Sprawdzian z lektury felix net i nika samequizy

Pobierz

- Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Ikigai .. @joana_potterhead_21 Lubie felix neta i nike ale miałam to w 6 klasie więc nwm po co mam czytać to jeszcze raz skoro wm że dostane 5?. Zablokuj Zgłoś.. Osadź.. Rafał Kosik; Bolesław Prus; René Goscinny; Sprawdź się w poniższych tematach: Trudne słowa w języku polskim.Test z lektury Felix Net i Nika - Gang Niewidzialnych Ludzi .. Felix, Net i Nika… są przykładem: noweli.. Z chęciom sprawdzę twoją wiedze na temat tej superpaczki i ich przygód!. Świetne sprawdzenie wiedzy przed sprawdzianem z tej książki.. Odpowiedz.. depression-deth • 3 miesiące temu .. 15/15 super quiz, jak dobrze że ludzie jeszcze robią quizy związane z lekturami .. pytanie 1 z 20.. - Among Us.Jeżeli sprawdzian z tej lektury jest tuż, tuż lepiej sprawdź stan swojej wiedzy na jej temat przechodząc ten quiz.. Czy te sytuacje Cię denerwują?. Odpowiedz.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test z lektury.. Motyw.. Szczupły i jasnowłosy chłopak o piwnych oczach, niższy od Neta o pół głowy.. Zagraj w quiz.. Zawsze nosi ze sobą wielki plecak ze wszelkimi rodzajami narzędzi, akcesoriów i gadżetów, ma .Felix Polon Przedstawienie postaci (13 lat, syn ekonomistki pracującej w banku oraz konstruktora wynalazcy, wraz z rodzicami mieszka w dużym domu na przedmieściach Warszawy, uczeń Gimnazjum im..

Sprawdź swoją znajomość tej lektury .

TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. chomik8.. e) Nad robotem pielęgniarzem.. Test z lektury ,,Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" .. 19/23 po jutra mam sprawdzian pewnie dostanę 3 albo 4.. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań z pierwszej części wielotomowej przygody młodzieżowej w klimatach science fiction!b) Nad prototypem nowego statku powietrznego z napędem antygrawitacyjnym c) Nad najbardziej zaawansowanym współczesnym mikroprocesorem d) Nad precyzyjnym nanorobotem do operacji neurologicznych.. opowiadanie, powieści, poezji, Dalej #9.. Z jakim typem narracji mamy do czynienia w "FNiN"?. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Test z części 1-2, czyli .. 2 CELE WYNIKAJĄCE Z PODSTAWY PROGRAMOWEJ:TEST O KSIĄŻCE FELIX NET I NIKA Jesteś fanem przygód Felixa Neta i Niki?. W jakich okolicznościach poznali się Felix i Net?. Co się stało z rodzicami Niki?. Test z części 1-2, czyli "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" i "Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa".Rafał Kosik, "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test z lektury na poziomie trudnym.. Felix , Net i Nika , oraz gang niewidzialych ludzi- test.. Dołącz do nas!Test z lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" (Rafał Kosik)..

... z których miałam sprawdzian.

Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Witaj na stronie Quizz.pl.. Dzięki temu możesz wypełniać quizy na temat, który Cię interesuje.Lista postaci z cyklu Felix, Net i Nika - lista postaci, występujących w serii Felix, Net i Nika polskiego pisarza Rafała Kosika Postacie tytułowe Felix Polon.. :) Tagi dla tego testu: test, wiedza, ciekawośćQuizy na temat felix.. Gimnazjum, do którego uczęszczają bohaterowie książki nosi imię.. Stefana Żeromskiego; Stefana Kuszmińskiego; Stefana Kutlińskiego; Sprawdź się w poniższych tematach:"Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" Znajomość treści powieści, cech gatunku, terminów związanych z epiką.. Wypróbuj aplikację sameQuizy.. Gdzie Nika spędziła noc po tym, jak zaginęła w górach?. Jak miał na nazwisko Net?. Stefana Kuszmińskiego w Warszawie, ma psa , który wabi się Caban) Test składa się z 12 pytań.. Felix daje w prezencie babci pierścionek z oczkiem, który należał do niej.. Kim z zawodu jest mama Neta?. a) Kolczyki z jej wizerunkiem b) Skórzane buty o których marzyła c) Zieloną kurtkę 14) Który z tytułowych bohaterów nosił nazwisko Mickiewicz?. Coś poszło nie tak .Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi 13 Temat 4..

Popularne tagi.Test z lektury!

Jaką tajemnicę ukrywała Nika?. Na pewno pomożemy ci w nauce na sprawdzian !. Kto jest autorem lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi"?. Szybsza, lepsza, wygodniejsza.. Edytuj elementy.. Co wiesz o książce: "Felix, Net i Nika"?. Rozwiąż test!1) Nika to a) rudowłosa dziewczynka w sandałach b) rudowłosa dziewczynka w martensach c) jasnowłosa dziewczynka w martensach d) siostra Felixa 2) Bohaterowie lektury uczyli się w: a) Gimnazjum prof. Stefana Kuszmińskiego b) Gimnazjum prof. Stefana Kamińskiego c) Liceum prof. Stefana Kuszmińskiego d) Liceum prof. Stefana Kamińskiego 3) Caban był: a) wielkim, czarnym, kudłatym psem .Witaj na stronie Quizz.pl.. trzecioosobowym, ale liczby mnogiej.. Zagraj w ten quiz raz jeszcze!. Tajemnice Niki Klasa wyjeżdża na wycieczkę w góry.. Dołącz do nas!. pytanie 1 z 15. trzecioosobowym, drugoosobowym, .Oto Quiz dotyczący różnych rzeczy z książek o nazwie Felix, Net i Nika.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.a) Felix i Net b) Aurelia i Marcel c) Marcel i Ruben 13) Co święty Mikołaj podarował Nice?. Net jeździ na snowboardzie, Felix na nartach.. Wypróbuj aplikację sameQuizy.. Sprawdź .. Tutaj znajdziesz szukaj quizy, testy wiedzy i sprawdziany.Quizy na temat felix znajdują się powyżej na liście.. Zmień szablon .klasa 6 Lektury obowiązkowe "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test 1. f) Nad statkiem kosmicznym z napędem bez paliwowym..

Na pewno pomożemy ci w nauce na sprawdzian !

Lilanna: 2020-10-21 18:35:33.Plik Felix Net Nika test.docx na koncie użytkownika yuhma • folder J.polski kl. 4-8 • Data dodania: 18 mar 2019 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Test z lektury " Felix,Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test wiedzy.. U góry znajdziesz quiz Test wiedzy o lekturze Felix Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi.Wypełniając test wiedzy, dowie się ile zapamiętała po przeczytaniu lektury.. Jak miał na imię pies Felixa?Felix, Net i Nika - krzyżówka - Felix, Net i Nika - Felix Net i Nika - Felix,Net i Nika - Felix, Net i Nika - bohaterowie - Felix,Net i NikaDziewczyna dostaje od Neta pierścionek, jeden z tych z odnalezionego skarbu.. Sprawdź swoją wiedzę!. Szybsza, lepsza, wygodniejsza.. U góry znajdziesz quiz Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi - Test.Wypełnij ten test, i sprawdź ile wiesz o Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi.. Nika ma narty bardzo wiekowe i nie umie jeździć.Felix, Net i Nika.. Analiza treści.. Wybierz prawidłową odpowiedź.. Sprawdź się!. Wypróbuj pierwszy!. Zawiera 9 pytań.. Polub.. a) Felix b) Net c) Nika 15) Gang Niewidzialnych Ludzi to _____.Quiz wiedzy o lekturze "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Wyszukaliśmy je wśród tysięcy quizów, które mamy na stronie.. Udostępnij Udostępnij wg Email13.. 17) Na jakie zajęcia dodatkowe uczęszczali Felix, Net i Nika?Test ze znajomości lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" .. polskiego, Dalej #8.. Zamykamy wszystkie sekrety książki w lapbooku 17 Między nami Scenariusze do lektury Rafał Kosik Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Opracowała Katarzyna Bandulet..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt