Test z treści tajemniczego ogrodu

Pobierz

Kto jeszcze - oprócz dzieci i Bena- wiedział o tajemniczym ogrodzie i odwiedził tam dzieci?. Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Zobaczcie czy dobrze przeczytaliście lekturę!. !Ktoś się może nad tym napracował przepraszam ale jesteś bardzo nie miły/a mógłbyś/mogłabyś napisać np.gdzie szukać odpowiedzi a nie od razu obrażasz twórców tego quizu a tak wogule jak ci się coś nie podoba to po co wogule tu wchodzisz przestań obrażać!. #lektury #lekturyszkolne #tajemniczyogrod #franceshodgsonburnett.. Dlaczego pan Craven nie spędzał czasu z synem?a) zgodę na odwiedzenie tajemniczego ogrodu b) dowolny kawałek ziemi, by posądzić na nim kwiaty c) zgodę na odwiedziny Marty 14) Colin nie wychodził z pokoju ponieważ: a) ojciec mu tego zabronił b) myślał, że niedługo umrze i nie chciał nikogo widzieć c) lekarz mu tego zabronił 15) Dick nazwał swojego liska: a) Orzeszek b .Witaj na stronie Quizz.pl.. Szukaj.. O Indiach i tajemniczym ogrodzie.. Rozwiąż test!. !To że jesteś anonimowy/a to nie znaczy że to nie jest hejt.Tajemniczy ogród.. Wyślij zgłoszenie..

W jaki sposób Colin dotarł do tajemniczego ogrodu?

Ponieważ bał się, że dziecko będzie wyglądało jak on.. PYTANIA OTWARTE 1.. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraJesteś tutaj: Strona główna Publikacje nauczycieli Testy i sprawdziany Tajemniczy ogród - test znajomości lektury.. Poza tym kojarzył mu się z zmarłą żoną.. werindaxd 5 lat temu.. Jak dobrze znasz przygody Mary, bohaterki powieści "Tajemniczy Ogród"?. quiz ten sprawdza czy znasz lekturę pod tytułem,,Tajemniczy Ogód ''.Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.to może ich poszukaj!. Test wiedzy online z lektury szkolnej.. 12 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0. pytanie 1 z 10.. Tym razem nie daje za wygraną i odszukuje miejsce, z którego dochodzą wrzaski.. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań!. i taka rozmowa więc nie polecam :( .Test ze znajomości lektury Tajemniczy Ogród autorstwa Frances Hodgson Burnett.. 8.Mary obudził płacz Colina Cravena ( syn Archibalda Cravena) 9.Wrzosowisko jest to skupisko krzewinek, które występują w klimacie umiarkowanym i i wilgotnym na glebach piaszczystych :) 10.Mary Lennox musiała wyjechać z Indii , ponieważ każdy z .Sprawdź, ile pamiętasz z książki Francesa Burnetta "Tajemniczy ogród"!.

Zawiera nieodpowiednie treści?

Co to są wrzosowiska?. 50 pkt za rozwiązanie + 25 pkt za najlepsze rozwiązanie -26.10.2015 (19:23) - przydatność: 50% - głosów: 404.. Kto napisał list do pana Cravena z prośbą, by wrócił do domu?. a. Dick b.Witaj na stronie Quizz.pl.. Udostępnij.. Wyślij zgłoszenie.. Gdzie wychowywała się Mary?. W ten sposób zniknął problem zachowania tajemnicy, nikt już nie mógł zobaczyć, gdzie bawią się dzieci.Tajemniczy ogród z oprac.. Mary dowiedziała się o tajemniczym ogrodzie od: a. Marty b. starego ogrodnika c. Colina d. Bena 7. :(" no i nie polecam bo z tajemniczego ogrodu dostałam ,3+, XD i tak nie polecam bo nawet jeżeli tysiące razy sprawdzi w lekturze to jak się odpowie poprawnie to moja mama mówi ,że maja to tajemniczy ogród jeżeli tego nie zrobisz na 45-45 to zabieram ci komurke na miesiąc.. Quizy Os. .. tajemniczy ogród.. W tym wydaniu znajdziesz odpowiedzi na pytania zPlik test z lektury tajemniczy ogrod klasa 5.pdf na koncie użytkownika lexflauta • Data dodania: 20 kwi 2015.. Jak brzmi tytuł książki w oryginale, tzn. w języku angielskim?. Zawiera 16 pytań.. Frances Hodgson Burnett, "Tajemniczy ogród" - test z lektury na poziomie trudnym.. U góry znajdziesz quiz Tajemniczy Ogród - Super Test.Wypełnij ten test, i sprawdź ile wiesz o Tajemniczym Ogrodzie..

... Jutro mam sprawdzian z treści.

Pierwszym przyjacielem Mary .Napisz list do Mary Lennox z lektury Tajemniczy Ogród.. fajne to jest mam test z tego 2 pazdziernika i sie ucze po prostu super.. Kto wysłał panu Cravenowi list z prośbą powrotu do domu?. Odpowiedzi pomocnik123a24 rozwiązanych zada .Wydanie Tajemniczego ogrodu kompletne bez skrótów i cięć w treści.. Znalazła klucz i rudzik pokazał jej furtkę.. Rozwiąż quiz!9.. W tym wydaniu znajdziesz odpowiedzi na pytania z podręcznika - "pewniak na teście", czyli wskazanie zagadnień, które zwykle pojawiają się w pytaniach z danej lektury we wszelkich testach sprawdzających wiedzę, a także w podręcznikach i na klasówkach.Książka zawiera pełen tekst lektury.Tajemniczy ogród streszczenie szczegółowe, I Nikt nie został przy życiu Mary Lennox miała opinię najbardziej niesympatycznego, despotycznego i samolubnego dziecka, jakie kiedykolwiek widziano.Dziewczynka urodziła się w Indiach, gdzie jej ojciec pracował jako urzędnik administracji kolonialnej.Matka, znana w kręgach towarzyskich z urody, dbała wyłącznie o siebie i nigdy nie .Wspólnie snuli plany, jak niepostrzeżenie dostać się do tajemniczego ogrodu.. Wydanie Tajemniczego ogrodu kompletne bez skrótów i cięć w treści.. Test: Tajemniczy ogródBył znany z "zaklinania" zwierząt..

Jakie zwierzę wskazało Mary drogę do ogrodu?

Pewnej nocy Mary znów słyszy krzyki.. Wymień przynajmniej trzy osoby drugoplanowe ,,Tajemniczego ogrodu".. U góry znajdziesz quiz tajemniczy ogród.. Ben Weatherstaff, przez mur.. W pokoju Colina 14.Jaki prezent przyniosła Mary od swojej matki dla Mary?. Skomentuj.. Zawiera nieodpowiednie treści?. a. Skakankę b. Lalkę c.. W jakim kraju urodziła się i mieszkała Mary?Prowadzi go do tajemniczego ogrodu i pokazuje, jak starała się pomóc budzącym się właśnie do życia roślinom.. 84 Obserwuj autora Zobacz profil Zapraszam do rozwiązywania moich quizów: .. Który z przedmiotów codziennego użytku uda Ci się ożywić i jaką magiczną funkcję będzie pełnić?a) przyjacielem z sąsiedztwa b) kuzynem c) wujkiem 19.. Jak dobrze znasz przygody Mary, bohaterki powieści Tajemniczy Ogród?. Był zdrowy.. Odnajduje rozhisteryzowanego chłopca i daremnie starających się go uspokoić służących.W jaki sposób Mary zapoznała się z Colinem?. Dokąd pojechała Mary po .6.. Dlaczego Mary Lennox musiała wyjechać z Indii?. Pewnego dnia Colin wezwał do siebie przełożonego ogrodników, Roacha, i nakazał mu, by nikt nie pojawił się w ogrodzie, gdy on będzie tam przebywał.. a) wzruszył się i rozpłakał b) zemdlał c) kazał mu zaprowadzić się do ogrodu 21. .. Opowiedz o tym, w jaki sposób Mary dostała się do tajemniczego ogrodu i w jaki sposób spędziła w nim pierwszy dzień.. Test wiedzy online z lektury szkolnej.. 7.Klucz do tajemniczego ogrodu znajdował się w doniczce.. Trąbkę 15.Kto pomógł Mary znaleźć furtkę do tajemniczego ogrodu?. Co zrobił pan Carter, gdy ujrzał zdrowego syna?. Ma formę pytań otwartych.a) zgodę na odwiedzenie tajemniczego ogrodu b) dowolny kawałek ziemi, by posądzić na nim kwiaty c) zgodę na odwiedziny Marty 14) Colin nie wychodził z pokoju ponieważ: a) ojciec mu tego zabronił b) myślał, że niedługo umrze i nie chciał nikogo widzieć c) lekarz mu tego zabronił 15) Dick nazwał swojego liska: a) Orzeszek b .Test ze znajomości lektury "Tajemniczy Ogród" autorstwa Frances Hodgson Burnett.. Tajemniczy ogród - test znajomości lektury.. dodany: 2015-05-20 20:40:31, przez: Nie powiem.Sprawdzian weryfikuje znajomość lektury pt. "Tajemniczy ogród".. W ziemi rozkopanej przez psa b. W zakurzonym wazonie c..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt