• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Podróże Kulinarnie: Smaki Italii

Różnego rodzaju gry strategiczne niemalże od zawsze są niesamowicie wręcz popularne wśród miłośników ogólnie pojętej elektronicznej rozrywki, ale nie ma w tym raczej niczego szczególnie dziwnego. W końcu tytuły takie dają nam bardzo ciekawą możliwość tworzenia na przykład własnej firmy praktycznie od samego początku; w wielu przypadkach nie jest to łatwe zadanie, gdyż każdy gracz musi troszczyć się w nich o bardzo wiele najróżniejszych spraw, podobnie jak i w przypadku prowadzenia jakiejkolwiek realnej działalności. W chwili obecnej rewelacyjną propozycją mogą przede wszystkim być gry strategiczne na przeglądarki, gdyż w ich przypadku otrzymujemy dodatkowo możliwość rywalizowania z innymi graczami, nierzadko pochodzącymi z całego świata. Do absolutnie najbardziej interesujących tytułów tego typu z pewnością zalicza się aktualnie Rail Nation.
Tytuł ten ściśle związany jest z tematyką kolei. Zadaniem gracza jest zbudowanie tu silnej i przynoszącej odpowiednie dochody firmy specjalizującej się w tej właśnie dziedzinie, co rzecz jasna nie jest niczym prostym. Musimy tu bez przerwy troszczyć się na przykład o jak najwyższy poziom należących do nas lokomotyw oraz wyłapywać okazje do zarobienia pieniędzy. Gra jest bardzo rozbudowana, więc spędzając z nią swój czas będziemy mogli poczuć się dosłownie jak podczas budowania prawdziwej firmy. Co więcej, możemy się tutaj spotkać z wieloma graczami z całego świata, z którymi możemy oczywiście prowadzić rywalizację.
Gra Rail Nation powstała z myślą o każdym miłośniku kolei, która rzeczywiście jest bardzo atrakcyjnym tematem. Z drugiej strony bardzo dobrze może się przy niej bawić praktycznie każdy, kto po prostu lubi dobre gry strategiczne, więc zdecydowanie warto zainteresować się nią nieco bliżej!

1. Zobacz stronę

2. Przejdź dalej

3. Przejdź dalej

4. Otwórz link

Pisanie Opowiadań: Twoja Kreatywna Pasja

Categories: Hobby

Comments are closed.