Sprawdzian ze znajomości imiesłowów

Pobierz

Udostępnij.. Dzieci z Bullerbyn - pytania z lektury Lista pytań dotyczących lektury Dzieci z Bullerbyn.. .Test ze znajomości lektury Tajemniczy Ogród - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraSprawdzian w wersji A i B umozliwiający podział klasy na dwie grupy.. • Kto przyszedł do szkoły ubrany jak Marsjanin?. Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy .. "Pan Tadeusz" - test online ze znajomości lektury w postaci Quizu Monika Kulik | 16.07.2020 11:19 Poniżej przygotowaliśmy podstawowe pytania w postaci quizu online, które mogą pojawić się na sprawdzeniu z wiedzy na temat lektury Pan Tadeusz .Zabrał ze sobą czarodziejską lutnię.. Quiz w Poczekalni.. _____ imię i nazwisko 1.Z podanego tekstu wypisz imiesłowy i określ ich typ: Zmęczywszy się podróżą, marzyłem o gorącej herbacie.. jednym z uczniów.. a) napisawszy-.. b) przechodząc-.Pielęgniarka, .strzykawkę, podeszła do .. ze strachu.. Przekształć każde z podanych wypowiedzeń pojedynczych: - w wypowiedzenie podrzędnie złożone okolicznikowe, - w wypowiedzenie podrzędnie złożone z imiesłowowym równoważnikiem zdania, - w wypowiedzenie współrzędnie złożone.Sprawdzian z imiesłowów dla klasy I gimnazjum (wersja A i B) Opracowała: mgr Małgorzata Rembiasz A..

z Mikołajkiem.Sprawdzian ze znajomości lektury "Mały Książę".

Inne tryby testu.. 45minut.pl; Publikacje; Nauczanie początkowe; Autor Monika Gostomczyk Data publikacji 2017-05-25 Średnia ocena 0,00 Pobrań .Jeśli potrzebujesz opracowania bądź testu z jakiejś lektury skontaktuj się ze mną a postaram się taki materiał przygotować.. • Kim jest Rosół?. Zaznacz w kratce właściwą odpowiedź.. Hania i Jurek pojadą nad morze.. Zmień szablon Materiały interaktywne Pokaż wszystko.. Wakacje.. Wykorzystując ogólne zamieszanie, wymknąłem się z sali.1 Sprawdzian wiadomości z języka polskiego dla kl. II 1.. Pytania zawarte w teście.. Polub.. Przeczytaj wyrazy i podkreśl te, które mają więcej liter niż głosek: kura, kaczka, indyczka, kogut, orzeł, jastrząb 3.Dzieci z Bullerbyn - test trudny Trudniejszy test ze znajomości Dzieci z Bullerbyn.. Charon tak się zasłuchał w słodkie tony jego muzyki, że przewiózł go za darmo na drugi brzeg Styksu.. Zawiera tylko te bardziej wymagające i szczegółowe pytania.. Skomentuj.. 30 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Jaką tajemnicę ukrywała Nika?. Zawiera 14 pytań.. Przeczytałeś całą lekturę ze zrozumieniem i chyba nawet Ci się podobała, prawda?.

Przygotuj się do klasówki i sprawdzianu.Znajomość lektury "Sposób na Elfa".

Idąc ulicą, mijały mnie samochody.. Więcej.. Zwiedzi Zakopane i zobaczy niedźwiedzia.Sprawdzian - znajomość alfabetu.. opiekunem uczniów.. Klasówka będzie Twoja!Bogurodzica to najstarsza polska pieśń religijna, jaka zachowała się do dziś i jednocześnie najstarszy zachowany polski tekst poetycki.. Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 180011 razy.. Sprawdź,.. Spróbuj swoich sił i odgadnij, co oznaczają archaizmy zawarte w poniższym tekście.Na przestrzeni ostatnich kilkudziesięciu lat w polskiej telewizji pojawiały się seriale, które już teraz możemy określić mianem kultowych.. Sprawdza znajomość treści lektury S. Zeromskiego "Syzyfowe prace" oraz wymaga od ucznia właściwego dysponowania czasem (dotyczy ostatniego zadania).Sprawdzian wiadomości z zakresu części mowy.. Antygona - pytania z lektury Lista pytań dotyczących lektury Antygona.. W jakich okolicznościach poznali się Felix i Net?. Test składa się z 12 pytań.. 5 pkt 4.. SPRAWDZIAN ZE ZNAJOMOŚCI IMIESŁOWÓW.. Zawiera tylko te bardziej wymagające i szczegółowe pytania.. Klasa 3 Polski.. kuzynem Mikołajka.. XCezor 2 lata temu.. Możesz sobie na szybko powtórzyć najistotniejsze fakty z lektury.Test z lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" (Rafał Kosik)..

Test: Opium w rosole - test znajomości lektury 2021 Memorizer.pl | Wykonanie: SpaceLabSprawdzian ten jest bardzo prosty.

Z liter w ramce napisz imię dziewczynki i chłopca: k u e J r a t g k A a 2.. PDF Materiały do wydruku.Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies.. Na plaży zbudują zamek z piasku.. Jedna prawidłowa odpowiedź to 5 punktów.. Rozwiąż test!3 Opracowały: Teresa Grodzka, Alicja Stępień Szkoła Podstawowa nr 3 im.. Powstała w średniowieczu, na przełomie XII i XIV wieku, stąd trudno jest zrozumieć, o co chodziło autorowi.. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraTwój wynik: 14/15 Gratulacje!. Jaś wybiera się w góry.. T. Kościuszki w Świdniku Sprawdzian zintegrowany dla klasy I- koniec roku szkolnego Imię i nazwisko ucznia klasa 1.. Piątka!. Usłyszawszy o tym, gazeta wypadła mi z rąk.. • Z kim ścigał się na rowerze tata Mikołajka?. Skreśl niepoprawne zdania.. ze strachu pacjenta.Przedstawiony zestaw zadań jest przeznaczony dla kl. VII szkoły podstawowej.. Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>> * szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny .Test sprawdzający znajomość treści lektury - "Mały Książę" Antoine'a de Saint-Exupery'egoTest sprawdzający znajomość treści lektury - "Mały Książę" Antoine'a de Saint-Exupery'ego.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Czy zdołasz odpowiedzieć na każde pytanie dotyczące przygód trójki gimnazjalistów?.

Nie masz się czego bać, na sprawdzianie w szkole dostaniesz piątkę!Test wiedzy ze znajomości lektury Pan Tadeusz Adama Mickiewicza.

Pisanie ze słuchu.. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.. Podobne ćwiczenia ze społeczności.. Brawo!. Możesz sobie na szybko powtórzyć najistotniejsze fakty z lektury.Test Skąpiec, Skąpiec podręcznika Lektury dla Klasa II.. Rozwiąż test.. Pobieraj materiały i pomoce dydaktyczne z Klubu Nauczyciela Uczę.pl!Plik TEST ZE ZNAJOMOŚCI Granicy.doc na koncie użytkownika gabiszogun • folder Testy ze znajomości lektur • Data dodania: 10 wrz 2012 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Przygotuj się do sprawdzianu i rozwiąż bezpłatne testy wiedzy oparte o szkolne podręczniki.. Osadź.. Udostępnij Udostępnij wg Milena285.. Edytuj elementy.. Zestaw zadań można również wykorzystać na zajęciach utrwalających.Sprawdzian ze znajomości imiesłowów grupa I 1.Podaj pełne nazwy imiesłowów: ( 0-4 pkt.).


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt