• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Co można robić interesującego w długie weekendy?

Poznawanie wspaniałych miejsc na Wyspach
Wielka Brytania to ze wszech miar wspaniałe państwo. Przecież jeszcze jakiś czas temu Wyspiarze byli prawdziwą potęgą gospodarczą. Aktualnie stracili mocno na znaczeniu, chociażby dlatego, iż jakby nie chcą zjednoczyć się z UE – co jest w sumie zrozumiałe. Dobrze, lecz co zatem trzeba zobaczyć będąc na Wyspach?
Na dobry początek bardzo dobrym kierunkiem jest Londyn, a więc największe miasto na Wyspach oraz naturalnie stolica Anglii. Londyn to duże miasto, zatem aby zobaczyć najciekawsze zabytki oraz atrakcje turystyczne trzeba poświecić przynajmniej kilka dni. Generalnie w mieście można się zakochać.
Ciekawe są również np. Bath, Cardiff bądź Leeds. Jeżeli w grę wchodzi turystyka na Wyspach, świetnym rozwiązaniem jest także zwiedzenie Szkocji. Przecież Szkocja to piękny kraj, który ma do zaoferowania dużo ciekawych miejsc. Przykładowo bardzo ładny jest Edynburg. Zasadniczo na obszarze Szkocji jest masa pięknych miejsc. Najdogodniej po prostu krążyć po Szkocji, chłonąć atmosferę owej krainy. Można śmiało powiedzieć, że nie ma wielu ładniejszych miejsc na świecie, niż właśnie Szkocja. Jak zatem widzimy, Wielka Brytania jest rewelacyjnym kierunkiem dla pragnących zobaczyć coś naprawdę ciekawego.

1. Przejdź do strony

2. Kliknij

3. Kliknij dla szczegółów

4. Wejdź

5. Przejdź do strony

Categories: Rekreacja

Comments are closed.