Test z lektury o psie który jeździł koleją samequizy

Pobierz

Wykonaj test sprawdzający z lektury "Pies, który jeździł koleją" i przekonaj się, jak dobrze pamiętasz losy głównego bohatera i ludzi, których spotykał na swojej drodze.Play this game to review Other.. 2010-06-14 15:07:13 Czy lubicie książke ,,o psie który jeździł koleją " ?. Po ponad dwudziestu latach, ponownie sięgnąłem po to opowiadanie.. 10/14 Komu pani ze szkoły też to kazała zrobić jako (jeden z wielu) test z lektury?. 2011-10-16 20:17:42 Dlaczego pies z lektury "O psie który jeździł koleją " jest bohaterem?. Udostępnij.. "O psie, który jeździł koleją" to lektura sugerowana dla klasy 3.. Na stronie używamy cookies.. Mają kształt ogromnego buta.. Publikacja zawiera test dotyczący znajomości lektury klasy III "O psie, który jeździł koleją".. Dlaczego po całym kraju rozeszła się wieść o cudnym psie: · był niesamowicie mądrym psem; · był jedynym psem- pracownikiem kolei; · podróżował koleją do różnych miast.. zosia1011 4 lata temu.. 2012-04-11 15:38:05Testy HR (15) Wartości (6) Zainteresowania (5) Zdolności specjalne (3) Zdolności poznawcze (34) Zdrowie (29) .. O psie, który jeździł koleją.. Wejdź i znajdź to, czego szukasz!. Wejdź i znajdź to, czego szukasz!Chcesz wesprzeć rozwój kanału?. Opisujemy Lampo; Lampo zaginął!. Pobierz (doc, 23,5 KB) Podgląd treści.Lektury (19845) Literatura (12825) Obyczaje (3686) Plastyka (19041) Poezja (12537) Poezja - Twórczość Własna (11838) Proza - Twórczość Własna (15643) Przysłowia i Powiedzenia (4221) Psychologia (61480) Relacje Międzyludzkie (14123) ..

Jak dobrze znasz lekturę O psie który jeździł koleją.

Lampo jest wiernym towarzyszem zawiadowcy, zawsze do niego wraca, gdziekolwiek by nie był.. Skomentuj.. Wazonik ze spinaczy do bielizny.. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie.. Dostępne są następujące arkusze do wydruku: Sprawdzamy znajomość tekstu - Quiz // odp.. 1.Opowiadanie "O psie, który jeździł koleją" to pełna przygód historia kundelka, jest to lektura w 3 klasie podstawówki.. 3) Kto nazwał psa Lampo?10.. Mamy ponad 160.000 użytkowników.. powiększ · Książki> Podręczniki szkolne, edukacja> Lektury, opracowania zadania sprawdzające - rebusy, łączenie punktów, krzyżówki i testy do uzupełniania.. Pytania te pozwolą Ci powtórzyć najważniejsze informacje z książki i przygotować się na zajęcia.Pytania do lektury: O psie, który jeździł koleją1) Podaj autora książki "O psie, który jeździł koleją" 2) Podaj nazwę stacji, na którą przybył pies.. Marta.G 3 lata temu.. Przekonaj się, rozwiązując nasz quiz!. Autorem książki jest Roman Pisarski.. --Muzyka w tle: Buddy by Ben.Znajdziesz tutaj wszystkie istotne informacje dotyczące lektury O psie, który jeździł koleją, którą napisał Pisarski Roman, m.in.: streszczenie, opracowanie oraz motywy literackie.. Zawiadowca odwdzięcza mu się miłością i troską (np. leczy psa po jego trudnym powrocie z Sycylii).Test z lektury kl. III O psie, który jeździł koleją ..

5O psie który jeżdził koleją.

Beletrystyka, poezja; Książki i inne artykuły dla dzieci i młodzieży; Książki, zabawki i inne artykuły dla dzieci; Typ: Książka.. Każdy, kto spojrzy na mapę, znajdzie je od razu.. Jak dobrze znasz niesamowitą i wzruszającą historię podróżującego psa?. - Ogłoszenie w prasie // Ogłoszenie "na słupie" Piszemy list do zawiadowcy stacjiO psie, który jeździł koleją - Roman Pisarski - streszczenieHistoria niesamowitego psa o imieniu Lampo, który podróżował koleją.. Komentarze sameQuizy: 2 .. Charyzmat • 8 miesięcy temu.. Przeskakując co drugą literę, zaczynając od pierwszej, wykreśl imię psa - bohatera lektury.O psie, który jeździł koleją.. W tym wydaniu znajdziesz odpowiedzi na pytania z podręcznika - "pewniak na teście", czyli wskazanie zagadnień, które zwykle pojawiają się w pytaniach z danej lektury we wszelkich testach sprawdzających wiedzę, a także w podręcznikach i na klasówkach.Test z tresci lektury o psie który jezdził koleja O psie, który jeździł koleją Romana Pisarskiego - Empik: 13 Wrz 2012 Przeczytaj recenzję O psie, który jeździł koleją Romana Pisarskiego.. Bardziej szczegółowoWydanie książki O psie, który jeździł koleją kompletne bez skrótów i cięć w treści.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury O psie, który jeździł koleją, poziom trudnyWięcej o 4free.PL 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy nieprzerwanie od 1998 roku..

Treść opracowania ...O psie który jeździł koleją?

3 rośliny, z którymi wyhodujesz swoje własne świeże powietrze.. Odwiedź mnie na Facebooku: lektura, która jest dla mnie takim powrotem do przeszłości, sentymentalną historią do której pewnie jeszcze nie raz nie dwa razy wrócę.. "O psie, który jeździł koleją" autorstwa Romana Pisarskiego, to jedna z najsmutniejszych książek, jakie miałem okazję czytać w dzieciństwie.. O psie, który jeździł koleją Roman Pisarski I Włochy to piękny i malowniczy kraj na południu Europy.. Roman Pisarski urodził się 23 marca 1912 roku w Stanisławowie, na Ukrainie.O psie który jeździł koleją na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje..

Laurka z sercem.Lista pytań z lektury O psie, który jeździł koleją.

O psie który jeździł koleją - przetestuj swoją wiedzę #test wiedzy, #test, #książki i komiksy, #lektury szkolne, #o psie który jeździł koleją 9338 x, 2016-01-11 22:24:29Test ze znajomości lektury "O psie, który jeździł koleją" Czytelnik w bibliotece Beata Maciąg.. Co wiemy o Włoszech?. Komponenty wyświetlamy 33 mln razy dla 1,5 mln użytkowników miesięcznie.. ZADANIE 1.. Kupiona z myślą o synku, a tymczasem to ja się zaczytywałam w każdej wolnej chwili.. 3 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0. pytanie 1 z 15.. Autorem książki ,,O psie, który jeździł koleją" jest:Quiz O psie który jeździł koleją.. Odpowiedz.. Od czego Lampo miał złamane dwa żebra i nogę: · wpadł pod pociąg; · został zakleszczony przez drzwi wagonu; · został pogryziony przez inne psy .Trudny test z lektury O psie, który jeździł koleją, pytający o najdrobniejsze szczegóły.. Na cholewie, a także na ..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt