Test z ani z zielonego wzgórza trudny

Pobierz

2012-12-02 19:51:24"Ania z Zielonego Wzgórza" - plan wydarzeń - "Ania z Zielonego Wzgórza" - Ania z Zielonego Wzgórza - Ania z zielonego wzgórza - Ania z Zielonego Wzgórza - test.. Zawiera historię szkoły i miejscowości, informacje o bieżących wydarzeniach, bogatą fotogalerię.. 9473 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0. bardzo szybki i ciekawy teścik mam nadzieje że w szkole pójdzie mi tak samo dobrze jak tu mam 10/10Ania z Zielonego wzgórza - Testy - Dojrzewamy.pl.. Test: Urodą (lub Jutrzenką) Ania Shirley nazwała kwiat: .. licytacja Zielonego Wzgórza d) stypendium Ani Rozwiązanie - Czas akcji powieści o Ani Shirley możemy datować na: .. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika .a) Diana zatruła się nieświeżymi owocami b) Ania przez pomyłkę poczęstowała przyjaciółkę alkoholem c) pokłóciły się o Gilberta 18) Wynik egzaminów Ani do seminarium był a) gorszy od Gilberta b) lepszy od Gilberta c) taki sam 19) Podczas koncertu w hotelu Ania a) śpiewała b) grała na fortepianie c) recytowałaTest ze znajomosci lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" Proszę o odpowiedzi do tego testu z góry thx ^^ Ania z Zielonego Wzgórza - test ze znajomości lektury 1..

Test z Ani z Zielonego wzgórza składa się z 18 pytań o różnym poziomie trudności.

Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań!. Szukaj.. Udostępnij.. Rozwiąż test!Opis testu.. Quiz o Ani Z Zielonego Wzgórza Test.. (na 4 liter) 3.Kogo Ania grała w teatrzyku szkolnym( na 4 litery) 4.Jak Ania nazywała pelargonie Maryli(na 9 liter) 5.Kolor włosów Ani(na 4 litery)"Ania z Zielonego Wzgórza" L. M. Montgomery to lektura, która cieszy się niesłabnącą popularnością.. Często była konfliktowa ,gdy nazywano ją "marchewką", lub wyśmiewano się z jej wyglądu.Dzisiaj przypada 142. rocznica urodzin Lucy Maud Montgomery - autorki m.in. serii książek o Ani Shirley - dziewczynce z temperamentem równie ognistym jak jej włosy i nieograniczoną wyobraźnią.. Na przygodach Ani z Zielonego Wzgórza wychowywały się całe pokolenia.. Jak dobrze pamiętasz przygody rudowłosej Ani Shirley?. Akcja powieści "Ania z Zielonego Wzgórza" toczy się: A. w Anglii C. w Kanadzie B. w Szkocji D. w Stanach Zjednoczonych 2.. Kim byli względem siebie Mateusz i Maryla?. Ania z Zielonego Wzgórza.. Powieść "Ania z Zielonego Wzgórza" ukazała się w roku: a) 1908 b) 1898 .Test z lektury "Ania z Zielonego Wzgórza".. Tagi dla tego testu: przygoda książka przyjaźń zabawa rodzina uczucie• streszczenie • opracowanie • bohaterowie • test.. POWODZENIA!. wg Haniazyla3.Ania z Zielonego Wzgórza - test wiedzy o lekturze GRUPA A (IMIĘ I NAZWISKO) Kartkówka sprawdzająca poziom wiedzy o lekturze "Ania z Zielonego Wzgórza" Drogi uczniu!.

Czy dasz radę przetrwać piekielnie trudny test z randomowych kategorii?

2010-02-10 16:27:52; pomocy,z lektury Ania z Zielonego Wzgórza 2008-12-05 21:29:25; Jakie mieliście pytania na teście z lektury " Ania z Zielonego Wzgórza" ?. Ile lat miała Ania, gdy przybyła na Zielone Wzgórze?. Kim byli dla siebie Maryla i Mateusz Cuthbert?. Rozwiąż test!Zobacz quiz: Ania z Zielonego Wzgórza.. W każdym zadaniu tylko jedna odpowiedź jest poprawna.. Test z lektury ,,Ania z Zielonego Wzgórza" .. Który odcień zielonego najbardziej do Ciebie pasuje?Ania z Zielonego Wzgórza To jest test który pomoże wam sprawdzić wiadomości dotyczące książki sławnej pisarki Lucy Maud Montgomery "Ania z Zielonego Wzgórza".. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:Oficjalna witryna internetowa szkoły w Olesznie od lat związanej z historią i tradycjami Armii Krajowej.. Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies.. Decyzja o powtórce zaczęła we mnie dojrzewać.Charakter Ani jest bardzo zmienny, ponieważ :raz był wesoła dla swego otoczenia ,a raz mogła nawet nakrzyczeć na przyjaciółkę Maryli -Małgorzatę .Ania była bardzo wytrwała, szczera ,otwarta.. Uważnie przeczytaj pytania, odpowiedź wpisz pod pytaniem w wykropkowane miejsce.Nie, jeszcze nie myślałem o tym, aby powtórzyć sobie "Anię z Zielonego Wzgórza"..

Lucy Maud Montgomery, "Ania z Zielonego Wzgórza" - test z lektury na poziomie trudnym.

Rozwiąż test i sprawdź!. Wydarzenia rozgrywają się w ciągu: A. kilku miesięcy C. około pięciu lat B. dwóch lat D .Film oparty na klasycznej powieści L.M.. Twórz lepsze zajęcia w krótszym czasie.. Kto wyzwał Anię, by przeszła po szczycie dachu?. Utwórz Ćwiczenie Logowanie Utwórz Konto Polski.. Czy ułożysz poprawnie imiona postaci z gier, które są trudne w pisowni?. Ten moment nadszedł w Wigilię, kiedy byłem u przyjaciółki i na półce z książkami zobaczyłem nowiutkie wydania "Ani z Szumiących Topoli" i "Ani ze Złotego Brzegu".. Dorota 5 lat temu.. małżeństwem.Będziesz miał/a z niej sprawdzian?. .TEST ZE ZNAJOMOŚCI LEKTURY pt. "ANIA Z ZIELONEGO WZGÓRZA" L. M. MONTGOMERY Uczniu, przeczytaj dokładnie test, zastanów się i odpowiedz na pytania.. Rozwiąż test i sprawdź jak dobrze znasz fabułę książki.. "Jakie to chude i nędzne stworzenie.. Miłego rozwiązywania!. Rozwiąż ten test, a przekonasz się, czy zdasz!. Ania (Megan Follows) jest sierotą przygarniętą przez Mateusza (Richard Farnsworth) i Marylę Cuthbert (Colleen Dewhurst), którzy mylnie spodziewają się, iż jest ona chłopcem potrzebnym do pracy na farmieZgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem..

2.Ania z zielonego wzgórza pytania plisssss odpowiedzcie 2012-11-06 16:42:51; ania z zielonego wzgórza jakie beda pytania na sprawdzianie?

Sprawdźcie, ile pamiętacie z jej przygód!zadania dotyczą lektury "Ania z zielonego wzgórza" Rozwiąż krzyżówkę Poziomo 1.Imię chłopca na którego Ania była obrażona(na 7liter) 2.Imię jednej z koleżanek Ani.. Ania z Zielonego Wzgórza to powieść kanadyjskiej pisarki Lucy Maud Montgomery.. test z lektury''Ania Z Zielonego Wzgórza'' Sprawdź czy umiesz!. Rozwiąż test i sprawdź się, na ile ją pamiętasz.Plik TEST ZE ZNAJOMOŚCI LEKTURY pt Ania z Zielonego Wzgórza = z odpowiedziami.doc na koncie użytkownika poczta.anka • folder Ania z Zielonego Wzgórza • Data dodania: 4 maj 2012 Czy masz kocie oczy?Sprawdź, co zapamiętałeś z książki Lucy Maud Montgomery "Ania z Zielonego Wzgórza".. Ach, czy kto widział kiedy podobne piegi.. Jak nazywała się ulubiona nauczycielka Ani?. Życzę wam powodzenia!. Akcja rozgrywa się w 1908 roku na kanadyjskiej wyspie Prince Edward.. A włosy .Ania z Zielonego Wzgórza Ciekawy test.. Rozwiąż test » Jeszcze nie rozwiązywałeś/aś tego testu..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt