Szatan z siódmej klasy test pdf

Pobierz

Załóż własny blog!Test ma na celu sprawdzenie wiedzy o lekturze pt. "Szatan z siódmej klasy"!Dodaje ponownie: szatan z siodmej klasy pdf readyfile.pl/p/szatan_z_siodmej_klasy_pdf / 4 lata temu (4 października)Szatan z siódmej klasy - test.. Opublikowano: 26 luty 2010 .Test z "Szatan z siódmej klasy" Dowiedz się co wiesz na temat lektury "Szatan z siódmej klasy" Tagi dla tego testu: HappySzatan z siodmej klasy pdf to częsty temat wpisów na blogach w portalu pinger.pl.. Wielbicielem której postaci historycznej był profesor Gąsowski?. Uwaga!. Z zalewanej piwnicy uwięzieni wydostali się dzięki pomocy: answer choices .. franciszka.. 6Ksiażka pt.,,Szatan z siódmej klasy" opowiada o chłopcu ,który wraz z swoim profesorem i jego siostrzenica Wanda rozwiazuje zagadki pełne wrażeń i emocji.. chodzi do siódmej klasy, ma przezwisko "szatan" ze względu na swój spryt, za rok miał zdawać lekture, rozwiązał zagadke kradzionych drzwi.Test diagramowy do książki Kornela Makuszyńskiego "Szatan z siódmej klasy" Autor: Bożena Marian.. Zawiera historię szkoły i miejscowości, informacje o bieżących wydarzeniach, bogatą fotogalerię.. wg Bozenabarnak71% "Szatan z siódmej klasy" streszczenie.. by franciszka.. Diabeł wyskakuje z pudełka Pan profesor Gąsowski znany był z niekonwencjonalnego podejścia do nauczania historii.. wg Agakowalik..

Szatan z siódmej klasy DRAFT.

Jak miała na imię sympatia Adasia, bratanica profesora?. Twórz lepsze zajęcia w krótszym czasie.. O niektórych postaciach historycznych wypowiadał się z lekceważeniem, natomiast o ukochanych osobistościach mówił z zapałem.. *.148.221) 2020 .Szatan z siódmej klasy - Szatan z siódmej klasy - Szatan z siódmej klasy - Szatan z siódmej klasy - Szatan z siódmej klasy - postacie.. fałszywego malarza.. a) przewrócił się b) ktoś go uderzył c) zemdlał i upadłRozwiąż test z lektury - Szatan z siódmej klasy - i przekonaj się ile pamiętasz z lektury.. uwielbiam,zawsze wracam do tego obrazu gdy mnie dopada chandra Odpowiedz.. Adaś Cisowski ma: a) 15 lat b) 17 lat c) 22 lata d) 19 lat 2.. Zapraszamy do rozwiązywania testu!Plik Szatan z siodmej klasy.pdf na koncie użytkownika I.Pawlak • folder Szatan z siódmej klasy • Data dodania: 1 sie 2011Oficjalna witryna internetowa szkoły w Olesznie od lat związanej z historią i tradycjami Armii Krajowej.. Dokument w formacie PDF.. Zamiast mnie, obudził jakiegoś księdza!". Są rzeczy, które też możesz otagować Szatan z siodmej klasy pdf?. Patrzył na Cisowskiego z wyraźnym strachem.. Pobierz legalnie Pełną Wersję tej książki Mp3 do: Szatan z siodmej klasy-1960.. Zapraszamy .. Szatan z siódmej klasy - test znajomości lektury.. Pan profesor Gąsowski nigdy by tak nieOdpowiedz na pytania..

Szatan z siódmej klasy.

Tagi dla tego testu: test HapySTRESZCZENIE LEKTURY "SZATAN Z SIÓDMEJ KLASY" I.. Najlepsze komentarze; Najnowsze komentarze; dixi-73 2018-12-09 12:06:51 +25.. sprawdzajacy znajomość lektury "Szatan z siódmej klasy" KORNEL MAKUSZYŃSKI - "SZATAN Z SIÓDMEJ KLASY" 1.Adaś ma: a.15 lat b.16 lat c.17 lat 2.Ojciec Adasia jest: a.nauczycielem historii b.prawnikiem c.lekarzem 3.Profesor Gąsowski zwracał się do Adasia: a.Adasiu b.Piotrusiu c.kolego 4.Rodzina Adama Cisowskiego liczyła: a.7 osób b.3 osoby c .Szatan z siódmej klasy DRAFT.. .211 Szatan z siódmej klasy - Kornel Makuszyński 2 Test jednokrotnego wyboru Zaznacz jedną prawidłową odpowiedź na każde pytanie.. ;) Pozdrawiam, życzę dobrych stopni.. Staruszek był tak zdumiony, jak gdyby był świadkiem czarnoksięstwa.. Kto wyciągnął Adasia i Francuza z lektury "Szatan z siódmej klasy" z piwnicy?. Gdy si ę któremu ś z klasy siódmej wykrzywił smutkiem młodzie ńczy miły pysk, wierni towarzysze taki długo zamawiali t ę nagł ą i nieprzyjemn ą chorob ę i tak długo pocieszali zasmucone kole Ŝeńskie osierdzie, Ŝe smutek odlatywał z wrzaskliwym krakaniem wrony.. Imię twojego kolegi z klasy Otwórz pudełko.Ogromny kamień stoczył się z hukiem z trzydziestokrotnego serca łajdackiej klasy siódmej.. 78% Streszczenie "Szatan z siódmej klasy" z opisem Adama Cisowskiego..

Szatan z 7 klasy.

pytanie 1 z 15.. 75% "Szatan z siódmej klasy" streszczenie z opisem Adasia Cisowskiego.SZATAN Z SIÓDMEJ KLASY, Kornel Makuszyński 2 Roztargniony aktor, na pół jeszcze senny, wdział sutannę, a stanąwszy przed lustrem wykrzyknął: "A cóŜ za bałwan ten słuŜący!. Chłopiec jest bardzo odważny , aby pomóc profesrowi i jego rodzinie poświęca bardzo dużo swojego czasu oraz swoje życie.Szatan z VII klasy (bohaterowie) STUDY.. Rozwiąż test!Liczba wyników dla zapytania 'szatan z siódmej klasy test': 10000+ Szatan z siódmej klasy Koło fortuny.. Co stało się Adasiowi w głowę?. Dodaj komentarz.. Pytania w teście są o różnym poziomie trudności ale dla osób, które czytały książkę nie powinny stanowić problemu.. Test: Iwo Gąsowski wyróżniał się: a) zbójecką brodą .Pobierz darmową ściągę - wszystkich streszczeń - - .Szatan z siódmej klasy Audiobook MP3 - Kornel Makuszyński (książka audio).. "Szatan z siódmej klasy" Quiz wiedzy o lekturze "Szatan z siódmej klasy".. Jeżeli plik nie otwiera się, pobierz program Acrobat Reader ze strony głównej Serwisu i zainstaluj go na swoim komputerze.Plik Test sprawdzający znajomość lektury Szatan z siódmej klasy.docx na koncie użytkownika NAWIEDZONA.NAUCZYCIELKA • folder Szatan z siódmej klasy • Data dodania: 30 lis 2010Szatan z siódmej klasy | Inne lektury • streszczenie • bohaterowie • opracowanie • test..

80% Streszczenie "Szatan z siódmej klasy".

Publikacje nauczycieli Bożena Marian Test diagramowy do książki Kornela Makuszyńskiego "Szatan z siódmej klasy" Praca opublikowana w Internetowym Serwisie Oświatowym Awans.netSzatan z siódmej klasy .. Powolnym ruchem wziął z katedry kartkę Cisowskiego i stwierdził, że jak trzy byki, sterczą na niej owe trzy nazwiska.Kornel Makuszyński, "Szatan z siódmej klasy" - test z lektury na poziomie trudnym.. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań!.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt