Sprawdzian z historii klasa 5 starożytna grecja quizy

Pobierz

Podkreśl dyscypliny sportowe, w jakich konkurowali starożytni Grecy (0-4 p) rzut dyskiem, skok w dal, zapasy, piłka nożna, biegi, rzut oszczepem, kolarstwo, hokej 4.. Delete Quiz .Quiz wiedzy o starożytnej Grecji.. 2019-02-12 22:19:38 Miał ktoś sprawdzian z historii z działu 5 klasa 7?. Starożytna Grecja.. Notatki z historii dla szkoły podstawowej.Czy wie ktoś jak może wyglądać sprawdzian z historii do 6 klasy z działu 4 ,, Świat między wojnami?. Tagi: pdf, chomikuj, sprawdzian, odpowiedzi do testu, grupa a, grupa b, download, Starożytna Grecja, sprawdzian2.. Starożytna Grecja - jak wiele o niej wiesz?. Chronologia wydarzeń 2.. Wczoraj i dziś / Szkoła podstawowa klasy 4-6 / Historia i społeczeństwo.. Dział: Dział 2 Starożytna Grecja- wszystkie grupy.. Skopiuj link Skopiowano.. Kultura i sztuka starożytnej Grecji.. Sprawdzian ze znajomości działu "Starożytna Grecja" z podręcznika Wczoraj i dziś.. Więcej na temat - Pobierz zasoby.. Odpowiednikiem województw w Starożytnej Grecji były: Polis; Pola; .. Quizy » Historia.. ja mam celujący to mi pomogło po jutzre mam z tego sprawdzian.Play this game to review History.. J.K 2 lata temu.. monety greckie - bite przez miasta - państwa greckie,ułatwiały kupcom prowadzenie handlu.. Sprawdź się!. Autorem tej rzeźby jest:Test z Historii Klasa 5, dział 2 - Starożytna Grecja .. W teście Klasa 5, dział 2 - Starożytna Grecja znajdziesz .Starożytna Grecja DRAFT..

Notatki z historii - zakres podstawowy.

Wejście na stronę sprawdziany.net jest równoznaczne z zaakceptowaniem przez użytkownika bez zastrzeżeń i ograniczeń postanowień Regulaminu .Darmowy quiz: Sprawdzian z historii klasa 5 dział 1 - Pierwsze cywilizacje - Wczoraj i dziś w kategorii HistoriaKomentarze: Ania1995 napisał/a - Dziękuje bardzo serdecznie.. 315 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Historia w źródłach.. Sprawdzian historia klasa 5 - test z całego podręcznika; Sprawdzian historia klasa 5 dział 1 - Pierwsze cywilizacje; Sprawdzian historia klasa 5 dział 2 - Starożytna Grecja; Sprawdzian historia klasa 5 dział 3 - Starożytny Rzym; Sprawdzian historia klasa 5 dział 4 - Początki średniowieczaSprawdziany dla ksiązki Wczoraj i dzis klasa 5 - Nowa Era - Format testów PDF, sprawdziany gotowe do wydrukowania.. Quizy historyczne.. pytanie 1 z 15.. Rozwiąż test.. 2018-05-10 16:01:24Sprawdzian z historii klasa 5 - Wczoraj i dziś - przekrojowy test z całego podręcznika Sprawdzian z historii klasa 5 dział 1 - Pierwsze cywilizacje - Wczoraj i dziś Sprawdzian z historii klasa 5 dział 2 - Starożytna Grecja - Wczoraj i dziśHistoria Wsip.. uff ratujecie mnie przed 1 .Wybierz test z rozdziału Starożytna Grecja lub podrozdziałów podręcznika Zrozumieć przeszłość cz. 1 dla Klasa II Liceum.Sprawdzian z wiedzy o Antycznej Grecji ..

Oto sprawdzian z Twojej historycznej wiedzy!

Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.. .63 Pytania ze Starożytnej Grecji; 63 Pytania ze Starożytnej Grecji, test z historii Ten bardzo obszerny test zawiera aż 63 pytania dotyczące antycznej Grecji.Sprawdzian z historii kl. 5 - Grecja.. Wiesz całkiem dużo o mitologii, ale jeszcze Ci czegoś brakuje.. Prezydenci RP - quiz obrazkowy .. monisia666 napisał/a - strona 10/10.. Starożytna Grecja (wersja do edycji) Lekcja 11: Rzym - od królestwa do republiki.. Sprawdziany na podstawie podręcznika Wczoraj i dziś wydawnictwa Nowa Era.. Opis: Pobierz sprawdzian z działu 2 "Starożytna Grecja" grupa 1 i 2 dla klasy 4, .PDF, Materiały dostępne w formacie PDF, gotowe do wydrukowania.. Z kilkoma odpowiedziami się nie zgodzę.. "W starożytnej Grecji" - wersja B, plik: test-standardowy-do-rozdzialu-v-w-starozytnej-grecji-wersja-b.doc (application/msword) Wczoraj i dziś .. Materiały dla wszystkich.. Pobieraj sprawdziany z historii do wydrukowania.Plik Test starożytna GRecja kultura.doc na koncie użytkownika piotr.warrior • folder Testy • Data dodania: 23 sie 2015 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Zobacz 1 odpowiedź na pytanie: Historia kl. 5 - Starożytna GrecjaKultura i sztuka starożytnej Grecji 2. w4ri4tk4 napisał/a - zawsze mówiłem rodzicom, po co sie uczyć jak sa sprawdziany w necie..

Zdobywaj wiedzę z historii.

Inne tryby testu.. Lubię moją szkołę z wielu powodów, pierwszym z nich jest zdobywanie wiedzy.. fani rocky quiz test z języka niemieckieg harry potter muzyka test z dziadów tak to leciało dokończ te .Klasa 5 Historia.. filozofia ("umiłowanie mądrości) - nauka zajmująca się szukaniem odpowiedzi na temat miejsca i roli człowieka w świecie - Tales z Miletu - Sokrates - Platon - Arystoteles 2. a. twórczość Homera - Iliada - Odyseja b. twórczość Hezjoda - Teogonia - utwór o pochdzeniu bogówTest Starożytna Grecja, Rozdział II: Starożytna Grecja podręcznika Zrozumieć przeszłość cz. 1 dla Klasa II.. Test opracowałam podczas kursu z pomiaru dydaktycznego.. Napisz w kilku zdaniach, na czym polegało wychowanie spartańskie.Sprawdzian, który tutaj udostępniam dla klasy 5-tej dotyczy rozdziału II zatytułowanego Starożytna Grecja w podręczniku wydawnictwa Nowa Era "Wczoraj i dziś".. Już w pyt.. stworzył historię Grecji i .Sprawdzian 2.. Klasa 5, temat: Starożytne Indie i Chiny;Pomoce naukowe - sprawdziany przygotowane w oparciu o książkę Wczoraj i dziś dla klas: 4, 5, 6, 7, 8. .. Zobacz podobne quizy: #grecja #historia #starozytnagrecja #starozytnosc #test .. Przygotuj się do klasówki i sprawdzianu.Sprawdzian z historii dla klasy 5 przygotowany na podstawie podręcznika Nowa Era Wczoraj i dziś.Sprawdzian z historii klasa 5 dział 2 - Starożytna Grecja - Wczoraj i dziś flickr.com Sprawdzian z historii dla klasy 5 przygotowany na podstawie podręcznika Nowa Era Wczoraj i dziś z działu "Starożytna Grecja".Sprawdziany, odpowiedzi do testów z serii Wczoraj i dziś dla klas 4, 5, 6.Wybierz przynamniej trzy e-booki z naszej oferty specjalnej i kup każdy z nich z rabatem 40%!.

merryferry<3 napisał/a - Jutro z tego mam sprawdzian.

E-podręcznik Historia.. Pytania zawarte w teście.. O sprawdzianie Praca klasowa została przygotowana standardowo w dwóch wersjach, A i B. Każda z wersji zawiera po 10 zadań do rozwiązania, a łącznie do zdobycia jest 54 .Brawo!. Zagadnienia są tak ułożone, ze nawet uczniowie mający problemy w nauce nie powinni miec kłopotu z ich rozwiązaniem.» Strona główna » Historia » Epoki » Starożytna Grecja - ustrój.. Mam na imię Szymon, jestem uczniem czwartej klasy Szkoły Podstawowej nr 8 w Świdnicy.. Starożytna Grecja.. Klasa 1 Tematyczna bibliografia artykułów z "Mówią Wieki" Opracowanie tematów z historii.. Tagi: testy.. 2 nie zostala wymieniona Hestia.Przedstawiam Państwu test sprawdzający przede wszystki konieczne i podstawowe wiadomości i umiejętności z zakresu starozytnej Grecji w pierwszej klasie gimnazjum.. Biografie (310) Dla dzieci (1153) Edukacja .. sporcie test o samochodach must be the music marylin monroe polska remi podstawówka little britain nie jest trudny!.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt