Test z kamienie na szaniec

Pobierz

Sprawdź ile zapamiętałeś, a jeśli nie czytałeś to dzięki temu testowi dowiesz się najważniejszych rzeczy o tej lekturze!. Czy nadajesz się na MORSA?. Zgadywanki Zdrapki Litery Przetrwania Opowiadania Losowy quiz.. Utwór oparty na autentycznych wydarzeniach z okresu II wojny światowej.. Opis testu.. Sprawdź czy znasz podstawowe informacje o lekturze "Kamienie na szaniec" Aleksandra Kamińskiego.. Rozwiąż test.. Inne tryby testu.. Rozwiąż test » Jeszcze nie rozwiązywałeś/aś tego testu.. Wzorowany na sprawdzianie, który sama pisałam w szkole.Test wiedzy z lektury "Kamienie na szaniec .. "Kamienie na szaniec" to: a) powieść fikcyjna b) opowieść dokumentalna c) powieść łącząca prawdę z fikcją d) pamiętnik 4.Aleksander Kamiński " Kamienie na szaniec " - test ze znajomości lektury 2009-12-10 22:33:20 Sprawdzian z " Kamienie na szaniec " 2011-04-02 11:53:59 Dokonania Alka z lektury '' Kamienie na szaniec " 2010-10-06 19:23:02Liczba wyników dla zapytania 'test z lektury kamienie na szaniec': 10000+ Kamienie na szaniec - test Test.. a) Tadeusza Zawadzkiego b) Aleksego Dawidowskiego c) Jana Bytnara d) Leszka Domańskiego 2) Czas wydarzeń utworu "Kamienie na szaniec": a) 1939 b) lata c) lata 3) Miejsce akcji utworu: a) Kraków b) Gdańsk c) Gdynia d) Warszawa 4) Najważniejsze wątki utworu: a) życie młodych ludzi w .Wpisz lub zaznacz właściwą odpowiedź.Kamienie na szaniec to: a) portret pokolenia urodzonego około 1920 roku b) wszystkie odpowiedzi są poprawne c) opowieść o przemianach wewnętrznych towarzyszących dojrzewaniu d) opowieść o kształtowaniu się nowych cech charakteru RozwiązanieKsiążka "Kamienie na szaniec" ukazała się drukiem w roku: a) 1943 b) 1944 c) 1945 d) 1946 25..

Kamienie na szaniec Test.

Test z "Kamienie Na Szaniec " .W tym quizie sprawdzisz swoją wiedzę na temat książki ,,Kamienie na Szaniec" Aleksandra Kamińskiego.. Sprawdź się!. Autorem wiersza, z którego pochodzi tytuł książki, jest: a) Adam Mickiewicz b) Juliusz słowacki c) Krzysztof Kamil Baczyński d) Aleksander Kamieński 3.. Rozwiąż następujące skróty: AK - Armia Krajowa GS -Grupy Szturmowa 3.. Kamienie na szaniec Powieść Aleksandra Kamińskiego.. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Co oznacza ten symbol?. Jaka popularna piosenka z Tik Toka jest idealna.. Zgadnę Twój numer .Masz niedługo sprawdzian ze znajomości lektury "Kamienie Na Szaniec"?. 3 lata.. < test > 2010-03-22 13:16:34; Aleksander Kamiński " Kamienie na szaniec" - zadania 2010-05-06 23:04:04; Pytania z lektury Kamienie na szaniec 2010-04-20 23:09:33; Dlacego aleksander dał tytuł swojej książce kamienie na szaniec .Test • Kamienie na Szaniec • pliki użytkownika piotrek74 przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • KAMIENIE NA SZANIEC test z lektury gr.. Mistrz i Małgorzata popularność: 1069 dodał: patusiaTS: Test z języka polskiego - 5 klasa popularność: 2940 dodał: Jakub7479: W pustyni i w puszczy popularność: 141 dodał: MINIA2001: Romeo i Julia1.. wg Piotrbachonski.. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?.

Kto jest autorem lektury "Kamienie na szaniec"?

wg Kmajchrowicz198.Nadał im właśnie tytuł "Kamienie na szaniec".. Test z lektury szkolnej Kamienie na szaniec - test znajomości lektury.. MILIONERZY— Bajki z lat 80. i 90!Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. Narysuj znak Polski Walczącej 4.z głodu w obozie koncentracyjnym od strzału : 6. Ilu więźniów odbito w akcji pod Arsenałem?. Kim był ojciec Alka i za co został aresztowany?. Do podanych pseudonimów dopisz prawdziwe imiona i nazwiska: ZOŚKA - Tadeusz Zawadzki ALEK - Aleksy Dawidowski RUDY - Jan Bytnar 2.. Zobacz: Kamienie na szaniec Aleksandra KamińskiegoUpewnij się, czy nie ma odpowiedzi na Twój problem na stronach Pomocy oraz w naszym Forum.W takim przypadku prosimy o kontakt z nami » Więcej o 4free.PL 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej »"Kamienie na szaniec" Quiz wiedzy z lektury "Kamienie na szaniec".. Zofia Nałkowska; Aleksander Kamiński; Juliusz Słowacki; Sprawdź się w poniższych tematach: Quiz wiedzy o książce Harry Potter.Aleksander Kamiński "Kamienie na szaniec" - sprawdzian z treści.. Siedziba gestapo, czyli niemieckiej policji politycznej, słynącej z bezlitosnego traktowania więźniów, wprowadzenia metod terroru.. Szukaj.. Zgadywanki Zdrapki Litery Przetrwania Opowiadania Losowy quiz..

Jak długo trwa akcja "Kamieni na szaniec"?

Youtube Szkoła Muzyka Zagadki Straszne ZWIERZĘTA Książki Social Media Horoskop Polityka Netflix.. Test z lektury: "Kamienie na szaniec" .Test wiedzy z lektury - "Kamienie na szaniec" .. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Polska Walcząca.. Książka "Kamienie na szaniec" ukazała się drukiem w roku: a) 1943 b) 1944 c) 1945 d) 1946 25.. Jakie przezwiaska mieli bohaterowie książki pt."Kamienie na szaniec"?. Polecamy na dziś .Test Cierpienia Młodego Wertera - Johann Wolfgang Goethe 3 Test Średniowiecze 1 Test Mały Książę - Antoine de Saint Exupéry 3 Test Ogniem I Mieczem - Henryk Sienkiewicz 4 Test Konrad Wallenrod - Adam Mickiewicz 1 Test Pan Tadeusz - Adam Mickiewicz 6 Test Nad Niemnem - Eliza Orzeszkowa 3 Test Mitologia - Jan Parandowski 8 Test Renesans 3Co znajdowało się na Pawiaku?. A.doc, KAMIENIE NA SZANIEC test z lektury gr.. Youtube Szkoła Muzyka Zagadki Straszne ZWIERZĘTA Książki Social Media Horoskop Polityka Netflix.. "Kamienie na szaniec" to: a) powieść przygodowa b) opowiadanie fantastyczne c) powieść historyczna d) opowieść reportażowa 26.Kamienie na szaniec Kamienie na szaniec .. Zapraszamy!. Alek,Zośek,Rudy Olek,Zosiek,Rudek Olek,Rudy,Zośka Alek,Rudy,Zośka : 8.. Milionerzy: Among Us!. 2 miesiące.. A 1. Podaj prawdziwe imię i nazwisko Alka.. Więzienie, funkcjonujące jeszcze przed wojną..

"Kamienie na szaniec" - test z lektury Gr.

W jakich latach rozgrywa się akcja "Kamieni na szaniec"?. Jakim zajęciem zasłynął .Kamienie na szaniec Test wiadomości z lektury Kamienie na szaniec.. W tym quizie sprawdzisz swoją wiedzę na temat książki ,,Kamienie na Szaniec" Aleksandra Kamińskiego.. CKE - zestawy zadań powtórkowych, 19 marca 2020 (dzień 4).. 4. Podaj 5 przykładów jak bohaterowie zarabiali na życie.. Wojsko Polskie.1) Na kanwie czyich wspomnień Aleksander Kamiński oparł "Kamienie na szaniec"?. Z jakiego utworu Aleksander Kamiński zaczerpnął tytuł?. test dodany 14 lat temu przez agata5.. Inne testy z kategorii.. Gdy dowiedział się, że Aleksander Kamiński chce napisać o jego przyjaciołach książkę, poprosił, by właśnie tak brzmiał jej tytuł.. "Kamienie na szaniec" to: a) .. Aleksander Kamiński "Kamienie na szaniec" - test ze znajomości lektury; REKLAMA.. Jak Rudy miał na drugie imię?. Aleksander Kamieński nie był: a) harcerzem b) dziennikarzem c) ministrem d) żołnierzem 2.. Z jakiego utworu Aleksander Kamiński zaczerpnął tytuł?. 2. Podaj tytuły 2 rozdziałów.. wg Iwotym1.. a) "Pan Tadeusz" Adama Mickiewicza.Plik TEST ZNAJOMOŚCI Kamieni na szaniec.doc na koncie użytkownika gabiszogun • folder Testy ze znajomości lektur • Data dodania: 10 wrz 2012 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.A.Kamiński Kamienie na Szaniec test - pomocy 2010-09-29 19:59:43; sprawdzian z lektury,, Kamienie na szaniec"?. Ten test może Ci pomóc.. Co znajdowało się w alei Szucha?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt