Test z lektury felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi wordwall

Pobierz

15/15 super quiz, jak dobrze że ludzie jeszcze robią quizy związane z lekturami .Sprawdź swoją znajomość tej lektury .. Ikigai 11 miesięcy temu.. Udostępnij.. a) Kolczyki z jej wizerunkiem b) Skórzane buty o których marzyła c) Zieloną kurtkę 14) Który z tytułowych bohaterów nosił nazwisko Mickiewicz?. Dostępne są następujące arkusze do wydruku: Sprawdzamy znajomość lektury - Quiz // odp.. 5 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Udostępniamy tutaj dokładny opis oraz charakterystykę bohatera: jej powiązania i motywacje.Felix Net i Nika Audiobook MP3 - Rafał Kosik (lektura szkolna - klasy 4-6).. rude włosy.. Tromba czy Marcin Dubiel?. Znajdziesz pod tym linkiem: Plan wydarzeń - to pomoże Ci lepiej zrozumieć dzieło.Nagle wózek, na którym Nika miała księgę, zaczyna sam jechać.. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań z pierwszej części wielotomowej przygody młodzieżowej w klimatach science fiction!Test sprawdzający znajomość lektury "FNiN oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test 2 "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test 3 "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - test 1 "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - test 2 "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - test 3 "W pamiętniku Zofii Bobrówny" "W pustyni i w puszczy" - test 1 "W .Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych ludzi - test z lekturyTest z lektury " Felix,Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi"..

... Test z lektury: "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".

W domu mieli przygotować podsumowanie lektury w dowolny sposób.. Ucieka z dużą prędkością - przyjaciele biegną za nim aż do pomieszczenia, w którym się zatrzymuje.. Jaką tajemnicę ukrywała Nika?. Test z matematyki, który powinieneś zdać!Test z lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" (Rafał Kosik).. Jak na nazwisko miała nauczycielka z matematyki?. Postawa odpowiedzialna - Podział wyrazów na sylaby (wersja bc) // // odp.. U góry znajdziesz quiz Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi - Test.Wypełnij ten test, i sprawdź ile wiesz o Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi.. Test z części 1-2, czyli "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" i "Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa".. Dział informatyki - Kolejność zdarzeń // odp.Zobacz quiz: Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.Masz problem ze zrozumieniem utworu Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi?. Rozwiąż test!- Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test wiedzy.. Nika miała..

... Felix , Net i Nika , oraz gang niewidzialych ludzi- test.

TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. W pułapce Felix, Net i Nika podchodzą do windy, która zawozi ich piętro wyżej.. A lapbook jest świetnym pomysłem na podsumowanie wiadomości o książce.. @joana_potterhead_21 Lubie felix neta i nike ale miałam to w 6 klasie więc nwm po co mam czytać to jeszcze raz skoro wm .. 2020-10-09 Sylwia Wiracka W ramach obchodów Miesiąca Bibliotek Szkolnych proponujemy Wam także udział w konkursie czytelniczym ze znajomości książki pt. "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" .. W jakich okolicznościach poznali się Felix i Net?. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Rafał Kosik, "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test z lektury na poziomie trudnym.. Co wiesz o książce: "Felix, Net i Nika"?. 1576 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Na pewno pomożemy ci w nauce na sprawdzian !. 1 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Przyjaciele wyjechali .Rozwiąż test!. Którego nastolatka z serialu "Euphoria" przypominasz?. Właśnie z takim zadaniem zmierzył się mój syn na języku polskim.. Udostępnij.. Prawdziwa sztuka to być tchórzem i zrobić coś bohaterskiego.. a) Henryk Sienkiewicz b) Rene Gosninny c) J. R. R. Tolkien d) Rafał Kosik 2) W jakim mieście toczy się akcja powieści?Jeżeli sprawdzian z tej lektury jest tuż, tuż lepiej sprawdź stan swojej wiedzy na jej temat przechodząc ten quiz..

... Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test z lektury.

a) Felix b) Net c) Nika 15) Gang Niewidzialnych Ludzi to _____.Witaj na stronie Quizz.pl.. — O kim mowa?Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. ️ Pobierz legalnie całość (Audiobook w MP3): z nich jest "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" Rafała Kosika.. Gdzie Nika spędziła noc po tym, jak zaginęła w górach?. Jeśli w najbliższym czasie piszesz test z tej lektury, możesz .Test z lektury Felix Net i Nika - Gang Niewidzialnych Ludzi Test wg Email13 Lektura "Felix,Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".-specjalnie dla klasy VIC Ruletka1) Kto jest autorem powieści "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych ludzi"?. Wtedy zamykają się za nimi drzwi, tracą też połączenie z Manfredem.. 16 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" to lektura sugerowana dla klas 4-6.. Udostępnij.. Sprawdź swoją wiedzę!. Autorem książki jest Rafał Kosik.. chomik8.. Tam .Plik Felix Net Nika test.docx na koncie użytkownika yuhma • folder J.polski kl. 4-8 • Data dodania: 18 mar 2019 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Zapomniałeś, kim jest Nauczyciele i pracownicy szkoły, postać w lekturze Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi, Kosik Rafał?.

Okazało się że gang niewidzialnych ludzi to: ekierka.

Fantastyczna i przezabawna powieść o polskich trzynastolatkach z pewnego warszawskiego gimnazjum, nie tylko dla trzynastolatków!lapbuk lapbook projekt szkolny wskazowki pomocSzkoła w której straszy.Jeśli zainteresowały Was przygody Felixa, Neta i Niki polecam Wam pozostałe książki z serii napisanej przez Rafała Kosika.. "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" to pierwszy tom bestsellerowej serii napisanej przez Rafała Kosika.. Możecie za.cytaty z książki "Feliks, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" katalog cytatów [+ dodaj cytat] To nie sztuka zdobyć się na bohaterstwo, gdy się jest odważnym.. Czy zdołasz odpowiedzieć na każde pytanie dotyczące przygód trójki gimnazjalistów?. Przekonaj się na ile wnikliwie przeczytałeś powieść Rafała Kosika.Test z części 1-2, czyli ..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt