Wypracowanie lektury felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi

Pobierz

Spotkanie w nowej szkole i .wypracowanie-felix,net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi; Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Uzasadnij, że lektura Felix, Net i Nika oraz Gang; Opisać jeden wynalazek z Felix Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi ( Lektura "Felix, Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi) 3.. Jako taka łączy w sobie cechy: - powieści fantastycznej (eksperymenty nauczyciela biologii, spotkanie ze Świętym Mikołajem, gnom strzeżący skarbu), - powieści fantastyczonaukowej (wynalazki pana Polona, poziom rozwoju sztucznej inteligencji),Test z lektury: "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Lew, czaro.. Obserwuj autorów.. Bohaterowie korzystają z telefonów komórkowych, laptopów, mają dostęp do Internetu, pasjonują ich przygody Harry'ego Pottera, są świadkami lądowania łazika na Marsie.Sprawdź swoją znajomość tej lektury .. Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Uzasadnij, że lektura Felix, Net i Nika oraz Gang.. Liczy on obecnie (2019) piętnaście części.. Jak na nazwisko miała nauczycielka z matematyki?. 16 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Na pewno pomożemy ci w nauce na sprawdzian !. Sprawdź swoją wiedzę!. "Megakorek" Podczas pobytu w szkole Net informuje swoich przyjaciół o własnym programie komputerowym "Manfred", który będzie wsparciem w realizacji zadań operacyjnych ich paczki, choć nie tylko .Podstawowe informacje o bohaterze Felix Polon - bohater cyklu Rafała Kosika Felix, Net i Nika - ma 13 lat..

Wypracowanie z lektury Felix net i nika oraz gang Niewidzialnych ludzi.

Zapisuj ulubione.. Czy zdołasz odpowiedzieć na każde pytanie dotyczące przygód trójki gimnazjalistów?. Wydana została również w języku litewskim, węgierskim i czeskim.. Sprawdź swoją znajomość tej lektury .. Część 2. .. TEST Z LEKTURY: "Opowieści z Narnii.. Tatry .Witaj na stronie Quizz.pl.. Ale tata Niki żyje!. Adaptacja Powieść Rafała Kosika doczekała się adaptacji filmowej (2012).. Nie napisałam jeszcze dużo.. Zdobywaj obserwujących.Wieczorem, ojciec Felixa opowiada chłopcu o istnieniu Gangu Niewidzialnych Ludzi i ich szefie, niebezpiecznym Mortenie.. Kim z zawodu jest mama Neta?. jak dobrze że ludzie jeszcze robią quizy związane z lekturami .Sprawdź swoją wiedzę na temat lektury Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.Jak dojechaliście do pensjonatu to Felix Net i Nika chcieli z wami porozmawiać okazało się że szukają skarbu którego szuka gang niewidzialnych ludzi i skoro wiedzą już o tym że Nika ma moce Net dobrze się zna na komputerach a Felix jest wynalazcą to im pomożecie w znalezieniu pomorskiego skarbu.Napisz charakterystykę Niki Mickiewicz z ksiązki "Felix, Net i Nika" "Ta osoba naprawdę mi imponuje" - napisz charakterystykę osoby rzeczywistej lub fikcyjnej, którą szczególnie podziwiasz.. Udostępnij.. Proszę o szczere oceny, wytykanie błędów.Felix Net i Nika Audiobook MP3 - Rafał Kosik (lektura szkolna - klasy 4-6)..

Opisać jeden wynalazek z Felix Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi.

Netowi i Felixowi udaje się na chwilę zawiesić programy sterujące robotami Mortena i trochę zniszczyć.Podstawowe informacje o bohaterze Nika to 13-letnia uczennica klasy Ia gimnazjum w Warszawie, współtowarzysz przygód Felixa i Neta.. Quiz w Poczekalni.. Jaką tajemnicę ukrywała Nika?. Mieszka i uczy się w Warszawie.. Rodzice Niki nie żyją (jej mama zmarła, kiedy dziewczyna miała sześć lat, a tata zmarł 2 lata temu; jak mówiła - jej tata był akwizytorem).Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - Czas i miejsce akcji Akcja toczy się współcześnie.. Młodzi ludzie spędzają wspólnie czas, wspierają się w codziennych trudnościach, opiekują sobą wzajemnie.. Dodawaj wpisy.. Test z części 1-2, czyli "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" i "Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa".Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test z lektury.. Skomentuj.. Szukaj.. Może z czasem coś przyjdzie mi do głowy.. U góry znajdziesz quiz Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi - Test.Wypełnij ten test, i sprawdź ile wiesz o Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi.. Część 3.. 5 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Na pewno pomożemy ci w nauce na sprawdzian !. W jakich okolicznościach poznali się Felix i Net?. .Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test wiedzy..

... Felix , Net i Nika , oraz gang niewidzialych ludzi- test.

Nika miała.. Skomentuj.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Masz problem ze zrozumieniem utworu Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi?. Obecnie jest uczniem Gimnazjum im.. Rozdział 2.. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań z pierwszej części wielotomowej przygody młodzieżowej w klimatach science fiction!Co wiesz o książce: "Felix, Net i Nika"?. a) przed szkołą, gdzie padli ofiarą zaczepki starszych kolegów b) podczas lekcji, gdy musieli zająć miejsce w jednej ławce z powodu spóźnienia Część 1.. Zarejestruj się!. 2 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Szczególną troską chłopcy otaczają Nikę.Test z lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" (Rafał Kosik).. 3/4 strony A4 jak chcecie to możecie więcej.. ( Lektura "Felix, Net i Nika oraz gang .wypracowanie-felix,net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi; Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Uzasadnij, że lektura Felix, Net i Nika oraz Gang; Wypracowanie z lektury Felix net i nika oraz gang Niewidzialnych ludzi; Opisać jeden wynalazek z Felix Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi ( Lektura "Felix, Net i Nika oraz .Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi to pierwsza część cyklu o przygodach przyjaciół..

Wybierz jeden z punktów planuTest z lektury ,,Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" ...

Chciałabym napisac o Nice Mickiewicz z książki "Felix, Net i Nika" Żyby zajmowała ok .. Zawiera nieodpowiednie treści?. Jego tata jest inżynierem - wynalazcą, konstruktorem, zaś mama - dyrektorem marketingu w bardzo dużym banku.Jako że Felix, Net i Nika nie są mu do niczego potrzebni, każe ich zabić - wszelkie urządzenia jakie były w pokoju, zaczęły się zmieniać w roboty, mające zabić trójkę bohaterów.. chomik8.. Otrzymuj osiągnięcia.. "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" to powieść wielogatunowa.. Odpowiedz.. Regulamin Polityka prywatności Polityka cookies Przegląd treści Dla rodziców Dla szk .Test z lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" 1.. Test składa się z 12 pytań.. W jakich okolicznościach poznali się Felix i Net?. Wiem, że nie dzieje się w nim jeszcze zbyt wiele (powiedzmy, że to taki prolog), ale obiecuję, że kolejne fragmenty będą ciekawsze.. "Feliks, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych ludzi" to przede wszystkim opowieść o przyjaźni, która łączy tytułowych bohaterów.. Poniżej zamieszczam fragment.. Wypracowanie Felix Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Na razie nie wymyśliłam tytułu.. prof. Stefana Kuszmińskiego.. Znajdziesz pod tym linkiem: Plan wydarzeń - to pomoże Ci lepiej zrozumieć dzieło.Rafał Kosik, "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test z lektury na poziomie trudnym.. Plan ramowy 1.. Gdzie Nika spędziła noc po tym, jak zaginęła w górach?. Rozwiąż test!Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Uzasadnij, że lektura Felix, Net i Nika oraz Gang; wypracowanie-felix,net i nika oraz gang niewidzialnych ludziTest z lektury " Felix,Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi"..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt