodgson Burnett).. Sprawdzian z geografii klasa 6 - Planeta Nowa.. Zawiera 16 pytań.. Quiz w Poczekalni.. Udostępnij.. Wypełnij ten test, i sprawdź ile wiesz o Tajemniczym Ogrodzie #test wiedzy, #test, #książki i komiksy, #lektury szkolne, #frances h. burnett, #tajemniczy ogród 944 x, 2017-11-22 11:59:44Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. Udostępnij Udostępnij wg Sylwiapapiez.. Test składa się z 15 pytań.. Test wiedzy online z lektury szkolnej.. Skomentuj.. Co było powodem śmierci pani Craven?. Rozdział 10.. Sprawdź, ile pamiętasz z tej powieści!. Tutaj wybieramy i selekcjonujemy quizowe perełki.. Polecamy facebookowy profil portalu QuizMe.pl - codzienna .Zapytała Marthę o tajemniczy płacz w domu, ale dziewczyna jej nie odpowiedziała.. Skomentuj.. "Tajemniczy ogród" - jak dobrze pamiętasz.. 2 lata temu Poznajcie Mary, dziewczynkę, która pod wpływem przyjaźni i kontaktu z pięknem natury odkrywa, kim.Test ze znajomości lektury Tajemniczy Ogród - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraDział - test z lektury Tajemniczy ogród.. .Quiz Tajemniczy Ogród - Super Test.. Sprawdź swoją wiedzę i przekonaj się, ile pamiętasz z książki.. Gdzie wychowywała się Mary?. Dzięki temu lepiej zapamiętamy nie tylko imiona postaci, ale również ich motywacje oraz wzajemnie łączące ich relacje.a) Medlock b) Weatherstaff c) Craven d) Lennox e) Sowerby f) Smith 4) Co dostała Mary od matki Dicka?.

"Tajemniczy ogród".

Youtube Szkoła Muzyka Zagadki Straszne ZWIERZĘTA Książki Social Media Horoskop Polityka Netflix.. Youtube Szkoła Muzyka Zagadki Straszne ZWIERZĘTA Książki Social Media Horoskop Polityka Netflix.. Test lektury "Tajemniczy ogród" .tajemniczy ogród.. Piękno przyrody i. Quizy o lekturach .. Polecamy facebookowy profil portalu QuizMe.pl - codzienna porcja dobrych quizów.. Test składa się z 12 pytań.. facebook; Polecane artykuły.. Osadź.. Rozwiąż test!Test z lektury Tajemniczy ogród.. Wyszukaliśmy je wśród tysięcy quizów, które mamy na stronie.. Jak dobrze znasz lekturę "Tajemniczy Ogród"?. Frances Hodgson Burnett, "Tajemniczy ogród" - test z lektury na poziomie trudnym.. Tutaj znajdziesz szukaj quizy, testy wiedzy i sprawdziany.. Tagi dla tego testu: nauka,lekturaTajemniczy ogród test.. Zawiera nieodpowiednie treści?. werindaxd 5 lat temu.. Quizy o lekturach "Tajemniczy ogród".. Klasa 4 Klasa 5 Klasa 6 Polski.. Dlaczego Colin żyje w izolacji?. Rozwiąż test!Test wiedzy z lektury Tajemniczy ogród, Frances Hodgson Burnett.. Test wiedzy z książki ,,Tajemniczy ogród" .Test ze znajomości lektury Tajemniczy Ogród autorstwa Frances Hodgson Burnett.. 12 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Wypełnij darmowy quiz, test wiedzy, IQ, sprawdzian i sprawdź wynik teraz!Tajemniczy ogród test Zobaczcie czy dobrze przeczytaliście lekturę!.

... tajemniczy ogród.

Jakie zwierzę wskazało Mary drogę do ogrodu?. Klasa 4 Klasa 5 Klasa 6 Polski.. Udostępnij.. W czasie jednej z rozmów przyleciał rudzik i usiadł na rękojeści szpadla Bena.Test ze znajomości lektury "Tajemniczy Ogród" autorstwa Frances Hodgson Burnett.. Zgadywanki Zdrapki Litery Przetrwania Opowiadania Losowy quiz.. Youtube Szkoła Muzyka Zagadki Straszne ZWIERZĘTA Książki Social Media Horoskop Polityka Netflix.Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. Rozwiąż test!Frances Hodgson Burnett, "Tajemniczy ogród" - quizy i testy z lektury.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Zobacz quiz: Tajemniczy ogród.. Jako Prawdziwi Quizowi Maniacy naprawdę znamy się na rzeczy i wiemy, które quizy są warte polecenia.. a) Żonkil b) Fiołek c) Słonecznik d) Roża e) Frezja f) Narcyz 6) Kto napisał książkę "Tajemniczy ogród"?. Polub.. Jak dobrze znasz przygody Mary, bohaterki powieści "Tajemniczy Ogród"?. 13 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Test wiedzy online z lektury szkolnej.. Zaprzyjaźniła się ze starym ogrodnikiem.. zdziwiło mnie pytanie z kim zaprzyjaźniła się mary i nie było tam poprawnej odpowiedzi ponieważ ona zaprzyjaźniła się z rudzikiem.ale w innym teście też było z gilem.ja bynajmniej miałam w mojej książce rudzikaTesty Testy na czas Głosowania Co wolisz?. #lektury #lekturyszkolne #tajemniczyogrod #franceshodgsonburnett..

Mary nazwała swój ogród tajemniczym.

Klasa 5 Polski.. Więcej.. Click .to może ich poszukaj!. Jak dobrze znasz przygody Mary, bohaterki powieści Tajemniczy Ogród?. Zgadywanki Zdrapki Litery Przetrwania Opowiadania Losowy quiz.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Quiz w Poczekalni.. Click .od 18.01.2021 r. - zajęcia oddziału przedszkolnego i klas I-III będą odbywać się stacjonarnie wg obowiązującego planu zajęć- zajęcia klas IV-VIII będą prowadzone w systemie zdalnym 21-22.01.2021 r. Dzień Babci i Dziadka1) Nazwisko Mary to 2) Mary urodziła się w 3) Rodzice Mary 4) Dom pana Cravena (czyt.. Dzięki temu możesz wypełniać quizy na temat, który Cię interesuje.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Quizy na temat tajemniczy-ogrod znajdują się powyżej na liście.. Edytuj elementy.. Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. !Ktoś się może nad tym napracował przepraszam ale jesteś bardzo nie miły/a mógłbyś/mogłabyś napisać np.gdzie szukać odpowiedzi a nie od razu obrażasz twórców tego quizu a tak wogule jak ci się coś nie podoba to po co wogule tu wchodzisz przestań obrażać!. Wyślij zgłoszenie .Jak dobrze znasz lekturę "Tajemniczy Ogród"?. Sprawdź, jak dobrze pamiętasz tę lekturę!. Piękno przyrody i. Quizy o lekturach Jak dobrze pamiętasz lekturę "Tajemniczy..

Test: Tajemniczy ogródTajemniczy ogród test.

Patixella 4 lata temu.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań!. quiz ten sprawdza czy znasz lekturę pod tytułem,,Tajemniczy Ogód ''.. a) kredki b) narzędzia ogrodnicze c) hula hop d) lalkę e) skakankę f) nasiona kwiatów 5) Jaki był ulubiony kwiat mamy Colina?. Dlaczego Mary Lennox trafiła do wuja, Archibalda Cravena?. Szukaj.. !To że jesteś anonimowy/a to nie znaczy że to nie jest hejt.Test z lektury Tajemniczy ogród to przyjemny sposób na to, by sprawdzić swoją wiedzę dotyczącą powieści, przyswoić sobie lepiej i bardziej trwale szczegóły, które często mają zwyczaj po prostu umykać.. Zgadywanki Zdrapki Litery Przetrwania Opowiadania Losowy quiz..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt