Odwrócona kartkówka quo vadis

Pobierz

Skomentuj.. Jak umierali chrześcijanie?. Rozwiąż test.. Chciał jak najprędzej opuścić to miejsce, gdzie przerażała go dobroć ludzi.. Podsumowaniem tego tematu jest wygłoszenie mów oskarżycielskich i obrończych.Test z lektury - Quo Vadis!. Od pewnego czasu zdrowie ego zaczęło się psuć.. Skomentuj.. Udostępnij.. Aktywuj teraz, a 14 dni otrzymasz gratis!. 1/2016 DOBRE PRAKTYKI EDUKACYJNE − SPOSÓB NA LEKTURĘ AGNIESZKA PIWNICKA−JAGIELSKA Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Chełmie (Poland) W podstawówce żadnych książek nie czyta ok. 5 proc. dzieci, w gimnazjum już 14 proc.. W czym kompała się żona Nerona.. Dziewczyna słuchała go nieco zaniepokojona i zdziwiona.. Zauważyłeś literówkę lub błąd?. Sam mówił, że rankami budzi się akby zdrętwia-"Quo vadis"- streszczenie szczegółowe - strona 15, Quo vadis opracowanie, streszczenie.. Aktywuj konto premium Dlaczego widzę ten komunikat?. Kto podpalił Rzym i dlaczego ?. Co oznacza Quo Vadis?. W teście Quo Vadis znajdziesz następujące pytania: Pytanie 1: W kim zakochał się Winicjusz.Test Quo vadis, Quo vadis podręcznika Lektury dla Klasa III.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Lektury Quo vadis / Quo vadis.. Panowanie którego z rzymskich cesarzy jest tłem powieści?. Mam 46/71 będąc w połowie książki (jutro kartkówka ) Odpowiedz.. W ten sposób sprawdzaliśmy w klasie trzeciej gimnazjum znajomość opowiadania Hemingwaya "Stary człowiek i morze"..

Rozwiąż test!Kartkówka odwrócona.

6.Kogo mozna okreslić stwierdzeniem - król pochlebców?. Zamiast pytań uczeń otrzymuje odpowiedzi.. Przykładowa odQuo Vadis, test sprawdzający znajomość lektury Henryka Sienkiewicza.. Poprzed-Zdrowie niego dnia był na uczcie u Nerona², która przeciągnęła się do późna w noc.. O autorze.. 5.Kto to był:-Eunice-Ursus-Akte-Kroton - chryzestemis Pomponia Grecyna 7. kto napisał Quo Vadis 2.. Kalendarz.. Jak nazywa się autor książki "Czerwony Kapturek" Kto z bliskich Czerwonego Kapturka bardzo się rozchorował?Scenariusz lekcji poświęconej powieści Henryka Sienkiewicza "Quo vadis"Scenariusz lekcji poświęconej powieści Henryka Sienkiewicza "Quo vadis".. Tymczasem Marek i zakładniczka usiedli na ławce.. Opisz kto i w jaki sposób uratował Ligię na arenie.. W ogródku .Jakie mieliście pytania na kartkówce z polaka o wiedzy z Quo vadis?. Wymień przynajmniej 4 postaci historyczne wymienione w powieści.. Kim był dla Winicjusza Petroniusz ?. Zza bramy dochodził gwar i okrzyki klientów odprowadzających swych patronów.. XD bo jutro kartkówka kartkówka przeniesiona na 12.04.10r :) lepszą za fajne pytania i odpowiedzi Ostatnia data uzupełnienia pytania: 2010-04-11 15:29:05Zestawy zadań przygotowane przez Instytut Badań Edukacyjnych z języka polskiego, historii, matematyki, biologii, chemii, fizyki i geografii, które mogą być przydatne na zajęciach z tych przedmiotów..

2.Quo vadis - opracowanie .

Chwyciwszy tabliczkę patrycjusza, uciekł.. Test składa się z 12 pytań.. Jej serce reagowało na słowa patrycjusza radością, której nie rozumiała.. Pytania zawarte w teście.. Będąc z wizytą u Pomponii i Aulusa Marek Winicjusz zobaczył niezwykłą dziewczynę z rodu Ligów, którą gospodarze gościli w swoim domu, zachwycił się jej urodą i wdziękiem.. Napisz do nas.. Ostatni scenariusz skupia uwagę uczniów na wartościach pokazanych w lekturze.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Co stało się z Ligią podczas igrzysk w amfiteatrze?. Załóż konto CDA Premium i nie trać czasu na wczytywanie.. Udostępnij.. Kto i do kogo mówi : "Quo vadis, Domine?". 17 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Kiedy rozgrywa się akcja powieści - jaka epoka?. Dlaczego Neron chciał zobaczyć palące się miasto?1.. (5/9) Szczegółowy plan wydarzeń "Quo vadis", Henryk Sienkiewicz - Quo vadis - streszczenie i opracowaniePlik zawiera zadania sprawdzające znajomość zagadnień związanych z "Quo vadis" Henryka Sienkiewicza wraz z poprawnymi odpowiedziami, punktacją i propozycją ocenyPlik zawiera zadania sprawdzające znajomość zagadnień związanych z "Quo vadis" Henryka Sienkiewicza wraz z poprawnymi odpowiedziami, punktacją i propozycją oceny.Quo vadis (2001) film polski..

Kto i do kogo mówi : "Quo vadis, Domine?"

Gdzie to konieczne, dodajemy do zadań omówienia.Henryk Sienkiewicz, Quo vadis (fragment) Tymczasem od Vicus Apollinis napływały coraz nowe fale gości.. Wymienic postacie historyczne 8.Quo vadis Petroniusz¹ obudził się zaledwie koło południa i ak zwykle, zmęczony bardzo.. Musi z nich wybrać tę właściwą i sformułować pytanie.. Dawajcie wszystkie pytania jakie mieliście na kartce.. Szukaj w tej witrynie.. 10 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Kim byli rodzice ligii (ci prawdziwi) 4.. Kartkówka.. Jak zginął św. Piotr a jak św. Paweł?. Dla kogoś, kto jest zorientowany w temacie- bardzo.. Uczniowie otrzymują odpowiedzi, a ich rola ogranicza się do sformułowania odpowiednich pytań do podanych przez nauczyciela zdań twierdzących.. CDA nie limituje przepustowości oraz transferu danych.Quo Vadis, pytania.. Popatrzyła na mężczyznę i wydał się .Zobacz quiz: "Quo vadis".. 17 Obserwuj .3.. Dziedziniec i kolumnady zaroiły się od mnóstwa cezarowych niewolników, niewolnic, małych pacholąt i pretoriańskich żołnierzy utrzymujących straż w .. "Quo vadis"- streszczenie szczegółowe.. Sprawdź, jak dobrze orientujesz się w dziejach Ligii i Marka Winicjusza!. Strona główna.. Jak zginął św. Piotr … ContinuedO co chodzi w odwróconej kartkówce?. Bohaterowie.. Głównymi bohaterami utworu są; patrycjusz rzymski Petroniusz, Marek Winicjusz i jego ukochana Ligia..

Kartkówka odwrócona to z pozoru prosta sprawa.

Inne tryby testu.. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.. Wymień trzy postacie historyczne.. W czasie panowania jakiego cesarza rozgrywa sie akcja?. Chcąc realizować swoje ambicje, wydał rozkaz spalenia Rzymu.Quo vadis - test wiedzy.. Pobieraj materiały i pomoce dydaktyczne z Klubu Nauczyciela Uczę.pl!Quo vadis - cytaty, Henryk Sienkiewicz - Quo vadis - streszczenie i opracowaniePlik kartkowka quo vadis b.zip na koncie użytkownika nicholasbrigham39 • Data dodania: 13 gru 2014.. Młodzieniec zaczął mówić o miłości, na którą od dawna czekał.. W którym roku Quo Vadis napisane przez H. Sienkiewicza otrzymało nagrode nobla.. Obraz Rzymu w "Quo vadis" .Neron w "Quo vadis" zdecydowanie jawi się jako człowiek niebezpieczny i niezrównoważony, który niezbyt przejmował się życiem swoich poddanych, samemu posiadając przy tym olbrzymie dobra i całe legiony sług (czym w swojej opinii zapewniał sobie szacunek).. Dopiero później zrozumiał, że Marek odwrócił się od niego i potępił go.. Quo vadis | Inne lektury .. Kogo oskarżono o śmierć córki Nerona?. ( podaj 3 .Test z lektury "Quo vadis" (Henryk Sienkiewicz).. Kim był Chilon Chilonides i co się z nim stało ?. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt