Opowieść wigilijna test podsumowujący

Pobierz

b) w Londynie.. Narracja jest prowadzona w trzeciej osobie.Test z lektury "Zemsta" (Aleksander Fredro).. Scrooge, wspólnik Marleya, takŜe je podpisał, a jego nazwisko było cenione, cokolwiek by podpisał.. Jakim charakterystycznym powiedzonkiem posługiwał się Cześnik?. Często zwraca się do czytelnika, bo narracja ma charakter gawędy przy kominku, narrator stosuje więc zwroty do czytelników: wam, słuchajcie, wiedzcie.. a day ago .Testy z lektur szkolnych Znajdziesz u nas profesjonalne testy wiedzy z lektur.. Możesz sobie na szybko powtórzyć najistotniejsze fakty z lektury.sprawdź się!test z lektury opowieść wigilijna-marta-1 tydzień temu.. nginxCharles Dickens: Opowieść wigilijna Rozdział l Duch Marleya Zaczęło się od tego, Ŝe Marley umarł.. c) Wspólnikiem w interesach.. Klasa 7 Klasa 8 Polski.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.test sprawdzający wiedzę z lektury ,,Opowieść Wigilijna'' - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraOpowieść Wigilijna - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmastera301 Moved Permanently.. Quizy Os. .. "Opowieść Wigilijna" test z lektury.. Drugi duch zaprowadził Scrooge`a" a) Do domu siostrzenca i domy pomocnika Boba b) Na grób Scrooge c) Do domu Marlea i siostrzenca d) Pokazał mu własne dzieciństwo 2.Plik Praca klasowa dotycząca lektury Ch..

"Opowieść wigilijna" test.

Szukaj.. d) w miasteczku Szkocji.. 22 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Skomentuj.. Edytuj elementy.. 2 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Przekonaj się sam!. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Co pokazał Ebenezerowi Duch Przyszłych Wigilii?. Setki pytań, dzięki którym nie umknie Ci żaden szczegół z przeczytanej książki.Geneza utworu i gatunek.. W opowieści występuje narrator wszechwiedzący - zna uczucia Ebenezera, zna także jego przeszłość.. Udostępnij.. Powstała około 1843 r. Wydarzenia mają miejsce w Londynie w domu kupca Ebenezera Scrooge'a i w jego kantorze, w wigilię Świąt Bożego Narodzenia, w XIX wieku.. Zaloguj się Załóż konto Menu Oferta edukacyjna Inne .Opowieść wigilijna - test trudny Trudniejszy test ze znajomości Opowieści wigilijnej.. Przekonaj się sam!. 250'000Opowieść wigilijna • Testy i opracowania lektur • pliki użytkownika fretkafredziu przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Leksykon lektur Dickens Charles John Huffman.pdf, Ebenezer Scrooge.jpgZobacz 4 odpowiedzi na zadanie: Jakie przesłanie ma opowieść wigilijna?. Motyw.. Polub.. Jak dobrze znasz książkę Karola Dickensa "Opowieść wigilijna"?. .1) Akcja "Opowieści wigilijnej" rozgrywa się: a) w Paryżu.. 2) Kim był Marley dla Scrooge'a?.

Opowieść wigilijna Zawiera 18 pytań.

Jak dobrze znasz treść lektury "Opowieść Wigilijna".. Jakie dzikie zwierzę Papkin miał ujarzmić na życzenie Klary?. Świadectwo zgonu podpisali: ksiądz, urzędnik, grabarz i właściciel zakładu pogrzebowego.. Święta Bożego Narodzenia szczególnie nie traktował zbyt poważnie.Test z lektury - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraNarracja.. Test składa się z 12 pytań.. Rozwiąż test!Jak dobrze znasz książkę Karola Dickensa "Opowieść wigilijna"?. c) w Nowym Jorku.. Sprawdź, czy dobrze znasz tę przewrotną komedię!. Co stanowiło najwyższą wartość w życiu Scrooge'a?. Sprawdź, ile pamiętasz z tej powieści!. natkanatanati.. Należy do cyklu tzw. opowieści bożonarodzeniowych.. "Opowieść wigilijna" (lektura obowiązkowa) - test podsumowujący (wersja A), plik: -opowiesc-wigilijna-lektura-obowiazkowa-test-podsumowujacy-wersja-a.pdf (application/pdf) NOWE Słowa na start!. Szukaj.. Zawiera tylko te bardziej wymagające i szczegółowe pytania.. 0 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Zwłaszcza naWybierz test z rozdziału Opowieść wigilijna - streszczenie i test lub podrozdziałów podręcznika Lektury dla Klasa I Gimnazjum.192 Opowieść wigilijna - Karol Dickens 3 Test jednokrotnego wyboru Zaznacz jedną prawidłową odpowiedź na każde pytanie.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby .Test wiedzy z lektury Opowieść wigilijna, Charles Dickens..

... "Opowieść wigilijna" - test trudny.

Rozwiąż test!Publiczna Szkoła Podstawowa w Łopienniku Nadrzecznym tel/fax (82) 577-33-17 +48 796 737 977 email: Udostępnij.. Treścią opowieści jest przygoda głównego bohatera, Ebenezera Scrooge'a .Książka "Opowieść Wigilijna" opowiada o samotnym skąpcu Scroogu, który jak każde święta Bożego Narodzenia miał zamiar spędzić w swym kantorze, gdyż uważał to za święto wymyślone przez szaleńców i głupców, którzy nie potrafią do niczego w życiu dojść.. Zmień szablon .Test ze znajomości lektury Karola Dickensa pt. Kto jest autorem "Opowieści wigilijnej"?. b) Sąsiadem z kamienicy.. a) Przyjacielem z dzieciństwa.. Proszę o odpowiedź język polski klasa 6 2021-01-26 19:47:23; Napisz do tego streszczenie tekst w opisie 2021-01-26 16:34:15; Wymyśl i napisz opowiadanie twórcze rozpoczynające się od zdania: "Pewnego dnia Zula postanowiła.". 2021-01-25 21:42:30 Mógłby mi ktoś wytłumaczyć co się dzieję w "kwestia ceny .Test Opowieść wigilijna - streszczenie i test, Opowieść wigilijna podręcznika Lektury dla Klasa I. Przygotuj się do klasówki i sprawdzianu.Sprawdź swą wiedze na temat książki Karola Dickensa Opowieść Wigilijna.Test wiedzy z lektury - ''Opowieść wigilijna'' | sameQuizy .. "Opowieść wigilijna" Udostępnij Udostępnij wg Nikola485.. Kto jest autorem "Opowieści wigilijnej"?. Osadź .. Więcej.. Marceloli 4 lata temu..

Edit "Opowieść wigilijna" test DRAFT.

Wanisz 3 lata temu.. d) Kolegą z pracy w składzie Feezwiga.Jak dobrze znasz treść lektury "Opowieść Wigilijna".. Test składa się z 15 pytań..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt