Sprawdzian quo vadis

Pobierz

Kto przyjechał do Doliny Muminków razem.Prawo polityczne.. Udostępnij.. Sprawdź się!. W czym kompała się żona Nerona.. Użytkownicy szukali również w naszych zbiorach: gotowe zaproszenia na urodziny dziecka do wydrukowaniaW Klubie Nauczyciela Uczę.pl znajdziesz scenariusze lekcji, sprawdziany, karty pracy, plany wynikowe i inne materiały zgodne z nową podstawą programową MEN.Download: test quo vadis z odpowiedziami.pdf.. Test składa się z 28 pytań.. Skomentuj.. Do czego służyła lektyka?. Sprawdź, czy znasz tę "powieść z czasów Nerona" wystarczająco dobrze, aby odpowiedzieć na te 12 pytań!. "Quo vadis" Test wiedzy z lektury "Quo vadis".. Test poświęcony powieści H. Sienkiewicza "Quo vadis" składa się z dwóch części.. Przygotuj się do klasówki i sprawdzianu.Test z lektury - Quo Vadis!. Dlaczego język obcy zawodowy włączono do kwalifikacji i dlaczego ma być sprawdzany na egzaminie?. Napisz do nas.. Proponuję sprawdzian znajomości "Quo vadis", jeśli dana klasa zdecydowała o opracowaniu tego dzieła.Henryk Sienkiewicz, "Quo vadis" - test z lektury na poziomie trudnym.. Co miało być kulminacyjnym momentem igrzysk?. Jak zginął św. Piotr a jak św. 17 Obserwuj .Test z lektury "Quo vadis" (Henryk Sienkiewicz).. 17 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. 10 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Zapraszamy do naszych zbiorów zgromadzonych w działach: Ściągi gotowce wydrukowane, czy też Ebuda-cd - ściągi na płycie..

Oprócz: Sprawdzian z quo vadis wsip.

Zapraszamy do naszych zbiorów zgromadzonych w działach: Ściągi gotowce wydrukowane, czy też Ebuda-cd - ściągi na płycie.. Jakie były ostatnie słowa Ligii do Marka Winicjusza?. Kim dla Pana Paszczaka jest Panna Paszczakówna?. Kim byli rodzice ligii (ci prawdziwi) 4. wielki egzamin klasa 2 test 4.pdf.. Wymień trzy postacie historyczne.. Sprawdzian historia klasa 4 - test z całego podręcznika; Sprawdzian historia klasa 4 dział 1 - Z historią na Ty; Sprawdzian historia klasa 4 dział 2 - Od Piastów do Jagiellonów; Sprawdzian historia klasa 4 dział 3 - Wojny i upadek Rzeczypospolitej; Sprawdzian historia klasa 4 dział 4 - Ku .. 1.0 / 5 (1 głos) .. wsip sprawdzian fizyka atomowa.pdf.. E-podręczniki na platformie WSiPnet.pl to doskonałe uzupełnienie podręczników papierowych WSiP.. Quiz w Poczekalni.. Sprawdź, jak dobrze orientujesz się w dziejach Ligii i Marka Winicjusza!. 18.09.2020 godz. 12.00.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Są dostępne dla każdego ucznia i nauczyciela przez 3 lata nauki - po oddaniu podręcznika papierowego młodszym uczniom nadal można używać jego wersji elektronicznej na WSiPnet.pl.Quo Vadis, pytania..

Rozwiąż test!Sprawdzian z quo vadis wsip.

pytanie 1 z 15. wos odkrywamy na nowo sprawdziany.pdf.. Kim był Chilon Chilonides i co się z nim stało ?. Sprawdzian Gimnazjum Matematyka 2 Operon "Potęgi" Sprawdzian Liceum Ciekawi Świata WOS "Obrona praw .. zgóry dziekuje.Sprawdziany do nowej podstawy programowej podręcznika "Odkrywamy na nowo" Operon WOS zakres podstawowy.W pliku znajdują się aktualne testy.Sprawdziany do takich działów jak: Młody obywatel w urzędzie, Prawo i sądy, Bezpieczeństwo, Edukacja i .Klasa 4 Historia.. Udostępnij.. Kim jest Bobek z bajki "Muminki"?. Do jakiego rodzaju literackiego należy "Quo vadis" H. Sienkiewicza?. Ostatni scenariusz skupia uwagę uczniów na wartościach pokazanych w lekturze.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Pobierz.. Artur_Ostaszewski 3 lata temu.. Rzym pierwszych wieków w powieści Henryka Sienkiewicza "Quo vadis"1.Petroniusz 2.Ursus (tu nie jestem pewny) 3.chrześcijanka 4.Akte 5.Winicjusza 6.Chilon 7.rybę 8.aby posłuchać nauk św. Piotra 9.aby pomógł jej w porwaniu Ligii 10.do Ancjum 11.dowiedział się że Rzym płonie 12.św.. Kto i do kogo mówi : "Quo vadis, Domine?".

Oprócz: Quo vadis sprawdzian wsip.

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Test formatywny część druga - przyczynek do charakterystyki Petroniusza.Rozwiąż Test z lektury Quo Vadis Henryka Sienkiewicza.. Test formatywny część pierwsza - o świecie przedstawionym w "Quo vadis" - zadania od 1. do 6.. Co stało się z Ligią podczas igrzysk w amfiteatrze?. Jakie zalety mają nowe podręczniki WSiP oraz jakie nowe materiały metodyczne udostępniamy w Klubie Nauczyciela?Kolejne dwie lekcje poświęcone są bohaterom "Quo vadis" - analizę bohaterów ułatwiają różnorodne gry, zagadki, pogłębia dyskusja i prezentacja postaci.. Pobieraj materiały i pomoce dydaktyczne z Klubu Nauczyciela Uczę.pl!E-spotkania.. Panowanie którego z rzymskich cesarzy jest tłem powieści?. Powtórz przed sprawdzianem.Test Quo vadis, Quo vadis podręcznika Lektury dla Klasa III.. Skomentuj.. 5.Kto to był:-Eunice-Ursus-Akte-Kroton - chryzestemis Pomponia Grecyna 7.. .W gimnazjum obowiązkowo należy omówić jedną z powieści Sienkiewicza.. wos 1 gimnazjum operon sprawdziany chomikuj.pdf.. Dlaczego Neron chciał zobaczyć palące się miasto?Plik sprawdzian z quo vadis wsip.pdf na koncie użytkownika babydick09 • Data dodania: 25 mar 2016Lekcje z lekturą "Quo vadis" - test, wersja B, plik: lekcje-z-lektura-quo-vadis-test-wersja-b.doc (application/msword) Opisać świat Zaloguj się Załóż konto MenuQuo vadis sprawdzian wsip..

Rozwiąż test!Quo vadis - test.

Wyślij zgłoszenie .Klasa 8, temat: Henryk Sienkiewicz "Quo vadis" E-ćwiczenia - zestaw do tematu dostępny pod linkiem Zobacz materiały dodatkowe na końcu lekcji Scenariusz lekcji związanej z lekturą.. Zauważyłeś literówkę lub błąd?. W literaturze bardzo często spotykamy motyw miłości.. Na czym polegał podstęp Petroniusza, dzięki któremu Ligia miała znaleźć się w domu .Test znajomości lektury Zbrodnia i kara Fiodora Dostojewskiego Zawiera 15 pytań.. Lektura "Quo vadis" to: liryka; epika; dramat; Sprawdź się w poniższych tematach: Muminki 2.. Piotra 13.Chilon wraz z innymi Chrześcijanami 14.prosił go o przebaczenie 15.wyrwali mu język i powiesili na krzyżu 16.Ursus musiał uratować ligie która była .Quo vadis - test wiedzy.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Quo vadis opracowanie, streszczenie.. więcej plików z tego folderu.E-podręczniki dla szkół podstawowych.. Kto podpalił Rzym i dlaczego ?. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.. Kogo oskarżono o śmierć córki Nerona?. Sprawdziany na podstawie podręcznika Wczoraj i dziś wydawnictwa Nowa Era.. Test składa się z 12 pytań..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt