Gospodarka europy quizizz

Pobierz

do rozwoju energetyki geotermalnej.. A, ponieważ ma największy udział zatrudnionych w przemyśle i budownictwie.. Gospodarka Europy.. O 20:00 musisz najpóźniej już skonczyć test!. Wymienia sektory gospodarki oraz dopisuje na podstawie tekstu po dwa rodzaje działalności.. Turystyka_w_Europie_Poludn.pdf .. Proszę zwrócić uwagę na zagadnienia: problemy gospodarcze odrodzonej Polski, reforma walutowa Grabskiego, odbudowa gospodarcza, wielki kryzys gospodarczy, nowe inwestycje przemysłowe, reforma rolna, port morski w Gdyni.Rolnictwo Danii i Węgier (Planeta Nowa 6) (część 1) - Test.. 1) PRAWDA CZY FAŁSZ: Węgry mają mniejszą populację niż Dania.. C, ponieważ ma największy udział zatrudnionych w usługach.Najwyższym poziomem rozwoju gospodarczego odznacza się państwo przedstawione na wykresie: answer choices.. Zapiszcie go sobie na kartce.. 4.Temat: Utrwalenie wiadomości - Krzyżówka geograficzna - Europa.. Żółtej, białej i czarnej.. Quizizz będzie dostępny do wykonania tylko do dnia 27.04 do godziny 17:00 3.. Wymienia odnawialne i nieodnawialne źródła energii.. 1.W tym kraju panują najlepsze w Europie warunki.. Quizy na każdy temat, rozwiąż Quiz już teraz!Utwórz nową prezentację i edytuj ją razem z innymi osobami w tym samym czasie.. Zacznij zatem maksymalnie o 19:15. zapowiadam sprawdzian z działu: Gospodarka Europy.. Mówiliśmy o rolnictwie, przemyśle i budownictwie oraz o usługach - jako trzech gałęziach gospodarki każdego państwa..

Wróćcie na quizizz i w okienku Dołącz do gry po prawej stronie trzeba kliknąć .

C, ponieważ ma największy udział zatrudnionych w usługach.. Quiz z działu geografia czeka na Ciebie!Jacy przedstawiciele odmian człowieka żyją w Afryce?. Wchodzisz na stronę i wpisujesz GAME28.04.2020r.. Białej i czarnej.. Masz w nim 2 próby 2.. Pracuj niezależnie od tego, czy masz połączenie z internetem.. Zadania do pracy samodzielnej - zapisz temat i cele lekcji - wykonaj quizz powtórzeniowy IV.. 4.Góry Dynarskie, Półwysep Iberyjski, Półwysep Kolski, Nizina Francuska, Wołga, Irlandia, Nizina Wschodnioeuropejska, Góry Skandynawskie, Karpaty.Temat: Gospodarka II Rzeczypospolitej.. 6th grade .. Do walorów przyrodniczych Europy Południowej .Gospodarka Europy- czyli 10 pytań odnośnie działu, pt. ,, Gospodarka Europy" .Temat: Powtórzenie: "Gospodarka Europy" (klasa 6) Na lekcji: powtórzysz i utrwalisz wiadomości na temat podobieństw i różnic między rolnictwem Danii a Węgrzech, potrafisz wskazać najważniejsze cechy przemysłu Francji utrwalisz wiadomości na temat rodzajów elektrowni oraz ich zalet i wad.Temat: Powtórzenie wiadomości: "Gospodarka Europy" Na lekcji: powtórzysz i utrwalisz wiadomości na temat podobieństw i różnic między rolnictwem Danii a Węgrzech, potrafisz wskazać najważniejsze cechy przemysłu Francji utrwalisz wiadomości na temat rodzajów elektrowni oraz ich zalet i wad.Z okazji Dnia Europy i Unii Europejskiej 9. maja - sprawdź swoją europejską wiedzę!Temat: Sprawdzian wiadomości: "Gospodarka Europy" Zagadnienia: podobieństwa i różnice między rolnictwem Danii a Węgier, cechy przemysłu Francji, rodzaje elektrowni oraz ich zalety i wady, walory przyrodnicze i kulturowe krajów Europy Południowej Lekcja na Teams zgodnie z planem lekcji.Klasa 6 a i b geografia 21.04..

kl. 8 - dzisiaj podczas lekcji on-line opracowaliśmy temat "Ludność i gospodarka Australii" .2.

Największy serwis z quizami w Polsce!. Notatkę do zeszytu przepisz z podręcznika ze strony 124 ( To najważniejsze) i uzupełnij ćwiczenia.. Wymienia odnawialne i nieodnawialne źródła energii.. Zadania dodatkowe - dla chętnych Wykonaj prezentację Temat: Atrakcje turystyczne Europy .Temat: Powtórzenie - gospodarka Europy.. B, ponieważ ma największy udział zatrudnionych w rolnictwie.. Proszę przeczytać temat: Gospodarka II Rzeczypospolitej.. Białej,pomarańczowej i czarnej.. Uczeń: 1.. B, ponieważ ma największy udział zatrudnionych w rolnictwie.. a) PRAWDA b) FAŁSZ 2) Jakie wzniesiena przeważają na Węgrzech?. Najwyższym poziomem rozwoju gospodarczego odznacza się państwo przedstawione na wykresie: answer choices.. Uczeń: 1.. O godz. 10:50 podam Wam na na stronie z wiedzy o społeczeństwie kod do gry.. a) wyżyny b) góry c) niziny 3) PRAWDA CZY FAŁSZ: Węgry są jednym z największych producentów żyta w Unii Europejskiej (dane z 2016 roku) a .Rozdział 4.. Żółtej i białej.. 22 kwietnia obchodzimy Międzynarodowy Dzień Ziemi, którego celem jest zwrócenie uwagi na kwestie ochrony środowiska naturalnego.. Edytuj pliki PowerPointa za pomocą Prezentacji.2.. Czarnej.. Wymienia sektory gospodarki oraz dopisuje na podstawie tekstu po dwa rodzaje działalności.. Tego roku .Quizy, Testy, Głosowania - rozwiązuj i twórz własne..

kl. 6 - dzisiaj za pomocą strony quizizz.com odbył się sprawdzian z działu 4 "Gospodarka Europy".

Gospodarka Europy.. Porównuje warunki rozwoju rolnictwa i jego cech w Danii i na Węgrzech.. Rasy zamieszkujące Afrykę: - rasa czarna - Pigmejem ludy Bantu, Buszmeni i Hotentoci, Zulusi, Masajowie - rasa biała - Arabowie - Tuaregowie, Berberowie, Afrykanerzy .- Uczn.. Jako nick wpisujesz swoje imię, pierwszą literę nazwiska oraz klasę, np. BasiaR.6B.. Przyporządkuj poniszyn opisom nazwę państwa i odpowiadającą mu literę z mapy, np. 1.Islandia A.. A, ponieważ ma największy udział zatrudnionych w przemyśle i budownictwie.. Porównuje warunki rozwoju rolnictwa i jego cech w Danii i na Węgrzech.. Dział ciekawy i krótki - doszliśmy do podsumowania.. Rozwiąż krzyżówki z zeszytu ćwiczeń: str. 109 - "Środowisko przyrodnicze Europy" str. 110 - "Ludność i gospodarka Europy" Nie odsyłaj zdjęć wykonanych krzyżówek.Projekt może zawierać m.in. przykłady flory i fauny, budownictwo, cechy klimatu, występowanie na świecie, co robią mieszkańcy w danej strefie.. Skupiliśmy naszą uwagę na Danii, Węgrach, Francji, krajach S Europy.Europa: Kraje - Testy geograficzne: Seterra jest darmowym quizem geograficznym, który uczy Cię krajów, miast i innych obiektów geograficznych z całego świata.Temat: Sprawdzian wiadomości: "Gospodarka Europy" (klasa 6) Zagadnienia: podobieństwa i różnice między rolnictwem Danii a Węgier, cechy przemysłu Francji, rodzaje elektrowni oraz ich zalety i wady, walory przyrodnicze i kulturowe krajów Europy Południowej Sprawdź swoją wiedzę w quizach dotyczących Danii i Węgier, Francji,Quizy geografia - sprawdź największą bazę quizów o tematyce geografia..

Otwórzcie Quizizz.com, zalogujcie się (przez mój link lub samodzielnie wejdźcie na stronę quizizz) 3.

Gospodarka Europy DRAFT.. 24 kwietnia 2020 r. - Uczn.. Na mapie Europy literami A-G zostały oznaczone wybrane kraje.. Test ma 26 pytań zamkniętych.. Temat: Podsumowanie - Gospodarka Europy.. 2.Funkcjonuje tam sieć kolei dużych prędkości TGV.Q.. Rozwiązuj quizy, testy, głosowania lub stwórz swoje własne..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt