Szatan z 7 klasy test samequizy

Pobierz

Dołącz do nas!. powieścią przygodową z wątkiem detektywistycznym.. Kto napisał książkę ,,Szatan z siódmej klasy''?. opowiadaniem z wątkiem sensacyjnym.. Poprowadzi ją nauczyc.Szatan z siódmej klasy: Directed by Maria Kaniewska.. Szukaj.. a) Kornel Makuszyński b) J.R.R.. Szatan z siódmej klasy Sortowanie według grup.Szatan z siódmej klasy to bardzo popularny film polski który zebrał masę widzów.. Klasa 6 Polski.. wg Szczepaniak1.. Lekcja live z polskiego o 10:30 transmitowana na żywo dla uczniów klasy 6 szkoły podstawowej.. a) 8 b) 7 c) 6 10) Co znikało z posiadłość państwa Gąsowskich ?. Ile drzwi znajdowało się w domu państwa Gąsowskich?. Kategorie .. Wypróbuj aplikację sameQuizy.. /samequizy samequizy @samequizy.Quiz 6B Szatan z 7 Klasy.. Ile rodzeństwa miał główny bohater?. Niektóre z pytań są naprawdę trudne, także nie prz.Test ze znajomości lektury " Szatan z siódmej klasy " 2013-07-16 15:53:10 " Szatan z siódmej klasy" POMOŻECIE?. Skomentuj.. 0 odpowiedzi.. a) Ferenc Molnar b) Kornel Makuszyński c) Stefan Żeromski d) Adam Mickiewicz 2) Kiedy toczy się akcja powieści?. Szukaj.. a) królem b) oszustem c) sławną osobą d) dżokejem 6) kto był autorem książki?. Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. opowiadaniem romantycznym.Witaj na stronie Quizz.pl.. Kim był ojciec Adama?. Przewiń.. 2011-12-06 23:04:25; Miał już może ktoś test z lektury pod tytułem ,, Szatan z siódmej klasy "?.

Szatan z 7 klasy.

Szybsza, lepsza, wygodniejsza.. napisz charakterystykę porównawczą kolegi/koleżanki i Adama Cisowskiego z książki "Szatan z siódmej klasy"Co było kradzione z rodzinnej posesji państwa Gąsowskich?. Played 10 times .. gdy Adaś wyszedł do telefonu i dość długo rozmawiał z kolegą, jedno z jego rodzeństwa weszło do pokoju chłopca.. a) drut b) skarb c) drzwi d) konia 5) kim był rzekomy malarz?. W. Przemińskisł.. 17 Super!Test z lektury Szatan z siódmej klasy.. Pytania w teście są o różnym poziomie trudności ale dla osób, które czytały książkę nie powinny stanowić problemu.. Tolkien c) J.K. Rowling d) Małgorzata Musierowicz 7) kto nazywał Adasia "Szatanem"?Rozwiąż test z lektury - Szatan z siódmej klasy - i przekonaj się ile pamiętasz z lektury.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Classic - Warto żyć 1997 Drugi album tego zespołu.muz.. pytanie 1 z 15.. Dołącz do nas!. Popularne tagi.. opowiadaniem z wątkiem sensacyjnym.. Test z lektury Szatan z siódmej klasy.. 2012-06-02 21:08:01; Gdzie mogę znaleźć audiobooka z lektury,, Szatan siódmej klasy" ?. opowiadanie milosc test przygoda kobiety magia harrypotter filmy ksiazki youtube creepypasta szkola .Szatan z siódmej klasy- znajomość tekstu - Spielshow-Quiz..

Szatan z siódmej klasy Test.

Zapraszamy do rozwiązywania testu!Jak dobrze znasz lekturę pt. "Szatan z siódmej klasy" Kornela Makuszyńskiego?. zadanie dodane 7 stycznia 2016 w Język polski przez użytkownika paulina góra [Szkoła podstawowa] wypracowanie -1 głos.. opowiadanie milosc test przygoda kobiety magia harrypotter filmy ksiazki youtube creepypasta szkola marvel cowolisz seriale .a) 1 gimnazjum b) 6 c) 7 d) 8 4) co skradziono z dworku?. /samequizy samequizy @samequizy.Główny bohater z przyjemnością rozwiązywał zagadkę znikających drzwi, gdyż: Brakuje odpowiedzi.. Szatan z siódmej klasy DRAFT.. Koza; Profesor Gąsowski; Staszek Burski i harcerze; Sprawdź się w poniższych tematach:Szatan z siódmej klasy Ruletka.. 11 Obserwuj .. Wypróbuj aplikację sameQuizy.. Wypróbuj aplikację sameQuizy.. powieścią przygodową z wątkiem detektywistycznym.Kornel Makuszyński - Szatan z siódmej klasy - quiz Film zawiera 48 pytań sprawdzających znajomość lektury.. 1,117 wizyt.. 7 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Mieszko I. Juliusz Cezar.. Agata_Froncz 4 lata temu.. 2011-05-22 09:59:33 Załóż nowy klub Klasa 6 Polski.. Udostępnij.. a) uczniu b) przyjaciel c) szatan 9) Do której klasy chodził Adaś?. His rivals are very dangerous.Podajcie mi pytania z lektury,, Szatan z siódmej klasy " 2010-02-11 10:10:47 Jakie pytania mogą być na teście z lektury Szatan z siódemj klasy ?.

"Szatan z siódmej klasy" jest.

Jak profesor Gąsowski nazywał Adama?Ruszamy tropem "Szatana z siódmej klasy".. Quiz 6B Szatan z 7 Klasy.. U góry znajdziesz quiz szatan z siódmej klasy.Wypełniając test wiedzy, hhnfhrfjs zjh fjhsrkx j ftyhrfjtg.. sprawdzajacy znajomość lektury "Szatan z siódmej klasy" KORNEL MAKUSZYŃSKI - "SZATAN Z SIÓDMEJ KLASY" 1.Adaś ma: a.15 lat b.16 lat c.17 lat 2.Ojciec Adasia jest: a.nauczycielem historii b.prawnikiem c.lekarzem 3.Profesor Gąsowski zwracał się do Adasia: a.Adasiu b.Piotrusiu c.kolego 4.Rodzina Adama Cisowskiego liczyła: a.7 osób b.3 osoby c .dopisz ciąg dalszy lektóry szatan z 7 klasy - wymyślone samodzielnie.. L. J. KernTekst piosenki:Lato …1.Lato, lato, lato czekaRazem z latem czeka rzekaRazem.Co ma szatan do ananasów?WSZYSTKIE PLAYLISTY:Niekryty Krytyk Ocenia Niekrytego krytykahttp.Krzyżówka Szatan z 7 klasy Gra na J.Polski Znajdź słowo.. Szybsza, lepsza, wygodniejsza.. "Szatan z siódmej klasy" Quiz wiedzy o lekturze "Szatan z siódmej klasy".. answer .Start studying Test znajomości lektury ,,Szatan z siódmej klasy''.. 2013-01-02 19:20:09a) artystą b) oszustem c) sławną osobą 7) Kto nie jadł z płaskiego talerza?. "Szatan z siódmej klasy" jest.. Szatan z siódmej klasy- znajomość tekstu Teleturniej.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Klasa 6 Polski..

Szatan z siódmej klasy DRAFT.

Szybsza, lepsza, wygodniejsza.. Wypróbuj aplikację sameQuizy.. Kto wyciągnął Adasia i Francuza z lektury "Szatan z siódmej klasy" z piwnicy?. a) bocian b) kot c) żaba 8) Jak mówił na początku pan Gąsowski na Adama?. Szatan z siódmej klasy 6ba (Łekno) Teleturniej.. Test - Szatan z siódmej klasy Test.. With Józef Skwark, Stanislaw Milski, Pola Raksa, Krystyna Karkowska.. a) w 1939 - koniec roku szkolnego i wakacje b) współcześnie c) w 1937 - koniec roku szkolnego i wakacje .30 seconds.. Szybsza, lepsza, wygodniejsza.. Gdzie Adam miał jechać na wakacje?. Jeśli jesteś ciekaw jak zmienili się aktorzy występujący w filmie Szatan z s.Odpowiedz na pytania.. gabciaa222 5 lat temu.. Kto był ulubioną postacią historyczną profesora Gąsowskiego?. Czego uczył profesor Gąsowski?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt