Test z felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi

Pobierz

Strona główna;Rozwiąż test!. Udostępniamy tutaj dokładny opis oraz charakterystykę bohatera: jej powiązania i motywacje.Start studying Felix Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi - pytania do sprawdzianu.. Strona Główna Funkcje Społeczność Plany Cenowe.. Kim z zawodu jest mama Neta?. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test wiedzy.. Część 3.. Utwórz Ćwiczenie Logowanie Utwórz Konto Polski.. Test z części 1-2, czyli "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" i "Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa".. Jak nazywali się główni bohaterowie książki?. 5 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0. trzecioosobowym, ale liczby mnogiej.. Utwórz Ćwiczenie Logowanie Utwórz Konto Polski.. Test wiedzy o rzeczach związanych z dziadkiem!. Czy te sytuacje Cię denerwują?. Twórz lepsze zajęcia w krótszym czasie.. Planuje studiować archeologię, pasjonuje się filmami z Indianą Jonesem.. Udostępnij.. Jaka popularna piosenka z Tik Toka jest idealna dla Ciebie?. Twórz lepsze zajęcia w krótszym czasie.. Jak ma na imię pies Felix'a?Masz problem ze zrozumieniem utworu Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi?. Tam .Zapomniałeś, kim jest Nauczyciele i pracownicy szkoły, postać w lekturze Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi, Kosik Rafał?.

Kto jest autorem książki pt. " Felix, Net i Nika oraz Gang niewidzialnych ludzi"?

Znajdziesz pod tym linkiem: Plan wydarzeń - to pomoże Ci lepiej zrozumieć dzieło.Nagle wózek, na którym Nika miała księgę, zaczyna sam jechać.. Gdzie Nika spędziła noc po tym, jak zaginęła w górach?. chomik8.. ️ Pobierz legalnie całość (Audiobook w MP3): Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. "FELIX, NET I NIKA ORAZ GANG NIEWIDZIALNYCH LUDZI" - TEST PYTANIA.. a) Henryk Sienkiewicz b) Rene Gosninny c) J. R. R. Tolkien d) Rafał Kosik 2) W jakim mieście toczy się akcja powieści?Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych ludzi - test z lektury.. Felix, Net i Nika… są przykładem: noweli.. historii polskiego, Dalej #8.. Jaką tajemnicę ukrywała Nika?. Strona Główna Funkcje Społeczność Plany Cenowe.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Test z części 1-2, czyli .. imienia.. Udostępnij.. Udostępnij.. 15/15 super quiz, jak dobrze że ludzie jeszcze robią quizy związane z lekturami .Test z lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" (Rafał Kosik).. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z .Witaj na stronie Quizz.pl.. rude włosy.. W pułapce Felix, Net i Nika podchodzą do windy, która zawozi ich piętro wyżej.. Wtedy zamykają się za nimi drzwi, tracą też połączenie z Manfredem.. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem..

... Test z lektury Felix,Net i Nika oraz gang niwidzialnych ludzi klasa 6c Test.

Nosi ze sobą plecak z małym laptopem, starym telefonem komórkowym (wszystko "zahasłowane" i ulega destrukcji w przypadku .Odpowiedzi do ''Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi'' Więc tak, potrzebuję odpowiedzi na pytania po niżej, więc prosiłabym osoby, które czytały już te książkę o uzupełnienie ich (przynajmniej tych na, które znacie odp) Dziękuję za uwagę!. Regulamin Polityka prywatności Polityka cookies Przegląd treści Dla rodziców Dla szk .Jeżeli sprawdzian z tej lektury jest tuż, tuż lepiej sprawdź stan swojej wiedzy na jej temat przechodząc ten quiz.. Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test z lektury.. Sympatyzuje z Niką.. Sprawdź swoją wiedzę!. Rozwiąż test!Rafał Kosik, "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test z lektury na poziomie trudnym.. Test z lektury: "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Ucieka z dużą prędkością - przyjaciele biegną za nim aż do pomieszczenia, w którym się zatrzymuje.. 2020-10-09 Sylwia Wiracka W ramach obchodów Miesiąca Bibliotek Szkolnych proponujemy Wam także udział w konkursie czytelniczym ze znajomości książki pt. "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" ..

Okazało się że gang niewidzialnych ludzi to: ekierka.

Jako jedyny w klasie zalicza test z informatyki.. Czy dopasujesz aukcję WOŚP do celebrytów?Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. Nika miała.. opowiadanie, powieści, poezji, Dalej #9.. - Among Us.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Część 1.. Czy zdołasz odpowiedzieć na każde pytanie dotyczące przygód trójki gimnazjalistów?. W jakich miejscowościach toczy się akcja powieści?. Skomentuj.. Test z lektury ,,Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" .. Który z przedmiotów codziennego użytku uda Ci się ożywić i jaką magiczną funkcję będzie pełnić?. Test składa się z 12 pytań.. Utwórz Ćwiczenie Logowanie Utwórz Konto Polski.. Część 2.. Czy te sytuacje Cię denerwują?. Klasa 6.Zobacz quiz: Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych ludzi - test z lektury.. Learn vocabulary, terms, and more with flashcards, games, and other study tools.Plik Felix Net Nika test.docx na koncie użytkownika yuhma • folder J.polski kl. 4-8 • Data dodania: 18 mar 2019 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Felix Net i Nika Audiobook MP3 - Rafał Kosik (lektura szkolna - klasy 4-6)..

- Among Us.Test z lektury "Felix, Net i Nika oraz gang niewidzalnych ludzi" ... Czytałam 8 części z serii Felix, Net i Nika.

Jak na nazwisko miała nauczycielka z matematyki?. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. 1 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0. a) Kolczyki z jej wizerunkiem b) Skórzane buty o których marzyła c) Zieloną kurtkę 14) Który z tytułowych bohaterów nosił nazwisko Mickiewicz?. Twórz lepsze zajęcia w krótszym czasie.. W jakich okolicznościach poznali się Felix i Net?. Strona główna;a) Felix i Net b) Aurelia i Marcel c) Marcel i Ruben 13) Co święty Mikołaj podarował Nice?. Z jakim typem narracji mamy do czynienia w "FNiN"?. wg Anastazja20202.. "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test 2 "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test 3 "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - test 1 "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - test 2 "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - test 3 "W pamiętniku Zofii Bobrówny" "W pustyni i w puszczy" - test 1 "W .Test z lektury - "FNiN oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" .. Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" .. matematyki, biologii.. a) Felix b) Net c) Nika 15) Gang Niewidzialnych Ludzi to _____.1) Kto jest autorem powieści "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych ludzi"?. Wybierz zimowe zdjęcia, a my powiemy ile masz w sobie zimiary!. .Test z lektury " Felix,Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi"..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt