Mały książę test wiedzy

Pobierz

Następnie otarł sobie czoło chustką w czerwoną kratę.. 18 V 2020 r. - sprawdzenie znajomości treści lektury Proszę przeanalizować poprawne odpowiedzi, każdy z Was otrzymał ode mnie informację z punktami i oceną.. Kiedyś miała ona sens.. Do chwastów.Test z lektury "Mały Książę" (Antoine de Saint-Exupéry).. Rozwiąż test ».. W kim zakochał się Mały Książę?. Planecie zagrażały: dęby.. oglądanie zachodów słońca.. W dzień mogłem odpoczywać, a w nocy spałem.. Test zawiera 3 grupy po 10 pytań.. Dlaczego według lisa ludzie nie mają przyjaciół?Test Mały książę, Mały książę podręcznika Lektury dla Klasa II.. Planecie Małego Księcia zagrażały: a) słonie.. Prawda Fałsz : 4.- Nie rozumiem - rzekł Mały Książę.. Kim był z zawodu narrator tekstu?Mały Książę - Test.. O narysowanie pudełka.. Rozkaz jest rozkazem.. test dodany 10 lat temu przez madusia95.Mały Książe - przetestuj swoją wiedzę.. średniej wielkości.. 6.Gdy baobab wyrośnie, na wyrwanie jest za późno i nigdy już nie można się go pozbyć.. Dzień dobry.. W tym odcinku przybliżam wam pojęcie paraboli oraz w.Temat: Analiza i poprawa test ze znajomości lektury "Mały Książę".. Oto quiz z Małego Księcia Saint-Exupéry'ego.. Trwa ładowanie danych.Test z lektury Mały Książe.. Można go też wykorzystać do pracy na lekcji, np. w grupach.Prócz Księcia na asteroidzie zamieszkiwał: Owieczka Róża Lis Żmija : 2..

Pytania są szczegółowe.Mały książę - Test wiedzy.

1) Kim był narrator a) Pilotem b) Lekarzem c) Astrologiem 2) Do czego były podobne baobaby a) Do zboża b) Do małp c) Do chwastów 3) Ile razy w ciągu dnia widział mały książę zachodów słońca a) 43 b) 29 c) 74 d) 51 4) Dlaczego mały książę opóścił swoją planete?. Lotnik znalazł się na pustyni -1p.Proponuję niedługi sprawdzian znajomości lektury Mały Książę.. oraz jego narodowoœæ.17 Questions Show answers.. Ile trwa dzień na planecie Latarnika?. Gdzie lotnik musiał przymusowo lądować?. Dobrze widzi się tylko serce.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Mały Książę - quiz wiedzy o niezwykłej książce Antoine de Saint-Exupéry.. Podczas pierwszego spotkania Mały Książę poprosił lotnika o: a) narysowanie baranka.. Jakim kwiatem opiekował się Mały Książę na swej planecie?. Na bezludnej wyspie.. a) 1953 b) 1943 c) 1946 d) 1878 e) 1944 f) 1927 3) Jaka jest róża?. Test składa się z 12 pytań.. - Nic tu nie ma do rozumienia.. a) Aleksander Fredro b) Adam Mickiewicz c) Henryk Sienkiewicz d) Antoine de Saint-Exupéry e) Charles Dickens f) Antoine Saint-Exupéry 2) W którym roku książka została wydana?. a) Piękna, powabna, świadoma swej .fretkafredziu / TESTY / Testy i opracowania lektur / Mały książę / Mały Książę-pytania.pdf..

5.Mały książę - Przetestuj swoją wiedzę - Quizy, testy online.

Jaką nazwę nosiła planeta Małego Księcia?. Jak dobrze pamiętasz przygody tajemniczego chłopca z obcej planety?. Planeta Małego Księcia była: bardzo mała.. Sprawdź, czy pamiętasz, co namalował dla chłopca pilot.. Które słowa były sekretem lisa?. Mały Książę pochodził z planety: a) podobnej wielkością do Ziemi.. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu.3.. A - w stokrotce B - w bezie C - w róży 3.. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy.Zaznacz poprawną odpowiedź.. ożenił się z nią porzucił dla innej uciekł od niej na inne planety zapomniał o niej : 3.. O narysowanie baranka.. Rozwiąż test z lektury i sprawdź!Czy znasz Małego Księcia?. U góry znajdziesz quiz lektora " Mały książe"Test wiedzy o. sprawdzi swoją wiedze o lekturze Wypełniając test wiedzy, .. Jeżeli ktoś ma jakieś zastrzeżenia, proszę o wiadomość.. - Mam straszną pracę.. Gdy baobab wyrośnie, może stanowić ozdobę planety.W śród lektor, które według mnie powinniście przeczytać przed egzaminem ósmoklasisty jest "Mały Książę".. Co Mały Książę codziennie rano robił na swojej planecie?. Przygotuj się do klasówki i sprawdzianu.Mały Książę - Test.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Planetka na której zamieszkiwał Mały Książę to asteroid -B612..

» Strona główna » Język polski » Współczesność » Mały książę.

Rozwiąż test!2.. Witaj na stronie Quizz.pl.. Antoine de Saint-Exupéry, "Mały Książę" - test z lektury na poziomie trudnym.. Do zboża.. Przeznaczony jest dla klas gimnazjalnych.. w przybliżeniu tak duża jak Ziemia.. Sprawdź, czy znasz tę filozoficzną powiastkę wystarczająco dobrze, aby odpowiedzieć na te 12 pytań!. Zaloguj się aby ocenić lub skomentować publikację.. c) o małych rozmiarach.. Do pędów róż.. Gasiłem latarnię rano, a zapalałem wieczorem.. Jest to test, który pomoże Ci przygotować się do egzaminu z małego księcia.. w cyfrachO co poprosił Mały Książę człowieka gdy pojawił się na Ziemi?. b) większej od Ziemi.. 1) Kto napisał Małego Księcia?. Przygotuj się do sprawdzianu i klasówki.TEST Z LEKTURY: Mały Książę.. Zgasił lampę.. Odpowiedz na wszystkie pytania!. przyglądanie się wędrownym ptakom.. c) wodę.. Test składa się z 15 pytań.. Zapraszamy!. Mały Książę nie lubił roślin i niszczył wszystkie zielone pędy, jakie pojawiały się na jego planecie.. Sprawdź, czy poradzisz sobie z pytaniami dotyczącymi fabuły książki o przygodach Małego Księcia!. Co "zrobił" Mały Książę z miłością do róży?. Pytania są otwarte i zamknięte.. 1. Podaj imiê i nazwisko autora "Ma³ego Ksiêcia".. Ulubionym zajęciem Małego Księcia było: wąchanie polnych kwiatów.. Ile kolców miała róża do obrony przed światem?. Sprawdź swoją znajomość fabuły Małego Księcia..

Rozwiąż test!Test wiedzy z lektury - "Mały Książę".Mały książę.

Rozwiąż nasz quiztest szczegółowy z małego księcia.. Jeszcze nie rozwiązywałeś/aś tego testu.. żadna roślina nie stanowiła zagrożenia.. Mały książę Mały Książę - znajomość Poziom trudności: Średni 1. a) Był samotny b) Zwątpił w róże c) Kochał podróże 5) Co sprzedawał .B-612.. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraMały Książę - test z wiadomości o lekturze.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.. O co poprosił narratora Mały Książę?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt