Ania z zielonego wzgórza test ściąga

Pobierz

Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. od kiedy trafiła do sierocińca i została sama.. a) Pomalowała usta b) Wyprostowała włosy c) Pomalowała włosy na zielono 3) W jakim celu Maryla i Mateusz chcieli zaadoptować dziecko?. Jak dobrze pamiętasz przygody rudowłosej Ani Shirley?. Ania z Zielonego Wzgorza cz. 1 - video w cdaAnia Z Zielonego Wzgórza - Test.. ''Ania Z Zielonego Wzgórza'' Sprawdź czy umiesz!. a) rodzeństwem, b) małżeństwem, c) przyjaciółmi.. Jak dobrze pamiętasz przygody rudowłosej Ani Shirley?. Pani Thomas - kobieta która przygarnęła Anię.. a) 12 b) 13 c) 10 d) 11 2) Jak miał na nazwisko pierwszy nauczyciel Ani?. Od kiedy Ania przestała się modlić?. W Szerokiej Rzece.. RODZICE ANI Byli nauczycielami, zwali się: Walter i Berta Shirley.. 1) Ile lat miała Ania gdy przyjechała na Zielone Wzgórze?. Cechą panny z Zielonego Wzgórza nie była: a) racjonalność.Question 11.. Ten test dla tych co nieznaja książki jest trudny ;)Największym kompleksem Ani były: a) nogi i nos.. depresji lub pomocy, to odwiedź strony: Nastoletnia depresja, Telefon zaufania dla dzieci i młodzieży, Pokonać kryzys.Ogólna wiedza literacka .Lucy Maud Montgomery, "Ania z Zielonego Wzgórza" - test z lektury.. "Ania z Zielonego Wzgórza" to lektura sugerowana dla klasy 5.. Kiedy ktoś ją obraża, odburknie i wcale nie liczy się z tym, kogo ma przed sobą..

Rozwiąż test!Lektura " Ania z zielonego wzgórza" .

Gdy Maryla zobaczyła kobietę, która poszukiwała dziewczynki do pomocy, po namyśle zrezygnowała z oddania Ani w inne ręce.. Ania miała bardzo bujną wyobrażnie, która czasami doprowadzała ją do licznych kłopotów.. W ten sposób Ania potraktowała największą plotkarkę w całej okolicy.Ania Shirley była bardzo chuda osobą.. 4.Za co Pan Philips ukarał Anię.. 5.Ania nie lubiła swojego imienia,o jakim imieniu marzyła.. Autorem książki jest Lucy Maud Montgomery.. Rozwiąż test.TEST ZE ZNAJOMOŚCI LEKTURY pt. "ANIA Z ZIELONEGO WZGÓRZA" L. M. MONTGOMERY Uczniu, przeczytaj dokładnie test, zastanów się i odpowiedz na pytania.. POWODZENIA!. Początki jednak wcale nie były proste.. Tagi dla tego testu: przygoda książka przyjaźń zabawa rodzina uczucie4) Co robiła Ania w drodze na Zielone Wzgórze?. 5) Jak Ania nie lubiła, żeby do niej mówić?. b) u pani linde; a) w domu sierot; c) przez cały czas była na kwitnącej wiśni; d) mieszkała w zawalającej się chatce; e) zbudowała łódkę z drewna i spała na jeziorzeTest z lektury "Ania z Zielonego Wzgórza".. 2010-11-18 18:10:00Ania z Zielonego Wzgórza - test - Koło fortuny.. 3) Kto nazwał Anię "marchewą"?.

2011-01-11 12:27:52 Lektura ania z zielonego wzgórza ?

Chcieli, aby ktoś zaopiekował się nimi na starość.. 3.Jakim przezwiskiem Gilbert nazwał bohaterkę.. Bohaterka to osoba nieprzeciętna, wyjątkowa, o niezwykle bujnej wyobraźni, bardzo wrażliwa na piękno przyrody i uczucia innych ludzi.. Odpowiedz poprawna: b) - czytaj wyjasnienie.. Szkoła - zapytaj eksperta (908)Ania z Zielonego Wzgórza | sameQuizy.. 6.Kto ofiarował dziewczynce sukienkę z bufiastymi rękawami.. Miłego rozwiązywania!. b) włosy i piegi.. 2.W mieście p. Spencer przeprosiła bardzo za zwykłe, ale niefortunne przeoczenie i zaproponowała inny dom Ani.. W Głębokiej Rzece.. Pamiętaj, że quizy są tworzone przez użytkowników i nie należy ich traktować jako porady medycznej.. od kiedy wypędzono ją ze szkółki niedzielnej.. Na głowie miała wypłowiały, brązowy kapelusz marynarski, spod którego wystawały opadające dwa grube, intensywnie rude warkocze.Ania z Zielonego Wzgórza To jest test który pomoże wam sprawdzić wiadomości dotyczące książki sławnej pisarki Lucy Maud Montgomery "Ania z Zielonego Wzgórza".. Autorka opisała w niej historię dziewczynki z domu dziecka, która znajduje dom.. Identyfikujemy bohaterów powieści - Czytanie ze zrozumieniem // odp.. Zablokuj Zgło .Piękno przyrody z jakim stykała się każdego dnia na Zielonym Wzgórzu, emocjonalnie ją rozwijało..

Test z Ani z Zielonego wzgórza składa się z 18 pytań o różnym poziomie trudności.

od kiedy umarli jej rodzice.Ania z Zielonego Wzgórza- - Test.. Co Ania dodała do ciasta?. c) podbródek i dłonie.. a) "Aneczko" b) "Andziu" c) "Aniu" 6) Ile lat miała Ania, kiedy przyjechała do Avonlea?. d) kształt głowy i sposób chodzenia.. Jak miała na nazwisko Ania?, Kim byli dla siebie Maryla i Mateusz?, Jak mieli na nazwisko właściciele Zielonego Wzgórza?, Kto nazwał Anię "marchewką"?, Jaką karę dostała Ania za rozbicie tabliczki na głowie Gillberta?, Jak miał na nazwisko Gillbert?, Jak miała na imię .Ania z Zielonego Wzgórza to pierwsza z serii powieści o przygodach Ani Shirley.. Kim byli dla siebie Maryla i Mateusz Cuthbert?. 2010-01-16 11:11:17 Lektura Ania z Zielonego Wzgórza !. Szybko okazało się, że dziewczyna nie potrafi trzymać języka za zębami.. b) Bezustannie mówiła.. Pan Philips - nauczyciel w szkole w Avonlea, wedłlug uczniów kochał się w szesnastoletniej Prissy.Ćwiczenia: ANIA Z ZIELONEGO WZGÓRZA.. Potrzebowali pomocy w gospodarstwie.. od kiedy pani Thomas powiedziała, że Bóg dał jej rude włosy.. Odpowiedz.. 8.W jakich .Ania z Zielonego Wzgórza to powieść kanadyjskiej pisarki Lucy Maud Montgomery.. c) Śpiewała.. Na jaki kolor Ania ufarbowała sobie włosy?. a. rodzeństwem, b. sąsiadami, c. znajomymi, d. przyjaciółmi.. a) 11 b) 12 c) 13 7) Jak nazywali się rodzice Ani i czym się zajmowali?Tak zaczęło się życie Ani na Zielonym Wzgórzu..

Anię poznajemy, gdy miała jedenaście lat, na stacji kolejowej, kiedy to Mateusz Cuthbert przyjechał po adoptowanego chłopca, który miał pomóc na farmie.Zobacz 3 odpowiedzi na zadanie: ania z zielonego wzgórza.

a) Cukier - puder b) Krople walerianowe c) Olejek pomarańczowy d) Olejek cytrynowy 3.. Gdzie znajdował się sierociniec, gdzie Ania została oddana?Kartkówka sprawdzająca poziom wiedzy o lekturze "Ania z Zielonego Wzgórza" 1.Jak nazywają się rodzice Ani?. W każdym zadaniu tylko jedna odpowiedź jest poprawna.. Odtąd rozpoczęło się wychowywanie Ani.z lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" - Test.. a) Pragnęli dać komuś swoją miłość i dom b) Potrzebowali .Ania z Zielonego Wzgórza To jest test który pomoże wam sprawdzić wiadomości dotyczące książki sławnej pisarki Lucy Maud Montgomery "Ania z Zielonego Wzgórza".. 7.Co zamiast proszku do pieczenia Ania dodała do tortu.. Rozwiązanie.. a) Milczała.. Jeżeli szukasz informacji dot.. (imiona i nazwisko).. 2.Na jaki kolor dziewczynka zafarbowała sobie włosy.. Pani Hammond - kobieta która przygarnęła Anię po porzuceniu przez panią Thomas.. 1) Jak miała na nazwisko Ania?. 1) Jak nazywają się rodzice Ani?. Dziewczynka w wieku około jedenastu lat, była ubrana w bardzo krótką, bardzo ciasną i bardzo brzydką sukienkę z żółtawej tkaniny.. a) Berta i Walter b) Mary i Oven c) Grace i Dustin 2) Co zrobiła Ania aby się upiększyć?. Życzę wam powodzenia!. a) Na zielono b) Na fioletowo c) Na czarno d) Na różowo 2.. Sprawdzamy znajomość tekstu - Quiz // odp.. 2) Kim byli dla siebie Maryla i Mateusz?. a) Allan b) Philips c) Barry d) Cuthbert 3) Jak miała na imię Pani Linde a) Maryla b) Diana c) Małgorzata d) Ania 4) Kto odstąpił stanowiska nauczyciela Ani?Test z lektury ,,Ania z Zielonego Wzgórza" .. 8 raczej zadam, bo mam test z lektury spoko quiz..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt