Test z lektury w pustyni i w puszczy z odpowiedziami

Pobierz

.Test do wspaniałego przygotowania się do sprawdzianu z Lektury szkolnej pt. Dokładniejszy niż streszczenie :) Liczba pytań: 89 Poziom: Trudny Rozwiązany: 7920 razy Średnia ocena:Test z lektury ,,W Pustyni i w Puszczy" .. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. wg Ldengusiak.. Nad całością czuwa agencja interaktywna CATALIST, specjalizująca się w rozwiązaniach .Plan wydarzeń "W pustyni i w puszczy" - W pustyni i w puszczy - mapa by Z.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Jaką broń, dostał Staś na Gwiazdkę?. 1495 Obserwuj autora Zobacz profil Zapraszam do rozwiązywania moich quizów: Wybierz obsadę serialu "Wiedźmin"!. Jak nazywali się główni bohaterowie?. .Więcej o 4free.PL 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy nieprzerwanie od 1998 roku.. Sprawdzian przygotowany dla klasy V.Upewnij się, czy nie ma odpowiedzi na Twój problem na stronach Pomocy oraz w naszym Forum.W takim przypadku prosimy o kontakt z nami » Więcej o 4free.PL 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej »W pustyni i w puszczy - test wiedzy.. Liczba wyników dla zapytania 'w pustyni i w puszczy test z odpowiedziami': 10000+ .. Test z lektury "W pustyni iw puszczy" Przebij balon..

z lektury "w pustyni i w puszczy " ?

Identyfikujemy bohaterów powieści - Czytanie ze zrozumieniem // odp.Czy uważnie przeczytałeś/aś lekture W Pustyni i w puszczy?. 2010-02-25 17:30:43 "w pustyni i w puszczy " odpowiadjcie na pytania 2011-11-02 13:33:57Plik W PUSTYNI I W PUSZCZY pytania.doc na koncie użytkownika dorotkar • folder W PUSTYNI I W PUSZCZY • Data dodania: 6 maj 2012 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.W pustyni i w puszczy test dla klasy 5 (rozwiąż, nie musi być cały) I. Staś wybrał się do Lindego dopiero następnego dnia w południe, musiał bowiem odespać noc poprzednią.. Napisz do nas.. Autorem książki jest Henryk Sienkiewicz.. 21 Obserwuj autora Zobacz profil Zobacz podobne quizy: #j-polski #ksiazki #lektury # .Wybierz prawdziwą odpowiedź.. Poszło ci znakomicie!. Zauważyłeś literówkę lub błąd?. Krótki - "W pustyni i w puszczy" - W pustyni i w puszczy - W pustyni i w puszczy .. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury W pustyni i w puszczyTrudny test z lektury W pustyni i w puszczy, pytający o najdrobniejsze szczegóły.. Über diese App: Bewerten Sie diese App: (1)Test z lektury "W Pustyni i w Puszczy" ..

Lista pytań z lektury W pustyni i w puszczy.

Test z matematyki, który powinieneś zdać!. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Jakie pytania zadają na teście z lektury "W Pustyni i w puszczy "?. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraTest z lektury W pustyni i w puszczy Henryka Sienkiewicza.. Życzę miłego rozwiązywania.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Nelly Rawlison i Staś Tarkowski Nel Rawlison i Stanisław Tarkowski Nelly Rawlison i Stanisław Tarkowski Nelly Rawlison i Stanisław .Test ze znajomości treści lektury "W pustyni i w puszczy" Henryka Sienkiewicza.. Wyślij zgłoszenie.. Jak dobrze znasz przygody Stasia i Nel?. Zawiera nieodpowiednie treści?. Klasa 5 Polski.W jaki mieście mieszkali bohaterowie?. Wyślij zgłoszenie.. Rozwiąż test!Twój wynik: 20/20 Jesteś jednym z najlepszych!. Widać, że dobrze znasz tę książkę.. Quiz w Poczekalni.. 8 Obserwuj autora Zobacz profil .. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.Chcesz sprawdzić swoją wiedzę z książki H. Sienkiewicza ''W pustyni i w puszczy'' lub poćwiczyć do nadchodzącej kartkówki?. Mamy ponad 160.000 użytkowników.. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmastera Z jakiego powodu Staś i Nel zostali porwani?Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Pobierz jako PDF Wyświetl pytania..

Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.

quizy; Quiz - W pustyni i w puszczy - test znajomości lektury - Gazeta.pl I Dziecko; W pustyni i w puszczy - test znajomości lektury.. Sprawdź, czy wciąż pamiętasz losy Stasia i Nel!. "W pustyni i w puszczy" to powieść: a) historyczna b) podróżniczo-przygodowa c) fantastyczna d) obyczajowa 2.. Wyślij zgłoszenie Pietruszka2017.. Rozwiąż test!Najbardziej kompletny test z lektury W pustyni i w puszczy jaki znajdziesz w sieci.. 2013-02-25 07:43:59 Jakie można zadać pytania na spr.. W Pustyni i w Puszczy autorstwa Henryka Sienkiewicza.. Jak dobrze znasz przygody Stasia i Nel?. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury W pustyni i w puszczy, poziom trudnya) "W pustyni i w puszczy" to powieść obyczajowa b) "W pustyni i w puszczy" to powieść podróżnicza c) "W pustyni i w puszczy" to powieść przygodowa 35) Staś nauczył się strzelać: a) w Port Saidzie b) podczas pobytu w Omdurmanie c) po tym, jak zdołał uwolnić się z rąk porywaczy 36) Która narodowość nie pojawia się w utworze?Test: W pustyni i w puszczy Opis testu: Szczegółowy test z lektury.. 1 / 13 Staś Tarkowski i Nel Rawlison mieszkali w sąsiednich domach w Port Saidzie, mieście w: Hiszpanii.Test z lektury: "W pustyni i w puszczy" .. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Sprawdź to robiąc ten oto test1 Sorki za błędy..

... Test ze znajomości lektury ,,W pustyni i w puszczy''.

Sprawdź się rozwiązując ten krótki test.Henryk Sienkiewicz, "W pustyni i w puszczy" - test znajomości lektury.. Pytania te pozwolą Ci powtórzyć najważniejsze informacje z książki i przygotować się na zajęcia.Pytania do lektury: W pustyni i w puszczy''W pustyni i w puszczy'' Henryka Sienkiewicza - quiz sprawdzający z lektury.. a) Polska b) Anglia c) Egipt d) Sudan 3.. Quiz w Poczekalni.. Komponenty wyświetlamy 33 mln razy dla 1,5 mln użytkowników miesięcznie.. Powodzenia!. W którym kraju rozpoczyna się akcja powieści?. Sprawdź się rozwiązując ten krótki test.Test wiedzy o książce ,,W pustyni i w puszczy" .. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Jak jakieś są.. remington sztucer strzelba AK-10 : 2.. Jeżeli chcesz, możesz pomóc swoim znajomym, którzy mają z tę lekturą problem!Upewnij się, czy nie ma odpowiedzi na Twój problem na stronach Pomocy oraz w naszym Forum.W takim przypadku prosimy o kontakt z nami » Więcej o 4free.PL 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej »Dajcie odpowiedzi do testu z lektury W pustyni i w puszczy.. Quiz w Poczekalni.. Sprawdź, ile pamiętasz!. Materiały powiązane z testem: Test: W pustyni i w puszczy Test z lektury W pustyni i w puszczy Henryka Sienkiewicza.. Po drodze, w przewidywaniu, że chory może potrzebować świeżego mięsa, zabił dwie pentarki, które też istotnie zostały przyjęte z wdzięcznością.. Test ze znajomości lektury ,,W pustyni i w puszczy''..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt