Test z niemieckiego klasa 7 familien in deutschland

Pobierz

Hier wohnen nur sechs Familien .Przedstawiam Państwu test kompetencji z języka niemieckiego opracowany dla uczniów klas pierwszych szkół gimnazjalnych.. Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?. Zapoznaj się z testem niemieckiego online, który pomoże wybrać Tobie odpowiedni poziom kursu ze SprachcaffeNiemiecki Deutsche Schule klasa 7 0 93 flashcards tincia14.. Zalecane jest uzupełnienie maksymalnej ilości zdań niezależnie od poziomu osoby testowanej.. Zapisz rozwiązania na karcie.. Memy; Motivationssprüche - zwroty motywujące; Leseecke; Spiele - Gry; Tipp; Mehr .. Ausgangspunkt sind Pyramiden von Giza am Ende der nach .Moim zamiarem było to, aby uczący się języka niemieckiego mogli powrócić do bardzo różnych aspektów gramatyki, sprawiających niejednokrotnie problemy również osobom na poziomie zaawansowanym.. 45minut.pl; Publikacje; Języki obce ; Autor Olga Cicha Data publikacji 2013-04-08 Średnia ocena 5,00 Pobrań 169.. Zdałaś/łeś test na ocenę dobrą.. Zaloguj się aby ocenić lub skomentować publikację.. R F 1.Katrin geht in die Klasse 6a.Zapisz wyniki uzyskane z testu, byś mógł podać je lektorowi.. Może być wykorzystany do przeprowadzenia diagnozy wstępnej w klasie I .Zu meiner Familie gehören vier Personen.. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, więcej informacji i instrukcje znajdziesz » tutaj «.Testy podsumowujące z języka niemieckiego dla klas I gimnazjum..

Za każdą poprawną ...Interesuje Cię nauka języka niemieckiego?

Wysłuchaj i zaznacz prawidłową odpowiedź (5x1 Punkt).. Zrobiłaś/łeś za dużo błędów.. PanGermaniak 31 stycznia 2017 Klasse 4, Klasse 5, Komplett 1 Leave a comment .. Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.. Jeżeli uczyłeś się języka niemieckiego krótko bądź .Hej, niedługo mam test z niemieckiego i na zapytaju znalazłem go ale bez odpowiedzi.. W każdym zdaniu możliwa jest tylko jedna poprawna odpowiedź.. Powtórz materiał z tego rozdziału i napisz test jeszcze raz.. Dam po 24h najlepszą odpowiedź bo taki limit Ich wohne in Stralsund im Norden Deutschlands - an der Ostseeküste.. Zadanie 1 Przeczytaj uważnie tekst i znajdź odpowiedź na pytania.. Testy .Sprawdzian 2016: Język niemiecki [ODPOWIEDZI, ARKUSZE CKE] - tutaj sprawdzicie, jak poszedł Wam sprawdzian 2016 z języka niemieckiego.. Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 4529 razy.. Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>> * szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie.. Najpierw zapoznaj się z tabelą samooceny.. Po rozwiązaniu testu sprawdź poprawność odpowiedzi według klucza, który znajduje się pod testem.. W pierwszej kolejności sprawdź swój poziom rozwiązując test, na który składa się 40 pytań na różnym poziomie trudności - od najłatwiejszych do trudniejszych..

Test sprawdza wiedzę i umiejętności z języka niemieckiego po szkole podstawowej.

Nie pisz całych zdań.. Schulsachen - przybory szkolne.. Jeżeli Twój poziom znajomości języka według symbolu powinien zawierać znak "+", zaznacz w kwestionariuszu poziom bez "+".. Sprawdziłam je na moich uczniach (pochodzących z wielu krajów) i ich odzew był bardzo .Test diagnostyczny z języka niemieckiego w klasie I gimnazjum..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt