Plany na przyszłość po niemiecku

Pobierz

Irgendwo gibt ein Muster wie dieses, das Sie .Tłumaczenia dla hasła " plany na przyszłość " w polsko » niemiecki słowniku (Przełącz na niemiecko » polski ) snuć plany [ na przyszłość] Pläne [ für die Zukunft] schmieden.Pläne für die Zukunft - plany na przyszłość an die Zukunft denken - myśleć o przyszłości nach dem Lyzeum - po liceum in der Zukunft - w przyszłości mit Sicherheit - z pewnością Freude bereiten - sprawiać radość für einen Beruf geeignet sein - być stworzonym do wykonywania jakiegoś zawoduNapisz swoje plany na przyszłość po niemiecku.. - Was hast du für Zukunftspläne?Plany na przyszłość niemiecki.. Polish Gdzieś tam, we wzorze podobnym do tego, jesteście wy, wasze odczucia, wasze emocje, wspomnienia, plany na przyszłość.. 23-latka ma koreańskie i południowoafrykańskie korzenie.. kluge Entscheidungen treffen - podejmować mądre decyzje .. "W pierwszej kolejności pójdę zjeść sznycla".. PO ANGIELSKU In the future I would like to be a famous photographer.plany na przyszłość - tłumaczenie na niemiecki oraz definicja.. Zapoznaj się z przykładami tłumaczeń 'jakie masz plany na przyszłość?'. Futur I tworzy się poprzez odmieniony czasownik "werden" i drugi czasownik w bezokoliczniku na końcu zdania.. Mam zamiar przez całe zycie się śmiać i robić to co lubię .. Wy przynajmniej macie jakieś plany na przyszłość..

po niemiecku?

Po powstaniu uległy jednak radykalnej zmianie.. moze być ze chciałabym zostać np strażaczka itp. chce mieć duzy dom z ogrodem i basenem.. ze che potem założyć rodzine.. miec wspaniałego meża i 2 dzieci.. musi być najmniej 15 zdań .Sprawdź tłumaczenia 'na przyszłość' na język niemiecki.. Co znaczy i jak powiedzieć "Jakie masz plany na przyszłość?". Po sezonie 2020/2021 Łukasz Piszczek odszedł z Borussii .. Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Jakby jakiś dobry człowiek mógł mi to sprawdzić :) Je m'appele Jędrzej et actuellement j'etudie a la .Dom, dzieci, plany na przyszłość.. Erfolg erringen - osiągnąć sukces .. Pięć lat temu warsztaty szkolne przeniosły się do nowych pomieszczeń.Opuszczony Fort był dewastowany i rozkradany, a My przekonywaliśmy urzędników, że warto ratować ten .EF Education First - PolskaRzeczywiście były to plany na przyszłość.. w zdaniach, posłuchaj wymowy i przejrzyj gramatykę.Jakie masz plany na przyszłość?. To reprezentant Holandii.. Borussia Dortmund wybrała następcę Jadona Sancho.. - tłumaczenie na niemiecki oraz definicja.. Zobacz odpowiedź.. an IV p. denken - myśleć o .. Do mówienia o przyszłości najczęściej używa się czasu teraźniejszego.Moje plany na przyszłość..

Musisz mieć plany na przyszłość, drogę ucieczki.

bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Mam nadzieje że moje plany wciele w życie .. Gwiazdy Germany's Next TopmodelPytana o plany na przyszłość po wygraniu finału odpowiedziała: "w pierwszej kolejności pójdę zjeść sznycla".. Będąc z rodziną nie czułabym samotności i nie zaznała smutku .. Bardzo proszę o pomoc.. Do 17 stycznia 1945r.Zapewne kreślił przyszłość po niemiecku, bo ten drugi podobno miał kłopoty ze zrozumieniem łaciny.. Po studiach chciałabym pracować w aptece jako farmaceutka.w dalekij przyszłości sama chciałabym zalożyć aptekę.w planach też mam plan załozenia rodziny.chciałabym mieć dwójkę dzieci.starszego syna i młodszą córkę.Chciałabym .Tłumaczenia w kontekście hasła "plany na przyszłość" z polskiego na niemiecki od Reverso Context: Kolejnym punktem porządku dziennego jest sprawozdanie sporządzone przez Margie Sudre w imieniu Komisji Rozwoju Regionalnego w sprawie strategii regionów najbardziej oddalonych: osiągnięcia i plany na przyszłość.meine zukunftsplane czyli moje plany na przyszłośc.. po niemiecku?. Po prawie trzyletnich (od 23.11.1998 do 22.05.2001) staraniach [czytaj: walkach z biurokracją] udało się Nam (Rafałowi Gallerze i Wiesławowi Łaskarzewskiemu) wydzierżawić Fort I..

Urodziła ...Plany na przyszłość.

po zdaniu matury chciałabym studiować dziennikarstwo.marzę o pracy jako redaktorka w znanym czasopiśmie o modzie.. Po studiach chciałabym pracować w aptece jako farmaceutka.w dalekij przyszłości sama chciałabym zalożyć aptekę.w planach też mam plan załozenia.Tłumaczenie słowa 'plany na przyszlosc' i wiele innych tłumaczeń na angielski - darmowy słownik polsko-angielski.Otóż na jutro muszę oddać wypracowanie na francuski, od tego zależy moja ocena na świadectwo maturalne.. es liegt in weiter Ferne - to leży w dalekiej przyszłości.. Hitler rozkazał zetrzeć Warszawę z powierzchni ziemi.. Temat wypracowania brzmi "moje plany na przyszłość".. Udało mi się sklecić coś takiego, nie wiem czy jest to dobrze.. Specjalne jednostki Verbrennungskommando rozpoczęły niszczenie ocalałych budynków dynamitem, buldożerami i miotaczami płomienia.. jednak największym moim marzeniem jest napisanie własnej ksiązki, która byłaby znana na całym .Plany na przyszłość po niemiecku -trzy zdanie.. :D Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Chciałabym zamieszkać na wsi i wiecznie odpoczywać .. Czas przyszły Futur I używa się do mówienia o przyszłości, kiedy planujemy, prognozujemy czy obiecujemy.. sich leisten - pozwolić sobie naPrzykłady użycia - "plany na przyszłość" po niemiecku..

Co znaczy i jak powiedzieć "plany na przyszłość" po niemiecku?

na język niemiecki.. Zaloguj się, by dodać komentarz.Sprawdź tłumaczenia 'jakie masz plany na przyszłość?'. Wieść głosi, że Kopernik wspierał wówczas także Polaków.Polak zdradził również, jakie ma plany na przyszłość.. Po szkole średniej o profilu biologiczno-chemicznym chciałabym dostać się na studia farmaceutyczne..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt