Sprawdzian w pustyni i w puszczy pdf

Pobierz

- Test 4free.PL - bezplatne za darmo komponent na strone www dla WebmasteraChcesz sprawdzic swoja wiedze z ksiazki H. Sienkiewicza ''W pustyni i wW pustyni i w puszczy - przetestuj swoją wiedzę.. Z jakiego powodu Staś i Nel zostali porwani?Test ze znajomości lektury ,,W pustyni i w puszczy''.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Quiz w Poczekalni.. Wejdź i znajdź to, czego szukasz!• W pustyni i w puszczy • W pustyni i w puszczy - streszczenie • W pustyni i w puszczy - opracowanie • Czas i miejsce wydarzeń "W pustyni i w puszczy" • Główne wątki literackie "W pustyni i w puszczy" • Opis krajobrazów z powieści "W pustyni i w puszczy" • Spotkanie ze słoniem - opis przygody W którym kraju rozpoczyna się akcja powieści?. w Port-Saidzie|Port-SaidZgłoś błąd Ile lat miał Staś?. Pokaż wszystko.. .Henryk Sienkiewicz, "W pustyni i w puszczy" - test znajomości lektury.. Mirusinda 4 lata temu.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.. 6.Test z lektury: "W pustyni i w puszczy" .. Możesz śmiało przystąpić do sprawdzianu z lektury w szkole i niczego nie musisz się obawiać.. Więcej formatów pojawi się w czasie gry w ćwiczenie.. Kim .Test ze znajomości treści lektury "W pustyni i w puszczy" Henryka Sienkiewicza..

Tagi dla tego testu: W pustyni i w puszczy.

Mapa witryny.Dajcie odpowiedzi do testu z lektury W pustyni i w puszczy.. W jaki sposób dzieci uwolniły się od porywaczy?. Znasz te książkę jak własną kieszeń!. 2011-11-16 17:52:56; W pustyni i w puszczy test dla klasy 5 (rozwiąż, nie musi być cały) 2010-08-20 14:26:25; Test z lektury w pustyni i w puszczy, czy te pytania mogą być na kartkówce?. a) Polska b) Anglia c) Egipt d) Sudan 3.. Sprawdzian przygotowany dla klasy V.⁵grobla — wał ziemny, który utrzymu e wodę w sztucznym zbiorniku lub chroni przyległe tereny przed wylewami rzeki.. Więcej.. Skomentuj.. W Pustyni i w Puszczy autorstwa Henryka Sienkiewicza.. Udostępnij Udostępnij wg Thomskubis.. Klasa 5 Lektury Polski.. Sprawdź się rozwiązując ten krótki test.. W jakim celu to zrobiono?. Jak dobrze znasz przygody Stasia i Nel?. a) "W pustyni i w puszczy" to powieść obyczajowa b) "W pustyni i w puszczy" to powieść podróżnicza c) "W pustyni i w puszczy" to powieść przygodowa 35) Staś nauczył się strzelać: a) w Port Saidzie b) podczas pobytu w Omdurmanie c) po tym, jak zdołał uwolnić się z rąk porywaczy 36) Która narodowość nie pojawia się w utworze?Test do wspaniałego przygotowania się do sprawdzianu z Lektury szkolnej pt.. Sprawdź się rozwiązując ten krótki test.Plik Test z treści lektury W pustyni i w puszczy.pdf na koncie użytkownika kostek1111 • folder w pustyni i w puszczy • Data dodania: 1 gru 2013 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Co powinnam wiedzieć z W pustyni i w Puszczy?.

Drzewo, w którym mieszkali w puszczy (baobab).

o boże prosze naprawić ten sprawdzian 1.7 odp powinno być wahima 2.6 odp powinno być zmarła w dordze do kairu.. RawlisonZgłoś błąd; Jak nazywał się Staś?. 46 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Co zrobiła Nel, aby zostawić ślad dla pościgu ?. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy.W pustyni i w puszczy streszczenie na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje.. Udostępnij.. Czym była fatamorgana ?. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.Po wodę chodzili nocą do Nilu.. Życzę miłego rozwiązywania.. merken in "Meine Apps"W Pustyni i w Puszczy - krótki test, test z lektury .. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Pobierz jako PDF Wyświetl pytania.. Kartkówka dla kl. V ze znajomości lektury " W pustyni i w puszczy" cz II 1. polskiej .''. W pustyni i W puszczy" Test dla klas piątych.. Staś zabił lwa, później porywaczy.. TarkowskiZgłoś błąd; W jakim mieście mieszkali Staś i Nel?. Inne tryby testu.. Sprawdź, czy wciąż pamiętasz losy Stasia i Nel!. Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.. Rozwiąż test.. Jak dobrze znasz przygody Stasia i Nel?. [przypis edytorski] ⁶czerwonak — flaming; nazwa potoczna..

2010 ...Ile wiesz o lekturze "W pustyni i w puszczy"?

Opis testu.. Rozwiąż test!Geneza powieści "W pustyni i w puszczy" W styczniu 1891 r. Henryk Sienkiewicz wyruszył w podróż na Czarny Ląd.. Co zaproponował Grek Stasiowi w Omdurmanie ?. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Plik Test z treści lektury W pustyni i w puszczy.pdf na koncie użytkownika martap1978 • folder W pustyni i w puszczy • Data dodania: 3 maj 2011 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Henryk Sienkiewicz: W pustyni i w puszczy .. farysa w pustyni, słowem, jak si ę wyra Ŝał pan Tarkowski, "bobrował" wsz ędzie i ka Ŝdą woln ą od nauki chwil ę sp ędzał nad wod ą. mlektury.pl 4 Ojciec nie sprzeciwiał si ę temu wiedz ąc, Ŝe wiosłowanie, konna jazda i ci ągłe Ŝycie na świe Ŝym powietrzuw pustyni i w puszczy - test z humorem.. Po drodze, w przewidywaniu, że chory może potrzebować świeżego mięsa, zabił dwie pentarki, które też istotnie zostały przyjęte z wdzięcznością.Sprawdzian z lektury "W pustyni i w puszczy" I. Staś otrzymał chininę dla chorej Nel, dostali też jedzenie, herbatę, broń proch, kompas itp. 5.. 2011-12-11 18:00:36; pomożesz mi to rozwiązać ?. Tekst do zadań 1-11 -Wiesz, Nel - mówił Staś Tarkowski do swojej przyjaciółki, małej Angielki - wczoraj przyszli zabtie (policjanci) i aresztowali żonę dozorcy Smaina i jej troje dzieci - tę Fatmę, która już kilka razy przychodziła do biura do twojego ojca i do mego.9..

Test z lektury W pustyni i w puszczy Henryka Sienkiewicza.

Materiały powiązane z testem: Test: W pustyni i w puszczy Test z lektury W pustyni i w puszczy Henryka Sienkiewicza.. Podczas tej wyprawy powstały "Listy z Afryki" oraz wydana 20 lat później powieść przygodowo- -podróżnicza "W pustyni i w puszczy" - ostatnie dzieło pisarza, który zamieścił w nimW pustyni i w puszczy - test wiedzy.. Motyw .. PDF Materiały do wydruku.. Odpowiedz.Lista pytań W pustyni i w puszczy Zaznacz wszystkie Odznacz wszystkie Wybrano pytań /.. 8Zgłoś błąd Jakiej narodowości był ojciec Stasia?. Osadź.. Polub.. "W pustyni i w puszczy" to powieść: a) historyczna b) podróżniczo-przygodowa c) fantastyczna d) obyczajowa 2. test znajomości lektury W Pustyni i W Puszczy?. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmastera"W PUSTYNI I W PUSZCZY" _____ imię i nazwisko I. Staś wybrał się do Lindego dopiero następnego dnia w południe, musiał bowiem odespać noc poprzednią.. Piotr 28 września 2020 ciekawe a to nie było, że Dinah zmarła n a febre?. 14Zgłoś błąd Ile lat miała Nel?. Zawiera nieodpowiednie treści?. Zapasy żywności wzięli ze sobą, mieli również przygotowane w kryjówkach..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt