Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi bohaterowie

Pobierz

Przypomnijcie sobie najważniejsze informacje dotyczące lektury.. Razem z ojcem stworzył program AI, który nazywa się Manfred.. Nie przepada tylko za Aurelią, która często jej dokucza i próbuje flirtować z Netem.. Lubi żarty i ironie.. Występuje tylko w czwartej części pt. "Felix, Net i Nika oraz Pułapka Nieśmiertelności".. Głównych bohaterów powieści - Felixa, Neta i Nikę - poznajemy w ich pierwszym dniu w nowej szkole - gimnazjum imienia profesora Stefana Kuszmińskiego.. Śmieszne teksty są jego znakiem rozpoznawczym.. Uciekają wraz z Niką do kanału .Zapomniałeś, kim jest Nauczyciele i pracownicy szkoły, postać w lekturze Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi, Kosik Rafał?. - Madame Josephine - wróżka; korpulentna pani po siedemdziesiątce, - pani Basia - właścicielka kawiarni Zbędne Kalorie, - pan Sobolak - sąsiad Bieleckich, dumny właściciel poloneza,To stary, piętrowy budynek ze spadzistym dachem, z werandą, ogrodem i dużym garażem.. Jaką tajemnicę ukrywała Nika?. Wskaż przykłady cech charakterystycznych dla różnych typów powieści, jakie możesz znaleźć w książce Rafała Kosika.. Nika twierdzi, że Felix i Net to jej najbliżsi.. Rozwiąż test!• Felix, Net i Nika • Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - streszczenie szczegółowe • Felix, Net, Nika - bohaterowie • Felix Polon - charakterystyka • Nika Mickiewicz - charakterystyka • Net Bielecki - charakterystyka • Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - streszczenie w pigułcePOWIEŚĆ PRZYGODOWA: Bohaterowie zdobywają nowe doświadczenia, pokonują przeciwności losu., W książce występują liczne zwroty akcji i przygody., POWIEŚĆ SEINCE FICTION: Książka ukazuje możliwe zagrożenia związane z rozwojem technologii., Nauka i technika są rozwinięte bardziej niż w rzeczywistości., POWIEŚĆ MŁODZIEŻOWA: Utwór porusza problemy wieku dorastania .RafaĄ Kosik Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - scenariusze lekcji 5 1 Karta pracy - Typy powieści 1..

Charakterystyka wewnętrzna.Temat: Zwykli - niezwykli bohaterowie "Felixa, Neta i Niki oraz Gangu Niewidzialnych Ludzi".

Zapraszamy do oglądania.. Pomogą Wam w tym karty pracy, które otrzymaliście ode mnie w zeszłym tygodniu.. Książka "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" łączy cechy różnych odmianFelix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test wiedzy.. Jest chłopakiemNiki.. Jego pasją jest informatyka.. Występuje w trzeciej części.. Udostępniamy tutaj dokładny opis oraz charakterystykę bohatera: jej powiązania i motywacje.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - Czas i miejsce akcji Akcja toczy się współcześnie.. Ubierał się często w niebieskie jeansy i sweter.. Nie chce być przez nich pomijana, nawet,gdy pragną ją ochronić.W tym sezonie omawiamy pierwszą lektura dla szkół podstawowych: "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Zawsze chodzi w rozczochranych włosach, ale i tak ma duże powodzenie u .Jako że Felix, Net i Nika nie są mu do niczego potrzebni, każe ich zabić - wszelkie urządzenia jakie były w pokoju, zaczęły się zmieniać w roboty, mające zabić trójkę bohaterów.. Stefana Kuszmińskiego w Warszawie..

Te zdolności połączone ze zdolnościami innych nie raz uratowały życie trójce bohaterów.Felix, Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi - bohaterowie.

Uczęszcza do Gimnazjum nr 13 im.. Aurelia - Koleżanka z klasy Felixa, Neta .Test z lektury ,,Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" .Net Bielecki to jeden z głównych bohaterów cyklu książek pt. "Felix, Net i Nika" Rafała Kosika.. Charakterystyka zewnętrzna.. 1 Wygląd 2 Charakter 3 .Test z lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" (Rafał Kosik).. Mieszka na ostatnim piętrze dwudziestopiętrowego apartamentowca w Warszawie.. Wraz z dwójką przyjaciół (Felixem i Niką) przeżywa szalone i nieprawdopodobne przygody.. Zegarmistrz Snów - osoba zajmująca się snami.. Czy zdołasz odpowiedzieć na każde pytanie dotyczące przygód trójki gimnazjalistów?. Felix jest chłopcem szczupłym, o jasnych włosach i piwnych oczach.. Link do lektury: Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych LudziNet przejął po ojcu (a właściwie podkradł) program komputerowy "Manfred" (tata Neta, Marek Bielecki, uczestniczy w międzynarodowym programie ds. skonstruowania sztucznej inteligencji "AI" do codziennego zastosowania, m.in. do inteligentnego sterowania sygnalizacją świetlną w całym mieście).Obok tej trójki głównych bohaterów występują inni uczniowie, m.in.: rywalka Niki, Aurelia, podejrzliwy Lambert, zaprzyjaźniony z chłopcami Oskar, najwyższy w klasie Lucjan, Marcel i Ruben - postrach szkoły oraz nauczyciele gimnazjum, m.in.: dyrektor szkoły - Juliusz Stokrotka, nauczyciel biologii - Zenon Butler, nauczyciel fizyki - Antoni Czwartek, nauczyciel informatyki - Jerzy Wierszewski zwany "Eftepem", polonistka - Jolanta Chaber (wychowawczyni klasy .Podstawowe informacje o bohaterze Nika to 13-letnia uczennica klasy Ia gimnazjum w Warszawie, współtowarzysz przygód Felixa i Neta..

Udostępniamy tutaj dokładny opis oraz charakterystykę bohatera: jej powiązania i motywacje.Dziewczyna lubi ludzi i dobrze się z nimi dogaduje.

Netowi i Felixowi udaje się na chwilę zawiesić programy sterujące robotami Mortena i trochę zniszczyć.. Zobacz nas na ka.Ponury Żniwiarz - czarny charakter, manipuluje trójką bohaterów po to, by wzięli udział w jego niebezpiecznej grze.. Bez problemu włamie się do szkolnej bazy komputerowej, napisze program na zapętlenie kamery, a nawet stworzy program zdolny połączyć sen z jawą, jak miało to miejsce w książce Felix, Net i Nika oraz Pałac Snów.. Mieszkała z nimi babcia Lusia.. Wraz z rodzicami mieszka na ostatnim piętrze dwudziestopiętrowego apartamentowca.. Felix Polon - trzynastoletni, szczupły, jasnowłosy chłopiec o piwnych oczach.• Felix, Net i Nika • Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - streszczenie szczegółowe • Felix, Net, Nika - bohaterowie • Felix Polon - charakterystyka • Nika Mickiewicz - charakterystyka • Net Bielecki - charakterystyka • Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - streszczenie w pigułce8.1 Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi; 8.2 Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa; 8.3 Felix, Net i Nika oraz Pałac Snów; 8.4 Felix, Net i Nika oraz Pułapka Nieśmiertelności; 8.5 Felix, Net i Nika oraz Orbitalny Spisek; 8.6 Felix, Net i Nika oraz Orbitalny Spisek 2: Mała Armia; 8.7 Felix, Net i Nika oraz .Bohaterowie epizodyczni - charakterystyka • Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt