Czasowniki nieregularne quiz

Pobierz

Napisz następujące czasowniki regularne i nieregularne w czasie Past Simple w języku angielskim.Start studying Czasowniki nieregularne na test.. Chcesz się przekonać, że potrafisz perfekcyjnie czasowniki po angielsku?. Brakuje odpowiedzi.. Sprawdza twoją wiedzę o angielskich czasownikach.Interaktywny test online sprawdzający znajomość czasowników nieregularnych (irregular verbs) na poziomie podstawowym.. Zaznacz, aby zobaczyć wynik.. Wymowa: krótka samogłoska ∧.. Testy i ćwiczenia online utrwalające prawidłowe stosowanie czasowników w języku angielskim.Quiz - Irregular Verbs - czasowniki nieregularne | E-angielski.com.. 3Obserwuj autoraDodaj do ulubionych.Angielski - czasowniki nieregularne | sameQuizy.. Przewiń.. Do podanych czasowników angielskich dopisz ich 2. formę (past tense).. Ostatnio na forum.. Czas trwania testu nie jest ograniczony, ale powinno wystarczyć 5 minut na jego wykonanie.Darmowy quiz: Czy znasz angielskie czasowniki nieregularne?. Chyba nikt nie przepadał za nimi w szkole, ale bez nich nie da się nauczyć języka angielskiego.. To jest coś dla ciebie!. Rozwiąż test.Lista pytań Czasowniki nieregularne - Irregular verbs Zaznacz wszystkie Odznacz wszystkie Wybrano pytań / być be was were beenZgłoś błąd; bić beat beat beatenZgłoś błąd; stać się become became becomeZgłoś błąd; zaczynać begin began begunZgłoś błąd; zginać bend bent bentZgłoś błąd; stawiać bet bet betZgłoś błądPobierz ćwiczenie w formacie PDF..

Czasowniki nieregularne - past tense 1.

Film: czas Past Simple w języku angielskim.. Test: Klasa 7 słownictwo i czasowniki nieregularne Opis testu: Klasa 7 test Liczba pytań: 10 Poziom: Średni Rozwiązany:Czasowniki nieregularne angielski test.. Powodzenia!. w kategorii Języki obceCzasowniki nieregularne w języku angielskim mogą sprawiać problemy .Myślisz, że znasz czasowniki nieregularne w języku angielskim?. NOWOŚĆ.. Nauka słówek online za darmo.. Test ów potraktuj jako finalną powtórkę na zakończenie nauki z fiszek.. Test zawiera 96 czasowników nieregularnych w języku angielskim.. Ucz się słownictwa za darmo.. pytanie 1 z 15.. C zas trwania testu nie jest ograniczony, ale powinno wystarczyć 5 minut na jego wykonanie.Jeżeli lubisz quizy, koniecznie sprawdź też poniższe linki: Quizy Quiz o Polsce Test IQ Matura Psychotesty Quizy Testy psychologiczne Zagadki Zagadki logiczne.. Zobacz poprawne odpowiedzi do tego ćwiczenia ».. To play this .Angielskie czasowniki nieregularne.. Rozwiąż nasz quiz i sprawdź swoją wiedzę.Klasa 7 test.. Średni wynik: 54,32 %.Start studying Czasowniki Nieregularne (T, U, W).. Czas na odpowiedź: 10sekund.. Sprawdź, czy znacz angielskie czasowniki nieregularne!. Poziom: Intermediate.Test rozwiązano 7150 razy.. Zobacz również pełną irregular verbs z wymową..

Czasowniki nieregularne - past tense 2.

Chyba nikt nie przepadał za nimi w szkole, ale bez nich nie da się nauczyć języka angielskiego.Czasowniki nieregularne.. Kliknij przycisk "Wygeneruj ćwiczenie", aby rozpocząć trening.. Jak pokazują liczne badania, rozwiązywanie testów i quizów nie tylko sprawdza wiedzę, ale również istotnie wspiera zapamiętywanie ( test enhanced learning ).Czasowniki nieregularne - Test.. Hello piotrpiotr123, wczoraj o 09:12.. Hello martynamartyna237, wczoraj o 11:45. czasowniki nieregularne DRAFT.. Do podanych czasowników angielskich dopisz ich 2. formę (past tense).. Angielskie czasowniki nieregularne test quiz jest uzupełnieniem całej serii ćwiczeń i modułów nauki i testowania znajomości podstawowych czasowników nieregularnych w języku angielskim.. Test składa się z 10 ćwiczeń wybieranych losowo z bazy 50 pytańQuiz: Czy znasz angielskie czasowniki nieregularne?. Więcej ćwiczeń dla Lista czasowników nieregularnych w języku angielskim: 1974..

Film: czasowniki nieregularne w Past Simple.

by ifraczek.. Średni wynik: 75,17 %.. A jak dobrze Ty znasz angielskie czasowniki nieregularne?Test quiz niemieckie czasowniki nieregularne jest uzupełnieniem całej serii ćwiczeń i modułów nauki i testowania znajomości podstawowych czasowników nieregularnych w języku niemieckim.. 2. Podaj brakującą formę: build, built, ___.Test angielskie czasowniki nieregularne pozwoli określić, w jakim stopniu opanowałeś ten element języka angielskiego.. Poziom: Intermediate.Test rozwiązano 3509 razy.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. 1. Podaj brakującą formę: break, ___, broken..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt