Test z wiedzy o kajko i kokosz szkoła latania

Pobierz

Po drodze spotyka w lesie Mirmiła z .Kajko i Kokosz: Szkoła latania 11 lip 07 08:33 Janusz Christa nie tworzy już od wielu lat.. Tagi dla tego testu: Kokosz, Kajko.. Potwierdz.. Link do formularza znajdziecie tutaj : " Kajko i Kokosz.. Jak będzie potrzeba, ma w nią zadąć.. Skąd Jaga czerpie informacje na temat tego, co dzieje się w okolicy?. Gdzie znajdowała się Wyższa Szkoła Latania na Miotle?. Praca z tekstem - uczniowie otwierają komiksy na stronie 3, na której zaczyna się historia,Kajko i Kokosz.. Rozwiąż quiz i sprawdź!. Jak miał na imię przywódca Zbójcerzy?. Sprawdź, czy uda Ci się odpowiedzieć na wszystkie pytania!. Spośród osób, które prawidłowo rozwiążą test zostaną wylosowane 3 upominki .. Jakie zniszczenia spowodowali Kajko i Kokosz podczas próby latania na miotle w Szkole Latania?. 1) Czarownica Jaga mieszkała w chatce uplecionej z: a) wikliny b) gałęzi c) trzciny d) słomy 2) Utracone siły miał przywrócić Łamignatowi pewien przedmiot, to: a) czarodziejski flet b) czarodziejskie skrzypce c) czarodziejska fujarka d) czarodziejski bęben 3) Hegemon- wódz zbójcerzy miał .klasa 4 Lektury obowiązkowe.. Sprawdź, jak dobrze znasz przygody bohaterów nowej lektury szkolnej "Kajko i Kokosz.. by krysiastroy_67953.Sprawdź, czy poradzisz sobie z rozwiązaniem quizu Eduelo.. Który z bohaterów wylądował u kowala-dentysty na fotelu?.

Test.Komiks Kajko i Kokosz Szkoła latania DRAFT.

Rozkaz Kasztelana zbójcerze traktują jak zaproszenie.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Kajko i Kokosz: Szkoła latania, poziom trudnyKajko i Kokosz-Szkoła Latania.. Dlaczego strażnik Siemko nie wpuszcza Mirmiła i jego druhów do grodu?Trudny test z lektury Kajko i Kokosz: Szkoła latania, pytający o najdrobniejsze szczegóły.. Gdzie stoi gród Mirmiła?. Zapraszamy do zabawy!. Szkoła latania" CHRISTA / EGMONT POLSKA 2020.Darmowy quiz: "Kajko i Kokosz.. Szkoła latania" - Test z Lektury w kategorii Szkoła podstawowaLektura: Kajko i Kokosz.. Udostępnij.. Demo pozwala rozegrać pierwszą misję z pełnej wersji gry.test o piłce nożnej test z wiedzy ogólnej łatwy .. magik znany cytaty cs 1.6 jezyk test o tenisie justin bieber koń test o historii świata księżyc w nowiu english test z pana tadeusza test o anime adam mickiewicz dający dużo do myślenia pogoda dla zainteresowanych astr test z mitologii greckiej nożna test o naruto one tree hill .opowiedzenia jednej z przygód ukazanych w komiksie Kajko i Kokosz.. Szkoła latania".. Łamignat skarży się na niemoc.. a)miała czynić go niewidzialnym.Preview this quiz on Quizizz.. dalej.Quiz Eduelo.. Szkoła latania"!Test z lektury J. Christa "Kajko i Kokosz.. zrobili dziurę w dachu.. Dodaj do ulubionych..

0.Janusz Christa, "Kajko i Kokosz Szkoła latania".

miała czynić go niewidzialnym.. Sprawdź.. Kajko, Kokosz i Mirmił dotarli na Łysą Górę.. Zbiera grupę zwiadowców.. Test ze znajomości lektury klasy IV "Kajko i Kokosz.. 3 lata temu.. Kajko i Kokosz to bohaterowie jednego z najsłynniejszych polskich komiksów, który od lat ma grono wiernych fanów.. Szkoła latania.. Część 1.. Szkoła latania"?. Zapraszamy do działu testów wiedzy i quizów z lektur szkolnych i nie tylko.. Szkoła latania".. Szkoła latania.. Test składa się z 12 pytań o różnym poziomie trudności.. Tymczasem Hegemon, przywódca zbójcerzy, przygotowuje się do natarcia na gród Mirmiła.. Ruszają do grodu, by zrabować wszelkie dobra jego mieszkańcom.. Sprawdź, czy znasz szczegóły tej historii.. Jaką moc miała mieć fujarka, którą żona podarowała Łamignatowi?. Szkoła Latania.. c) Kajko pobił się z Kokoszem.. __/0,5 a) Kokosz i Kajko ukradli miotłę i na niej latali.. b) Kajko i Kokosz zniszczyli miotły służące do nauki latania.. O wynikach losowania poinformujemy w listopadzie.. Jakim zaczarowanym przedmiotem wracali do grodu Mirmił z towarzyszami?zielony_kot_ / Dokumenty / Testy z lektur SP / Test Kajko i Kokosz.. Szkoła latania - streszczenie.. Część pt. Szkoła latania trafiła nawet do kanonu lektur szkolnych.. Dlaczego Kajko i Kokosz stanęli przed sądem?. Szkoła latania.. Moze sie zdarzyc, ze odpowiedz na niektóre pytania bedzie warunkiem przejscia do nastepnych pytan..

Jak dobrze znasz komiks Kajko i Kokosz: Szkoła latania?

Szkoła latania- test z lektury - Teleturniej.. Szkoła latania.doc.. Za każdą poprawną odpowiedź jest 5 punktów Maksymalna ilość punktów: 50.. Szkoła latania.. 0%.c) Kajko nie chciał wędrować z Kokoszem, dlatego chciał, by wrócili do grodu.. Szkoła latania" 1.. Którą z cech można przypisać Kokoszowi?. Jego prace wciąż jednak żyją, wznawiane raz za razem przez warszawskie wydawnictwo Egmont.. Czarownica Jaga, jego żona, wręcza mu magiczną fujarkę.. Szkoła Latania.. Szkoła latania" to a) legenda b) opowiadanie c) komiks d) wiersz 2) Kto był mężem Lubawy?. miała dać mu ogromną siłę.Kajko i Kokosz: Szkoła latania - test wiedzy.. Autorem komiksu o Kajku i Kokoszu jest: Kajko i Kokosz.. Zaznacz poprawną odpowiedź.. Podaj swoje imię:W tym quizie sprawdzisz ile zapamiętałeś z lektury Kajko i Kokosz szkoła lataniaQuizy.. Rozwiąż test!Szkoła latania - Test.. Darmowe quizy dla dzieci w każdym wieku!Kajko i Kokosz.. a) Mirmił b) Łamignat c) Kokosz d) kapral 3) Kto był dowódcą zbójcerzy?pytanie 1 z 14.. Test Twojej wiedzy!. Imię i nazwisko ucznia: data: ……………….. Szkoła latania.".. 3 Obserwuj autora.. Jaką moc miała mieć fujarka, którą żona podarowała Łamignatowi w bajce "Kajko i Kokosz.. 1) Jaga była a) księżną b) czarownicą c) żoną Kokosza 2) Łamignat a) okradał biednych b) współpracował ze Zbójcerzami c) okradał bogatych 3) Mirmił poprosił Lubawę o posadzenie na grobie a) tulipanów b) orchidei c) różNa początek proponujemy Wam konkurs czytelniczy ze znajomości książki pt. "Kajko i Kokosz..

Test wiedzy z lektury.

Część napastników przypuszcza atak na dwór Mirmiła.Grywalna wersja demonstracyjna zapowiadanej na marzec tego roku, drugiej już gry przygodowej opartej na serii komiksów Janusza Christy pt. Kajko i Kokosz.. Szkoła latania.. Nawiązanie do treści poprzedniej lekcji i rozmowa na temat różnic pomiędzy komiksem a opowiadaniem - wykonanie przez dzieci zadania 1 z kart pracy.. kaczmo21.. Szkoła lataniaOdpowiedz na pytania testu.. fot. Kadry z komiksu "Kajko i Kokosz..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt