Quiz mały książę samequizy

Pobierz

Co przedstawia rysunek namalowany przez pilota?. Szybsza, lepsza, wygodniejsza.. Bo bał się żmii.Mały Książę codziennie rano wyrywał ze swojej planety pędy baobabów, ponieważ: Gdy baobab wyrośnie, to na wyrwanie jest za późno i nigdy już nie można się go pozbyć.. Sprawdź, czy poradzisz sobie z pytaniami dotyczącymi fabuły książki o przygodach Małego Księcia!. 1) Kto napisał Małego Księcia?. Kto jest autorem Małego Księcia ?. O co do tej pory boi się Narrator: że Mały Książę nie dotarł na swoją planetę.. Dodatkowo, Eduelo.pl używa w celach reklamowych plików cookies, które mogą być umieszczane również przez współpracujące z nami firmy zewnętrzne.Mały Książę test swojej podróży przechodzi śpiewająco, chociaż nie jest on bynajmniej łatwy i na koniec wymaga podjęcia równie trudnej i dojrzałej decyzji.. Quizy Os. .. Wypróbuj aplikację sameQuizy.. Mały Książę - mieszkańcy planet Połącz w pary.. a) Róża b) Stokrotka c) Kot 2) Na swojej planecie Mały Książę walczył z: a) różami b) baobabami c) świerkami 3) W kim zakochał się Mały Książę?. Szybsza, lepsza, wygodniejsza.. Klasa 4 Klasa 5 Polski.. Dołącz do nas!. Bo kwiat róża go kłuła kolcami.. Mały Książę Koło fortuny.. Mały Książe - przetestuj swoją wiedzę #test wiedzy, #test, #książki i komiksy, #lektury szkolne, #mały książe, #sprawdzian 1534 x, 2016-01-19 12:42:05.. Nie było rzadnego awaryjnego lądowania!Test z lektury "Mały Książę" (Antoine de Saint-Exupéry)..

/samequizy samequizy @samequizy.Ile planet (łącznie z Ziemią) odwiedził Mały Książę?

Bo kwiat róża zwiędła.Mały Książę - Test.. Dlaczego Pijak pił?Mały Książę - quiz wiedzy o niezwykłej książce Antoine de Saint-Exupéry.. Mały Książe DRAFT.. Najpierw "Małego Księcia" wydano po angielsku, później po francusku, a następnie po polsku - polskie wydanie było jednym z pierwszych (w 1947 r.).. Rozwiąż test!Quiz Mały Książe.. Test składa się z 12 pytań.. Komu poświęcił autor swoją książkę?. Pokłócił się z lotnikiem.. a) 1953 b) 1943 c) 1946 d) 1878 e) 1944 f) 1927 3) Jaka jest róża?. Do zboża.. Gdzie pilot miał awaryjne lądowanie?. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. O co poprosił narratora Mały Książę?. Kto jest autorem Małego Księcia ?. Wypróbuj aplikację sameQuizy.. Mały Książę nie lubił żadnych roślin i niszczył wszystkie zielone pędy, jakie pojawiały się na jego planecie.Mały Książę był chłopcem niezwykłym.. Rozwiąż test.. Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. a) Był samotny b) Zwątpił w róże c .14.. Dobrze widzi się tylko serce.. Autorem quizu jest były uczeń klasy 8 c Krystian Zwarzany.. Króla, Próżnego, Pijaka, Bankiera i Latarnika.17 Questions Show answers..

/samequizy samequizy @samequizy.Quiz ze znajomości lektury "Mały Książę" Antoine'a de Saint-Exupéry'ego.

Będą one zapisywane na Twoim urządzeniu.. 6 lutego 2021 8 lutego 2021 - by Mikolaj "Miłość nie polega na tym, aby wzajemnie sobie się przyglądać, lecz aby patrzeć razem w tym samym kierunku.". przeczyszczanie wulkanów.. Mikołajek - test znajomości lektury.. Mały Książę.. a) Aleksander Fredro b) Adam Mickiewicz c) Henryk Sienkiewicz d) Antoine de Saint-Exupéry e) Charles Dickens f) Antoine Saint-Exupéry 2) W którym roku książka została wydana?. Quiz ze znajomości lektury "Mały Książę" Antoine'a de Saint-Exupéry'ego.. W sumie "Małego Księcia" przetłumaczono na 270 języków i dialektów, sprzedano ponad 140 mln egzemplarzy.Quiz Mały Książę - Teleturniej.. karmienie baranka 15.. Powiązane z testem.. Pustynia Kalahari.. Ile czynnych wulkanów miał na swojej planecie Mały Książę?. 1) Kto oprócz Małego Księcia zamieszkiwał na planecie?. Jak dobrze pamiętasz przygody tajemniczego chłopca z obcej planety?. Czuł się odpowiedzialny za różę.. Które słowa były sekretem lisa?. Dzieci czasami dostrzegają pewne rzeczy wyraźniej niż dorośli.. Podczas pierwszego spotkania Mały Książę poprosił lotnika o: Czego Mały Książe nie robił na swojej planecie ?. Klasa 7 Klasa 8 do egzaminu Polski lektury.. wg Meluapaniodpolskiego.. Na morzu.. Inne tryby testu.. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu..

Mały książę - gatunek Sortowanie według grup.Eduelo.pl używa plików cookies w celach statystycznych i analitycznych.

Nienasyconym w pragnieniu uczenia się nowych rzeczy i poznawania świata.. Rozwiąż test z lektury i sprawdź!This quiz is incomplete!. Co robił Mały Książę na swojej planecie?. Bo znudziło mu się na małej asteroidzie.. że Mały Książę już o nim zapomniał Poproszę o ocenę.. Prawidłowe odpowiedziTest z lektury Mały Książę autorstwa Antoine de Saint-Exupery.. Klasa 7 Klasa 8 Polski.Znajomość utworu "Mały Książę" Test.. Na bezludnej wyspie.. Dołącz do nas!. Gdzie lotnik musiał przymusowo lądować?. Baw i ucz się razem z nami.Quiz Mały Książe.. że baranek zjadł różę.. Życiowe doświadczenie, które pod wieloma względami daje dojrzalszym ludziom przewagę, świadomość i mocne osadzenie w rzeczywistości, ma też drugą stronę medalu - może sprawić, że gorycz, rozczarowanie i pośpiech codziennego życia doprowadzą nas do .Quizy serialowe, z życia gwiazd i show-biznesu.Quizy i testy do rozwiązania.. Szukaj.. Dlaczego Mały Książę opuścił asteroidę B-612?. Mały Książę - mieszkańcy planet Sortowanie według grup.. Co Mały Książę codziennie rano robił na swojej planecie?. a) Piękna, powabna, świadoma swej .Mały Książę Połącz w pary.. Do pędów róż.. Znajdziesz tu zarówno quizy wiedzy, testy psychologiczne jak i psychotesty.. TEST Z LEKTURY: Mały Książę.. a) w Stokrotce b) w Róży c) w Królewnie 4) Czego o Róży dowiedział się Mały .36 Questions Show answers..

Chłopcem, od którego każdy dorosły wiele mógłby się nauczyć.Test Mały książę, Mały książę podręcznika Lektury dla Klasa II.

Podczas swojej podróży po różnych planetach Mały Książę spotkał między innymi: answer choices .. Plan wydarzeń Ustawianie w kolejności.. Antygona - test znajomości lektury.Sprawdź, co wiesz o "Małym Księciu" Antoine'go de Saint-Exupéry'ego - quiz.. wg Anitaczku.. Save.Mały Książę - Test.. Ślicznym, blondwłosym, myślącym dzieckiem, darzącym uczuciem swoją różę i skupionym na dobrostanie swojej maleńkiej planety.. Tym samym również my, czytelnicy, zapoznajemy się z prawdą, że to, co "poważne" i "dorosłe" wcale nie musi być najważniejsze.Posts about Mały Książę quiz written by deinaeldathiel.. Do obowiązków Małego Księcia należało także: codzienne odkurzanie planety.. Klasa 7 Klasa 8 Polski.. Zobacz, co wiesz, a czego nie wiesz o tej lekturze.. Do chwastów.Quiz o znajomości lektury "Mały Książę" Quiz o znajomości lektury "Mały Książę" Szukaj..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt