Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi quizizz

Pobierz

Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Dodaj‧O stronie‧Najlepsze‧ReklamaWitaj na stronie Quizz.pl.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. 1) jaki kolor ma włosów ma nika a) brozowe b) rude c) kasztanowe d) bląd 2) Czy Nika ma rodziców a) tak b) nie 3) Któży chłopcy zabierali zabawki a) rubben marcel b) aurelia i kuba c) felix i nett 4) kto ma psa cabana a) net b) nika c) felix d) marcel e) manfred f) kuba.a) Felix i Net b) Aurelia i Marcel c) Marcel i Ruben 13) Co święty Mikołaj podarował Nice?. Forum, komentarze, oceny, opinie dla Felix, Netfelix, net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi • Rafał Kosik • pliki użytkownika dejek44 przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • 011 Felix Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.mp3, 010 Felix Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.mp3 Powieść zosta­ła włą­czo­na do listy lek­tur szkol­nych w 2017 i był to strzał w dzie­siąt­kę, bio­rąc pod uwa­gę popu­lar­ność serii, świad­czą­cą o tym, że dzie .Felix Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi T. od Super Sprzedawcy.. a) Caban b) Puszek c) Black d) Rufus 2) Jakiej marki był samochód mamy Felixa?. 2012-01-15 15:58:50; Jest film ` Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi ` ..

wg Joannajakubowsk.Felix, Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi - Test.

Księgarnia, Literatura dla dzieci i młodzieży.. Okładka.. Rok wydania.. Jaki wynalazek jako pierwszy Felix pokazał swoim przyjaciołom?Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - Motyw szkoły.. a) Felix b) Net c) Nika 15) Gang Niewidzialnych Ludzi to _____.Test z wiedzy o lekturze "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" Test.. a) Polonez b) Alfa Romeo c) Fiat 126p d) Fiat 125p 3) Jak nazywał się dyrektor gimnazjum, do którego uczęszczali Felix, Net i Nika?. Wypróbuj aplikację sameQuizy.. Tom 1 " to obecnie obowiązkowa lektura szkolna.. 11. niewiem.. Felix, Net i Nika - krzyżówka Krzyżówka.. Wejdź i znajdź to, czego szukasz!Czy powstał film Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi?. Lekcje bywają nudne, pedagodzy niekompetentni lub niesympatyczni.Książka felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje.. Szybsza, lepsza, wygodniejsza.. wg Katarzynawalach.. Tom 1 - Rafał Kosik - opinie, komentarze o produkcie.. 15/15 super quiz, jak dobrze że ludzie jeszcze robią quizy związane z lekturami .Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Klasa 6 Polski.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test wiedzy.. Na początek łatwizna: jak nazywa się autor lektury?. Tylko, że takie lektury czyta się z prawdziwą przyjemnością i chce się poznać dalsze losy trójki szalonych, ale wiernych sobie przyjaciół.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi..

a) Konstancja Konstantynopolska b ...felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi - Test.

Miejscem, w którym bohaterowie powieści spędzają sporo czasu, jest szkoła .. Klasa 4 Klasa 5 Klasa 6 Polski.. tego nie było w książcze.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Felix,Net i Nika.. 37,12 zł z dostawą.. Skomentuj.. Na pewno wiesz :) CIEKAWOSTKA: Rafał Kosik napisał 14 książek z serii "Felix, Net i Nika" np.Felix , Net i Nika , oraz gang niewidzialych ludzi- test.. 2019-09-27 22:23:32"Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" to pierwszy tom bestsellerowej serii, książka Roku 2005 Polskiej Sekcji IBBY.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. 13. na kim chcieli się odegrać przyjaciele?Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test z lektury.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Co wiesz o książce: "Felix, Net i Nika"?. MISERY — 00; overthink.Test z wiedzy o lekturze "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" Mod ZT Test.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. dostawa pojutrze.Fakt, może ma na to wpływ, że "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Skomentuj.. twarda.. Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - gatunek, czas i miejsce akcji Brakujące słowo..

Popularne tagi.jak dobrze znasz lekturę "Felix,Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych ludzi?

Znudzony strażnik zamknął drzwi na klucz, ziewnął, leniwie podciągnął obwieszony bronią pas i sprawdził, czy wszystkie komputery zostały wyłączone oraz czy nikt niepowołany nie pozostał w budynku.Wyda­na w 2004 książ­ka Felix, Net i Nika oraz Gang Nie­wi­dzial­nych Ludzi zapo­cząt­ko­wa­ła cykl, któ­ry dziś liczy już 15 tomów.. Tom 1 doczekała się 14 kolejnych części, przez co w niektórych kręgach uważana jest już za pozycję kultową.. Test z części 1-2, czyli "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" i "Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa".1 Rafał Kosik Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi dla Jasia Przez szklane drzwi banku wyszedł ostatni klient.. Zobacz podobne quizy: #ksiazki #scienefiction #szkola .. Jak tak to gdzie mogę obejżeć .. 1) Jak nazywał się pies Felixa?. Udostępnij.. 2 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. U góry znajdziesz quiz Test wiedzy o lekturze Felix Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi.Wypełniając test wiedzy, dowie się ile zapamiętała po przeczytaniu lektury.. heylisa 2 lata temu.. 6 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. Ile lat miał Felix?. prof. Stefana Kuszmińskiego nauczycieli pozostawiają wiele do życzenia.. Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Połącz w pary.. PixMati 2 lata temu.. Odpowiedz.. a) Kolczyki z jej wizerunkiem b) Skórzane buty o których marzyła c) Zieloną kurtkę 14) Który z tytułowych bohaterów nosił nazwisko Mickiewicz?.

2011-05-07 14:58:32; Lubicie książke pt. " Felix, Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi?

U góry znajdziesz quiz Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi - Test.Wypełnij ten test, i sprawdź ile wiesz o Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi.. Dołącz do nas!. wg Zbysioubudubu.. Metody nauczania części zatrudnionych w Gimnazjum im.. Nie inaczej wygląda ocena krytyków, bowiem książka doczekała się nagrody jako "Książka roku" za 2005 rok.Odpowiedzi do ''Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi'' Więc tak, potrzebuję odpowiedzi na pytania po niżej, więc prosiłabym osoby, które czytały już te książkę o uzupełnienie ich (przynajmniej tych na, które znacie odp) Dziękuję za uwagę!.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt