Opracowanie lektury felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi

Pobierz

Pora deponowania pieniędzy w skarbcu.. Szukaj.. Mieszka i uczy się w Warszawie.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Felix Net i Nika Audiobook MP3 - Rafał Kosik (lektura szkolna - klasy 4-6).. Skomentuj.. Rozwiąż test!Temat: Zwykli - niezwykli bohaterowie "Felixa, Neta i Niki oraz Gangu Niewidzialnych Ludzi".. prof. Stefana Kuszmińskiego.. Pomogą Wam w tym karty pracy, które otrzymaliście ode mnie w zeszłym tygodniu.. Równocześnie przed bankiem zatrzymuje się furgonetka, z której wysiada trzech kolejnych mężczyzn.. Udostępnij.. Streszczenie.. U góry znajdziesz quiz Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi - Test.Wypełnij ten test, i sprawdź ile wiesz o Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi.. Treść .. Udostępniamy tutaj dokładny opis oraz charakterystykę bohatera: jej powiązania i motywacje.Rafał Kosik, "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test z lektury na poziomie trudnym.. Gdzie Nika spędziła noc po tym, jak zaginęła w górach?. Powieść wydano w 2004 roku, rok później Polska Sekcja IBBY wyróżniła książkę tytułem "Książki Roku 2005".. Jego tata jest inżynierem - wynalazcą, konstruktorem, zaś mama - dyrektorem marketingu w bardzo dużym banku.Zapomniałeś, kim jest Nauczyciele i pracownicy szkoły, postać w lekturze Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi, Kosik Rafał?.

... Test z lektury ,,Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" ...

Spotkanie w nowej szkole i pierwsze plany.Wypracowanie Felix Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi; Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Uzasadnij, że lektura Felix, Net i Nika oraz Gang; Wypracowanie z lektury Felix net i nika oraz gang Niewidzialnych ludzi; Opisać jeden wynalazek z Felix Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi ( Lektura "Felix, Net i Nika oraz .Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - Czas i miejsce akcji.. Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - Streszczenie.. Obejrzyj szczegółowe streszczenie lektury i zaoszczędź swój czas dzięki lekturek.pl!a) Felix i Net b) Aurelia i Marcel c) Marcel i Ruben 13) Co święty Mikołaj podarował Nice?. Udostępniamy tutaj dokładny opis oraz charakterystykę bohatera: jej powiązania i motywacje.Test z części 1-2, czyli .. W jakich okolicznościach poznali się Felix i Net?. Felix Polon - charakterystyka.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Udostępnij.. Test składa się z 12 pytań.. Wydana została również w języku litewskim, węgierskim i czeskim.. Skomentuj.. Adaptacja Powieść Rafała Kosika doczekała się adaptacji filmowej (2012).. 1 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Na pewno pomożemy ci w nauce na sprawdzian !. Znajdziesz pod tym linkiem: Plan wydarzeń - to pomoże Ci lepiej zrozumieć dzieło.Test z lektury: "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi"..

... Felix , Net i Nika , oraz gang niewidzialych ludzi- test.

Niczego nie znajdują, więc wychodzą z kanału, którym wędrowali, na ulicę.Plan szczegółowy powieści felix net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi; Pilnie potrzebuję streszczenia (nieszczegułowego) książki ''Felix, Net i Nika oraz Gan; Plan wydarzeń "Przygody Odyseusza; Proszę o plan wydarzeń palstusiowy pamiętnik szkoła podstawowa; streszczenie lektury Chłopi i plan wydarzeńJedną z nich jest "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" Rafała Kosika.. Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. Obecnie jest uczniem Gimnazjum im.. Utwór otwiera cykl złożony obecnie z piętnastu tomów.. 5 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. W Gimnazjum im.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test wiedzy.. Przedstawione na kartach powieści zdarzenia rozgrywają się na przestrzeni .Jako że Felix, Net i Nika nie są mu do niczego potrzebni, każe ich zabić - wszelkie urządzenia jakie były w pokoju, zaczęły się zmieniać w roboty, mające zabić trójkę bohaterów.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Co wiesz o książce: "Felix, Net i Nika"?. Wchodzą do biurowca, stamtąd do magazynku i przez otwór w podłodze docierają do podziemi.. Test z części 1-2, czyli "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" i "Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa".Felix, Net i Nika dowiadują się, że w miejscu, w którym stał kościół, jest teraz inny budynek..

Sprawdź swoją znajomość tej lektury .

️ Pobierz legalnie całość (Audiobook w MP3): Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test z lektury.. Rozpowszechnianie niniejszego materiału w wersji oryginalnej albo w postaci opracowania, utrwalanie lub kopiowanie .Podstawowe informacje o bohaterze Felix Polon - bohater cyklu Rafała Kosika Felix, Net i Nika - ma 13 lat.. jak dobrze że ludzie jeszcze robią quizy związane z lekturami .Test z lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" (Rafał Kosik).. .Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - streszczenie.. Czas i miejsce akcji/ Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Net Bielecki - charakterystyka .. a) Felix b) Net c) Nika 15) Gang Niewidzialnych Ludzi to _____.Witaj na stronie Quizz.pl.. Link do lektury: Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych LudziSprawdź swoją wiedzę na temat lektury Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.Sprawdź swoją znajomość tej lektury .. a) Kolczyki z jej wizerunkiem b) Skórzane buty o których marzyła c) Zieloną kurtkę 14) Który z tytułowych bohaterów nosił nazwisko Mickiewicz?. Część 1.. Odpowiedz./ Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Plan ramowy 1.. Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi to pierwsza część cyklu o przygodach przyjaciół..

Przypomnijcie sobie najważniejsze informacje dotyczące lektury.

Właśnie z takim zadaniem zmierzył się mój syn na języku polskim.. Część 3.. Jej autorem jest Rafał Kosik.. Liczy on obecnie (2019) piętnaście części.. Kim z zawodu jest mama Neta?. Czy zdołasz odpowiedzieć na każde pytanie dotyczące przygód trójki gimnazjalistów?. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań z pierwszej części wielotomowej przygody młodzieżowej w klimatach science fiction!Zapomniałeś, kim jest Manfred, postać w lekturze Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi, Kosik Rafał?. Część 2.. Ale tata Niki żyje!. Netowi i Felixowi udaje się na chwilę zawiesić programy sterujące robotami Mortena i trochę zniszczyć.Super test z lektury.. Bohaterowie korzystają z telefonów komórkowych, laptopów, mają dostęp do Internetu, pasjonują ich przygody Harry'ego Pottera, są świadkami lądowania łazika na Marsie.. Trzech nieznanych mężczyzn ukrywających się w schowku związuje sprzątaczkę i odbiera jej kartę magnetyczną.. Na pewno pomożemy ci w nauce na sprawdzian !. Opracowane przez Freshmind Sp.. Rozpowszechnianie niniejszego materiału w wersji oryginalnej albo w postaci opracowania, utrwalanie lub kopiowanie materiału w celu rozpowszechnienia .Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Opracowane przez Freshmind Sp.. A lapbook jest świetnym pomysłem na podsumowanie wiadomości o książce.. 4 .Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - powieść młodzieżowa science fiction.. Szukaj.. Koniec dnia pracy banku.. poleca 82 % 3319 głosów.. Akcja toczy się współcześnie.. Regulamin Polityka prywatności Polityka cookies Przegląd treści Dla rodziców Dla szk .Masz problem ze zrozumieniem utworu Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt